Keystone logo
ECOS Language School

ECOS Language School

ECOS Language School

Tanıtım

Leydis'in uzun yıllara dayanan öğretmenlik deneyimi vardır. 1998 yılında öğretmen olarak çalışmaya başladı ve 2003 yılından beri İspanyolca öğretiyor.

Bitmeyen enerjisi, güvenilirliği, işine karşı disiplinli tutumu ve yardımsever doğası nedeniyle Leydis, dil okulumuzun yol gösterici ruhudur.

Leydis'in İspanyolca'ya olan sevgisi, yaratıcı dersleriyle dünyanın her köşesinden öğrencileri aydınlatıyor.

Aralık 2014'te Kolombiya'ya gittim ve üç ay okula gittim. Leydis'i bir öğretmen ve bir insan olarak tanımam ve takdir etmeyi öğrenmem bu dil öğrenimi sırasında oldu. İsviçre'ye döndükten sonra Leydis bana Skype üzerinden talimat vermeye devam etti. Bu dersler sayesinde İspanyolcam sürekli gelişti ve Şubat 2016'da üç haftalığına Cartagena'ya geri dönmeye karar verdim.

Leydis bir süredir kendi dil okulunu açma fikriyle oynuyordu. Derslerimizden birinin ardından bir sohbet sırasında bana bu planlardan bahsetti. Onun coşkusu ile beni tamamen kazandı ve yeni bir dil okulu açmaya karar verdik. Leydis'in Cartagena'daki eski İspanyol öğrencisi olarak, bir okulu mükemmel yapan şeyin ne olduğunu biliyorum.

Haziran 2016'da bir bina kiraladık ve bir ay sonra onu okulumuzun gereksinimlerine uyacak şekilde dönüştürdük.

Aralık 2016'da şimdiki yerimizde daha da ideal bir bina bulduk. Nisan 2017'de taşındık ve Şubat 2018'e kadar tadilat devam ediyordu; bu arada, dersler olabildiğince normal bir şekilde devam etti. Herkes için zorluydu, pero vale la Pena!

Konumlar

 • Cartagena

  Cartagena, Kolombiya

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular