Keystone logo
Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Tanıtım

Eastern Oregon University ( EOU ) bir öğretmen koleji olarak kuruldu ve bugün Oregon'un kırsal alanlarında eğitim, kültür ve burs merkezi olarak hizmet veriyor. EOU öğrenciler, akranları ve akıl hocaları ile güçlü ilişkiler kurarken profesörlerinden kişisel ilgi görürler.

Eastern Oregon University , her gün daha yüksek öğrenim seviyelerinin uygulandığı ve yaşandığı bir yer olarak öğrencilerimize, milletimize ve dünyamıza hizmet vermektedir. Eğitim, kendini değiştirme sürecidir, eski değerler ile yeni, eski fikirler ve yeni arasındaki çatışmalarla dolu bir girişimdir. Öğrenciler bir üniversiteye zorlanmak ve bu süreçte daha büyük, daha yetenekli ve daha akıllı olmak için gelirler. Eastern Oregon University , öğrenmenin, araştırmanın, incelemenin, tartışmanın ve muhakemenin modellendiği, uygulandığı ve öğrenildiği bir yer olmaya kararlıdır - mezunlarımızın kendi duygularına dahil edeceği ve hayatlarının geri kalanında geliştirip geliştireceği beceriler. .

Eastern Oregon University , çeşitli ve birbirine bağlı bir dünyada sorumlu ve yansıtıcı eyleme götüren entegre, yüksek kaliteli liberal sanatlar ve profesyonel programlar aracılığıyla öğrenci sorgulamasına rehberlik eder.

Bir eğitim, kültür ve bilim merkezi olan Eastern Oregon University , Oregon'un kırsal bölgelerini daha geniş bir dünyaya bağlar. Güzel ortamımız ve küçük boyutumuz, öğrencilerimizin kişisel ilgisini artırır. Aynı zamanda, kolejler, üniversiteler, ajanslar ve topluluklarla ortaklıklar bölgemize ve eyaletimizin eğitim olanaklarına katkıda bulunur.

Eastern Oregon University akademik programlar, güzel kırsal Oregon'da küçük bir sınıf ortamında öğrenme fırsatı sunar. Öğrenciler, fen bilimleri, beşeri bilimler, öğretim ve işletme dahil olmak üzere dört kolej ile 30'dan fazla akademik program arasından seçim yapabilirler! Eastern Oregon University , odak noktası öğrenci başarısı olan özel öğretim üyelerine sahip küçük sınıflara sahiptir.

Konumlar

  • La Grande

    University Boulevard,One, 97850, La Grande

    sorular