Keystone logo
EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

Tanıtım

EBC DENEYİM

gerçek bir küresel vatandaş - uluslararası bir bakış açısı ile bir yönetim profesyonel ol. EBC Hochschule pratik uygulanması ile ilgili güçlü bir odaklanma ile bir Alman küresel bağlı bir çok kampüs işletme okuludur.

kurumsal felsefesinin temel tüm eylemlerin merkezinde öğrenci koymaktır. Biz çok öğrenci ve mezunları olarak değerlendirilmektedir.

Sizin başarıyı »misyonumuz« olduğu

Sen bekleyebilirsiniz:

bireysel ilgi - sınıfta, yönetimde, öğrenci hizmetleri Küçük sınıflar - biz grup tartışmaları ve öğrenci odaklı öğrenme inanıyorum Küresel fikirli insanlar - @home ve yurt dışında Gerçek dünya deneyimleri - staj, vaka çalışmaları ve şirket projeleri Üst yerlerde üst tesisleri - bizim çatı katındaki-teraslar bahsetti mi?

on Sebep

Neden Almanya'da dört EBC kampüslerinden birinde eğitim gerekir? We sana neden söyleyeyim. İşte on nedenleri şunlardır:

Özel, resmi olarak tanınmış çalışmalar

resmi olarak tanınan bir dereceye sahip özel bir üniversitenin kalitesinin tadını çıkarın!

Kompakt ve iyi organize çalışmalar

Sadece üç yıl içinde size Uluslararası İşletme, İşletme Psikoloji, Turizm ve Etkinlik Yönetimi, Moda, Lüks ve Perakende Yönetimi veya Spor Yönetimi Sanatlar Bachelor edinebilirler. Diğerleri hala okuyan zaman para kazanmak olacak!

Uygulamada Güçlü odak

Bu üç yıl içinde tek bir Almanya'da staj ve sizin seçtiğiniz bir şirkette yurtdışında bir tane tamamlayın. Eğitiminiz sırasında bilgi ve zaten becerileri yararlanın!

internationality yüksek derecede

Dışında yurtdışından staj, bizim üniversitede programlar dünya çapında sayısız ortak üniversitelerden birinde yurtdışında bir dönem bulunmaktadır. uluslararası ağımıza bir göz atın!

Yoğun yabancı dil desteği

Yabancı dil dersleri programlarının ayrılmaz bir parçasıdır. ameliyattan sonraki kariyeri için ve - bu, İspanyolca, İtalyanca, Çince veya İngilizce, Fransızca, olsun - size yurtdışında staj ve dönem için mükemmel bir dil hazırlık verir.

güçlü ağ

uluslararası üniversiteler, şirketler, kuruluşlar ve dernekler önemli bir ağ deneyimi bizim yıllardır bir sonucu olarak gelişmiştir. Bu ağ, sadece yurtdışında staj ya da dönem ile yedekler, ama aynı zamanda mezun olduktan sonra kariyer ile hemen bir başlangıç ​​anlamına gelebilir.

Sosyal yeterliliklerin güçlendirilmesi

Sadece "sadece" eğitim ve uzmanlık bilgisine için arayan değil, ama aynı zamanda bir kişi olarak büyümek istiyoruz? Böyle bireysel sorumluluk, etik yargı, empati ve sağlıklı bir çalışma-yaşam dengesi gibi değerler felsefesinin önemli unsurlardır. Eğer iş piyasasına sorunsuz bir giriş var ki Biz, kişisel koçluk sunuyoruz.

küçük sınıflarda öğrenme

öğretim görevlisi size ihtiyacınız olan bireysel önem vermek, böylece Sınıflarımız küçük. küçük gruplar halinde çalışılması sadece sürdürülebilir öğrenmeyi sağlar, fakat aynı zamanda sosyal yeterlilik güçlendirir. Bizim kampüslerinde bir topluluk hissi gelişirler.

öğretim elemanları ile kişisel temas

senin öğretim görevlisi ile bir randevu için uzun bekleme kat? Değil bizimle. EBC öğretim sorularınız için zaman yapacak - bizim kapı açık size!

iş metropollerde okuyan

Hamburg, Berlin veya Düsseldorf - Almanya'nın en büyük iş metropollerinden biri çalışma. Bir seyirci olmayın - şeyler nerede olacak!

Konumlar

 • Hamburg

  Esplanade 6, 20354, Hamburg

  • Berlin

   Altes Postamt Hauptstraße 27, 10827, Berlin

   • Düsseldorf

    Leopoldstraße 2, 40221, Düsseldorf

    sorular