Keystone logo
Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Tanıtım

Eğitimde mükemmellik parmaklarınızın ucunda

Esnek ve erişilebilir hızlandırılmış ve% 100 çevrimiçi lisansüstü kurslarımızla hayatınıza uygun bir çalışma yapın ve daha erken mezun olun.

Toplumu zenginleştiren eğitim

Edith Cowan Üniversitesi, öğretimde mükemmellik konusunda güçlü bir üne sahip genç ve ilerici bir üniversitedir. Üst üste 12 yıl öğretim kalitesi için en fazla beş yıldız olarak değerlendirildik.

Öğretim kalitesi ve öğrenci deneyimi konusundaki itibarımız öğrencilerimiz ve endüstri, hükümet, topluluklar ve mezunlarımızla olan üretken ilişkilerimiz üzerine inşa edilmiştir; herkesin yararına bilgi paylaşımı.

1902'deki Claremont Öğretmenler Koleji olarak başladığımızdan beri, 100 yılı aşkın bir süredir öğretmen eğitiminde ön sıradayız. 1991 yılında, kampüste, çevrimiçi ve şimdi yeni hızlandırılmış çalışma modelimiz olan ECU Hızlandırılmış Çevrimiçi'de bir üniversite olarak kuruldu. Bugün 30.000'den fazla lisans ve lisansüstü öğrencimiz var ve 5.500'e yakın öğrencimiz belli bir kapasitede çevrimiçi eğitim alıyor.

ECU'daki öğrenciler ve mezunlar, toplumumuzda birçok önemli rol üstlenerek dünyanın en iyileri arasındadır. Üstün başarıları Avustralya genelinde ve uluslararası ödüller, hibeler, burslar ve ödüller ile tanındı.

Mirasımız ve değerlerimiz

ECU, Avustralya Parlamentosu'na seçilen ilk kadın Edith Dircksey Cowan'ın adını aldı. Hayatı, eğitimin toplumdaki büyüme, değişim ve iyileşmenin anahtarı olduğu inancına adanmıştı. Bu, eğitim ve araştırma yoluyla yaşamları dönüştürme ve toplumu zenginleştirme amacımızı yönlendiriyor.

ECU'da yaptığımız her şey değerlerimizle desteklenmektedir:

 • Dürüstlük - etik, dürüst ve adil olmak
 • Saygı - başkalarının görüş ve değerlerini göz önünde bulundurmak
 • Rasyonel sorgulama - kanıt ve muhakeme ile motive
 • Kişisel mükemmellik - en yüksek kişisel ve profesyonel standartları göstermek

Neden ECU'da Eğitim?

% 100 Online

Kurslarımız kampüs içi taahhütleri olmadan% 100 çevrimiçi olarak verilmektedir ve çalışma hayatınızla çalışmayı dengeleyebilmeniz için erişilebilir ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır.

hızlandırılmış

Mezun olun ve kariyerinizi geleneksel yarı zamanlı çalışma seçeneklerinden daha erken geliştirin.Öğretim kalitesi

13 yıl üst üste kaliteli öğretim için İyi Üniversiteler Kılavuzu'nda beş yıldız olarak yer aldı - Avustralya'da öğretim kalitesi için bu kadar yüksek bir onay alan tek devlet üniversitesi.

Öğrenci deneyimi

Üst üste beş yıl boyunca Avustralya'nın en üst düzey öğrenci deneyimi için devlet üniversitesi olarak yer aldı (Öğrenme ve Öğretim için Kalite Göstergeleri, 2020).

Öğrenci desteği

Akademik olmayan tüm çalışma sorularınızda sizi desteklemek için öğretim görevlilerinizden ve ayrıca özel bir Öğrenci Başarı Danışmanından akademik destek ve geri bildirim alın.

Uzman ol

İlgi alanınızda uzmanlaşma ve alanınızda uzman olma fırsatını kaçırmayın.


ECU Online

Çevrimiçi Eğitim

Herkes farklı öğrenir

Sizin için en iyi çalışma yöntemini bulmak zaman alabilir. Belki de çalışmanızı uzun oturumlardan ziyade ısırık büyüklüğünde parçalara ayırırsanız daha etkili bir şekilde öğreneceksiniz. Çalışmanızı, sabahın erken saatlerinde veya akşam saatlerinde, beyniniz için en iyi zamanlar için planlayabilirsiniz.

Hazırla ve planla

Özellikle yoğun haftalarda planlama şarttır. Fiziksel bir planlayıcı, her şeyi bir bakışta görmenize yardımcı olabilir. Başlamadan önce mümkün olduğunca hazırlıklı olduğunuzdan emin olmak için temel kaynaklara yer imi koymak ve ders kitaplarınızı, web kaynaklarınızı ve not defterlerinizi önceden sipariş etmek yararlıdır. Ders kitaplarınız varsa, onları erken sipariş edin ve her şeyin nasıl çalıştığını öğrenmek için çalışma döneminin başlamasından önce öğrenme ortamına giriş yapmak için zaman bulun.

Arkadaşlarına ve ailene anlat

Çalışma taahhüdünüzü arkadaşlarınıza ve ailenize bildirin. Başkalarına hedeflerinizden bahsettiğinizde, sizi motive etmeye yardımcı olabilirler ve ayrıca gerekirse bir değerlendirmeyi tamamlamak için ara sıra sosyal katılımınıza 'hayır' demenize yardımcı olurlar.

İhtiyacınız olduğunda zaman ayırın

Araştırmalar, eğitim sırasında düzenli molaların yaratıcılık ve öğrenmenin anahtarı olabileceğini göstermektedir. Birçok taahhüdü dengelerken duruş süresine sahip olmak önemlidir, çünkü eğitim görürken odaklanmanıza yardımcı olabilir. İster bir yürüyüş, ister bir arkadaşınızla sohbet edin ya da biraz egzersiz yapın, sıfırlamak ve şarj etmek için zaman ayırın.

Öğrenci Başarı Danışmanınıza ulaşın

Telefonla veya e-posta yoluyla sorularınız veya endişelerinizle ilgili Öğrenci Başarı Danışmanınıza ulaşabilirsiniz. Başarı danışmanınızla düzenli temas halinde olmak sizi motive etmenize yardımcı olabilir. Eğer cevaplayamayacakları bir sorunuz olursa, size yardımcı olacak en iyi kişiyi bulurlar. Unutmayın, çevrimiçi eğitim tek başına çalışmak demek değildir.

Konumlar

 • Perth

  Perth, Avustralya

  • Mount Lawley

   Bradford Street,2, 6050, Mount Lawley

   • East Bunbury

    Robertson Drive,585, 6230, East Bunbury

    sorular