Keystone logo
Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Tanıtım

Eastern Institute of Technology ( EIT ), Hawke's Bay, Tairāwhiti (Gisborne) ve Auckland'daki kampüslerde sertifika ve diplomadan derece ve yüksek lisans seviyesine kadar 150'den fazla yeterlilik sunar .

Veya Hastings, Maraenui , Ruatoria , Tokomaru Körfezi, Waipukurau ve Wairoa'da bulunan Bölgesel Öğrenme Merkezlerimizden birinde öğrenin .

EIT Hawke's Bay, mükemmel mimarisi ve sıcak günlerde çalışmak için gölgeli açık alanları ile Yeni Zelanda'nın en çekici kampüslerinden biridir. EIT Tairāwhiti'nin iki kampüsü, Gisborne'un kalbinde, Taruheru Nehri yakınında yer almaktadır ve EIT Auckland'ın Queen Street'teki konumundan daha fazla merkezi olamazsınız!

EIT öğrenim EIT seçtiğinizde, seçtiğiniz kariyere girmek veya yaşamın yönünü değiştirmek isteyip istemediğinize bakılmaksızın ilerlemeniz için bilgi ve beceriler kazanmanıza yardımcı olacak türden deneyimler edineceksiniz.

Ders çalışmak kararlılık, bağlılık ve öz disiplin gerektirir. Eastern Institute of Technology bir öğrenci olarak, gerçekten önemli olan şeylere, çalışmalarınıza ve geleceğinize odaklanmanıza yardımcı olacak destek alabilirsiniz.

Eastern Institute of Technology öğrenci olduğunuzda, evden ilk kez uzakta olabilirsiniz veya ilk kez yüksek öğrenim düzeyinde eğitim almış olabilirsiniz. Hepsi senin için çok yeni olabilir.

Çalışmalarınız çok zamanınızı alacaktır, bu nedenle hayatınızın diğer bölümlerinde yardıma ihtiyacınız olabilir.

Eastern Institute of Technology , buradaki zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olmak için size her şekilde destek sunuyor. İster doğru konuları seçmek için yardım arıyor olun, ister seçtiğiniz kariyere girmenin en iyi yolunu göstermek için biraz rehberliğe ihtiyacınız olsun, yardımcı olacak biri var.

Eastern Institute of Technology sizin gibi öğrencilere yardımcı olma konusunda pek çok deneyime sahip arkadaş canlısı uzmanlarından kişisel bire bir yardım alın . Öneriler, bilgiler ve rehberlik sunmak için kampüstedirler.

Eastern Institute of Technology size yardımcı olabileceği başka yollar da var. Çocuğunuz varsa, siz okurken Hawke's Bay ve Tairāwhiti'deki kampüslerimizde çocuk bakımı onlara bakabilir. Konaklamaya ihtiyacınız varsa, Hawke's Bay kampüsünün karşısındaki öğrenci köyünde kalma olasılığını sorun.

Eastern Institute of Technology zamanınızın heyecan verici, üretken ve başarılı olmasını istiyoruz, bu nedenle sunduğumuz tüm destekten yararlandığınızdan emin olun.

Konumlar

  • Auckland

    Floor 4-8, Queen Street,238, 1010, Auckland

    programlar

    sorular