Keystone logo
EGADE Business School

EGADE Business School

EGADE Business School

Tanıtım

Bugüne meydan oku, Geleceği şekillendir.

Tecnológico de Monterrey'deki EGADE Business School , ortak değer yaratan ve toplumu dönüştüren çok yönlü liderleri güçlendirmeye kendini adamış, lider Latin Amerika işletme eğitimi kurumu olarak dünya çapında tanınan bir itibar oluşturmuştur.

EGADE Business School , Meksika ve Latin Amerika'da ilgili liderliğe sahip profesyonelleri yönlendirmekle tanınan olağanüstü bir üniversite olan Tecnológico de Monterrey'in lisansüstü işletme okuludur . İşletme okulunun kendisi, birden fazla yerde geniş bir lisansüstü eğitim portföyü sunmaktadır. Mexico City'deki (Santa Fe), Monterrey ve Guadalajara'daki lokasyonların yanı sıra Queretaro'da bir MBA programı ve küresel gelişimin öncüsü olarak konumlanmış tamamen dijital lisansüstü programlar ve çevrimiçi yönetici eğitim kursları gibi sınırsız seçeneklerle yönetici yetenek.

Okulun inovasyon odaklı akademik modeli ve öğrenme kültürü, dünyaca tanınan programları, seçkin birinci sınıf öğretim üyeleri, seçkin küresel mezunlar topluluğu ve bilgiyi etki yaratmak için uygulamaya titizlikle odaklanması, okulun en üst sıradaki Latin Amerika okulu olarak konumuna katkıda bulunmuştur. QS, Eduniversal, Financial Times ve The Economist gibi çeşitli uluslararası sıralama kuruluşları tarafından işletme okulu . EGADE lisansüstü derece programları , Profesyoneller için MBA, EGADE Tam Zamanlı MBA, EGADE - WP Carey Executive MBA, EGADE MBA Online'ın yanı sıra Finans Yüksek Lisansı, Çevrimiçi Finans Yüksek Lisansı, İş Analitiği Yüksek Lisansı, İşletme Analitiği Yüksek Lisansı'nı içerir. İşletme Yönetimi, Stratejik Pazarlama alanında Yüksek Lisans ve Finansal Bilimler ve İşletme Yönetimi alanında doktora programları.

EGADE Business School , üst düzey iş ve organizasyon liderliği için yenilikçi bir yaşam boyu öğrenim açık kaydı ve özelleştirilmiş programlar portföyü sunar. EGADE Business School , iş eğitiminin mükemmelliğini tanıyan küresel akreditasyonun övgüye değer “ üçlü tacınasahip dünya çapında işletme okullarının sadece% EGADE Business School seçkin bir grubunun bir üyesidir: Amerikan Kolejler ve Okullar Birliği (AACSB), MBA'lar Birliği (AMBA) ve Avrupa Kalite Geliştirme Sistemi (EQUIS). Okul, farklı kalkınma aşamalarında farklı bölgelerden, ülkelerden, kültürlerden ve ekonomilerden 30 önde gelen işletme okulunun önde gelen ağı olan ve iş eğitimi yoluyla iş için büyük çözümlere katkıda bulunmayı taahhüt eden Küresel Gelişmiş Yönetim Ağı'nın bir üyesidir. genellikle karmaşık ve küresel olan zorluklar.

Liderlerimizde ne görüyoruz

EGADE Business School , iş dünyasının geleceğine, endüstrilerine meydan okumaya ve güçlü fikirlerle dönüşmeye cesaret eden vizyoner liderlere EGADE Business School inanıyoruz . Bu nedenle, dünyaca ünlü lisansüstü programlarımızı tasarlıyor ve yürütüyoruz.

Biz yetenekli bir fakülte, yetenekli öğrenciler, başarılı mezunlar, seçkin iş liderleri ve güçlü bir fikre adanmış uluslararası akademik ortaklardan oluşan başarılı yenilikçilerden oluşan bir topluluğuz: Geleceğe meydan oku, Geleceği şekillendir.

Küresel akreditasyonun üçlü tacı

EGADE Business School , küresel işletme eğitiminde en etkili üç kuruluş adına üçlü uluslararası akreditasyon taçını aldı: AACSB, AMBA ve EQUIS. EGADE gibi dünya çapındaki işletme okullarının sadece% 1'i , AACSB, EQUIS ve AMBA tarafından üçlü uluslararası akreditasyon kronu kazandı .

Olağanüstü bir küresel erişim

EGADE İşletme Okulları, ikili ve ortak lisans programları için önde gelen üniversiteler ve işletme okulları ile 50'den fazla uluslararası akademik ortaklığa sahiptir ve uluslararası sertifikalar almak için çeşitli fırsatları ve farklı kıtalarda eğitim alma imkanını temsil eder. Bu ortaklıklar ayrıca fakülte geliştirme programlarımız için de gereklidir ve uluslararası akademik projelerin ve araştırmaların tanıtımına yardımcı olur.

EGADE'yi birbirinden ayıran nedir?

Aktif bir girişimcilik zihniyeti

EGADE'in temel değerlerinden biri, seçkin öğrencileri ve mezunlarının ayrı bir özelliği haline gelen bir girişimcilik kültürü içindeki yenilikçi liderleri teşvik etmektir .

Küresel vizyonumuz ve tecrübemiz

EGADE'de kilit bir ayırt edici, tanınmış küresel odağı ve ulaşımıdır. Dünyadaki en prestijli üniversiteler ve işletme okulları ile olan ortaklıkları nedeniyle EGADE, liderlerine, öğrencilerine ve yöneticilerine küresel işletmelerin geleceği ile ilgili benzersiz bir yaklaşım ve deneyim sunmaktadır.

Seçkin bir uluslararası fakülte

EGADE akademik deneyiminin önemli bir özelliği, şimdiki ve eski müdürler, danışmanlar, yayınlanmış yazarlar ve araştırmacılar olan dünyaca ünlü öğretim üyelerinin varlığıdır. Bu fakülte, geniş kapsamlı uzmanlığını öğretme, araştırma ve zihniyetimizi anlamlı ve etkili bir eğitime dönüştüren sınıfa sunar.

Yenilikçi bir akademik model

Üst düzey iş liderleriyle birlikte seçkin öğretmenlerin akademik programlarımızdaki uzmanlığı, teorik ve pratik bilgiler arasında ideal bir denge kurulmasını sağlar. Öğrencilerimizi sınıfta öğrendiklerini, teorinin hemen uygulamaya konulduğu gerçek iş deneyimleriyle eşleştirerek başarılı bir kariyer için hazırlıyoruz.

Dengeli ve esnek bir format

Tam zamanlı çalışan öğrenciler için tasarlanmış yönetici programlarımız ve yarı zamanlı yüksek lisans dereceleri, çalışma, iş ve kişisel taahhütler arasında doğru dengeyi sağlar. Amacımız, öğrencilerimizin hem kişisel hem de profesyonel başarıya ulaşmasıdır.

Kayda değer bir akademik liderlik

Lider işletme eğitimine gelince, EGADE, Latin Amerika'daki çeşitli nedenlerden dolayı 1. işletme okulu. Akademik programlarımızın uygunluğu ve yenilikçiliği sadece dünyaca ünlü sıralamalarla değil, aynı zamanda dünyanın önde gelen akreditasyon kuruluşları tarafından da desteklenmektedir.

EGADE programları hakkındaburadan daha fazla bilgi edinin ve okulla LinkedIn , Twitter , YouTube ve Facebook üzerinden bağlantı kurun.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Konumlar

 • Mexico City

  Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX, 01389, Mexico City

  • Monterrey

   Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L., 66269, Monterrey

   • Guadalajara

    Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal., 45138, Guadalajara

    • Santiago de Querétaro

     Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro., 76130, Santiago de Querétaro

     sorular