Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Easton Country Day School

Easton Country Day School

Easton Country Day School

Tanıtım

Easton Country Day School


Easton Country Day School , Pre-K ile 12 arasındaki dereceler için küçük, karma bir özel okuldur. Akademik becerilerle birlikte sosyal ve duygusal büyümeyi teşvik eden bir bakım ve destekleyici atmosfer geliştiririz. Easton'un merkezindeki ormanlık bir alanda on dönümlük bir arazide yer alan tesislerimiz güzel bir oyun alanı, atletizm alanları ve her türlü öğrenme deneyimi için geniş, iyi donanımlı bir binadır.

73460_EastonCountryDaySchool01.png


Güçlü akademisyenlerimiz dikey olarak entegre olup, bireylerin kendi hızlarında ilerlemesine izin verir (tek-boy-hepsine uyar, yaşları belirlenmiş sınıf seviyelerinde olmak yerine). Mezunlarımız, tüm bölgedeki rekabetçi özel lise ve yatılı okullara sürekli olarak kabul edilmektedir. Kamu liselerini seçenler genellikle onur sınıflarına yerleştirilir.

Daha da önemlisi, öğrencilerimiz duygusal olarak güvenli ve sosyal olarak yetenekli ergenlere dönüşmektedir. Çünkü bir EÇGS eğitimi, küçük sınıfları, çok sayıda yetişkin etkileşimini ve yapıcı ilişkileri teşvik eden resmi programları içermektedir. Alışılmadık derecede düşük olan 5: 1 öğrenci-öğretmen oranı, EÇGÖ öğretim elemanının tüm çocuklara dikkatli bir göz tutmasına izin veriyor. Riskli sosyal davranışların ilk ipuçlarına müdahale eder ve en eski dürüstlük ifadelerini en iyi şekilde ödüllendiririz.

Ailemiz yaklaşımımıza uygun olarak, ECDS 2 yıl ve üstü yaşları için Okul Öncesi sınıfları ve 3 aylık ve üstü için günlük bakım hizmeti sunmaktadır.

Easton Country Day School , Kütüphanenin hemen karşısındaki sessiz ve güzel bir tesiste yer almaktadır. Büyük sınıflarımız aydınlık ve neşeyle dekore edilmiş olup, arazilerimiz karmaşık bir oyun alanı ve geniş atletik alanlar içermektedir. ECDS tesisleri, çeşitli ve tatmin edici bir ilkokul eğitimi için mükemmel bir zemin sağlar.

 • 225 Öğrenci / 11 uluslararası öğrenci

 • Varlıklı, güzel ve dost kırsal kasaba

 • New York'a 1 saat / Boston'a 2.5 saat

 • Çoğu aile Asya da dahil olmak üzere uluslararası seyahat etti

 • Connecticut ABD'de “Eğitim Devleti” olarak kabul edilir. Liseler ABD'de en üst sıralarda yer almaktadır. Üniversiteler hakkında bilgi sahibi

 • Connecticut'ın akademik itibarı

 • Connecticut, ABD'de en üst düzeydeki üniversite mezunu öğretmen ve sakinlerle üst sıralarda yer alıyor

 • Connecticut'ın çeşitli endüstrileri vardır (Bilim, Finans, Tıp, Bilişim, Medya, Dijital Tasarım). Büyük şirketler devlete ait.

 • ECDS mezunları, Cornell, Yale, Connecticut Üniversitesi ve diğer en iyi okullar dahil olmak üzere ülke çapında kolejlere ve üniversitelere katılıyor

 • Okul Gezisi Gezileri (Geziler Aylık olarak gerçekleşir) Geziler, diğerlerinin yanı sıra Washington DC, New York, Metropolitan Müzesi, Cam Üfleme, Topluluk Hizmeti, Zip Astarı, Go-Karting, Buz Pateni, Kayak Gezileri'ne seyahatleri de kapsamaktadır.

 • Organize takımların çeşitliliği: Basketbol, ​​Okçuluk, Futbol, ​​Softbol, ​​Tenis ve Pist
73461_EastonCountryDaySchool02.png


Kabul şartları


Kabul edilen notlar: 7, 8, 9, 10 ve 11

GPA gereksinimi: 2,7 GPA

 • İngilizce dilinde kurs tarifleri ile resmi transkript

 • Matematik ve İngilizce öğretmeni tavsiyeleri

Skype Röportajı: Öğrenciler uluslararası yönetici tarafından Skype ile görüşülecek

Konut: Tüm öğrenciler Host Aileleri ile yerleştirilir. Bu evler Easton ve çevresidir.


TOEFL Puanı

7

9. Sınıf 50

10. Sınıf 60

11. Sınıf 70

12. Sınıf 80 Esnek


“ Easton Country Day School öğretmenler çok destekleyici ve gerçekten önemsemelidir. Oğlumuz gelişiyor ve öğreniyor. Büyümesini izlemek inanılmaz oldu. Öğretmenleri sabırlı, bilgili ve yaratıcı. ”

- Easton Country Day School Ebeveyni

Konumlar

 • Easton

  660 Morehouse Rd, 06612, Easton

sorular