Keystone logo
© Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior
Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Tanıtım

Egas Moniz, yüksek öğrenimdeki mükemmelliği ve yenilikçiliği ile tanınmaktadır. ISO 9001:2008'e uygun olarak sertifikalandırılarak, sağlık hizmeti sunumu yoluyla yerel topluluğa yoğun bir şekilde yerleştirilen bir sosyal sorumluluk merkezi olarak sağlık profesyonellerinin eğitimine odaklanıyoruz.

Bilimsel üretimin hacmi, etkisi ve kalitesi, araştırma üretimi tarafından alınan patent başvurularının ve alıntıların sayısı, internetteki sayfa sayısı ve sosyal ağlardaki geri bağlantıların ve bahsetmelerin sayısı açısından Egas Moniz'in son yıllardaki bilimsel performansı, bizi şu noktalara yönlendirdi: SCIMAGO sıralamasında Portekiz'de özel kurumlar arasında 1.lik.

Egas Moniz uluslararası öğrencileri artıyor ve sadece Avrupalı değil, aynı zamanda Asyalı, Latin Amerikalı, Orta Doğulu ve Afrikalı. Egas Moniz, uluslararası öğrencilere ev sahipliği yapmanın yanı sıra, hem lisans hem de yüksek lisans çalışmaları için uluslararası Profesörler işe alarak eğitim kurumunun uluslararasılaşmasına yatırım yaptı. Faaliyetlerimiz 400'ün üzerinde yüksek nitelikli Profesör tarafından desteklenmektedir.

Uluslararasılaşma vizyonumuz, Uluslararası Yüksek Öğretimde ilgili bir güç olma isteği üzerine kurulmuştur. Kampüste bulunan ve mükemmel olanaklara sahip en kaliteli üniversite yurdumuz, kurumumuzun uluslararası bir öğrencinin gelişmesi için gerekli tüm koşulları sunabilmesini sağlar.

Sağlık hizmeti sunumunda, hem kampüste bulunan Diş Kliniğimizi ve Veteriner Kliniğimizi, hem de Almada Üniversitesi Kliniğimizi, Setúbal Üniversitesi Kliniğimizi ve Sesimbra Huzurevini öne çıkarıyoruz. Tüm bu olanaklar, öğrencinin öğrenmesini önemli ölçüde artırmak için kullanılır ve çeşitli okul içi öğretim, araştırma, simülasyon ve klinik beceri laboratuvarlarının yanı sıra öğrencilerimizin işyeri ortamında uygulama yapmak için katıldıkları tüm okul dışı tesisleri tamamlar.

Çalışma planlarımız, öğrencilerin kendi öğrenimlerinde aktif rol aldıkları modern pedagojik metodolojileri içerir. Pedagojik önerimiz, hem öğrenme hem de değerlendirme için mevcut tüm modern e-öğrenme araçlarıyla desteklenmektedir.

Pedagojik önerimiz, talepkar olmasına rağmen, iyi dengelenmiş bir iş ve kişisel yaşam, boş zamana saygı ve farklı alanlarda müfredat zenginleştirmeye değer vermeyi içerir, böylece geleceğin profesyonellerinin rahat ve sağlıklı bir ortamda elde edilen gelişmiş becerilere ve hassasiyetlere sahip olmasını sağlar.

Güveniniz için şimdiden teşekkür eder, sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Kampüs Özellikleri

Monte de Caparica'da (Almada konseyi) yaklaşık 5 hektarlık bir kampüste yer alan iki kurum, çok çeşitli lisans dereceleri, yüksek lisans dereceleri, entegre yüksek lisans dereceleri, yüksek lisans dereceleri ve Sağlık alanında uzmanlık sunmaktadır. ve Adli Bilimler. Yaklaşık 2.500 öğrencimiz ve 200 öğretmenimiz var. EGAS MONİZ'den mezun olanların beceri düzeyinde, öğretim kadromuzun kalitesine ve niteliğine, tesis ve olanaklara yapılan yatırım görülebilir.

EGAS MONIZ, öğretmenler ve öğrenciler tarafından iyi bir performans için gerekli tüm araçları sağlamakla sürekli olarak ilgilenir ve bunu doğrudan sorumluluğumuz olarak kabul ederiz. Bu şekilde okul başarısını ve mezunların istihdam edilebilirliğini artırabiliriz. Bu düzeyde, örneğin Kütüphane ve kullanıcılara sunduğu birçok hizmetin yanı sıra Aktif Hayata Ekleme Ofisi - GIVA'dan bahsedebiliriz.

Öğrencilerin rahatı ve esenliği, yemek servisi yapılan kafeteryalar, oyun alanı, spor salonu, eğlence ve eğlence alanları, fotokopi merkezi, kitapçı, öğrenci dernekleri için tesisler gibi kampüsteki destek hizmetlerinin mükemmelliği ile sağlanır. tıbbi ve psikolojik destek olarak. EGAS MONİZ'in yakın çevrede yaşamayan öğrenciler için kampüste 211 odalı bir üniversite yurdu da bulunmaktadır.

Misyon ve vizyonu sayesinde EGAS MONIZ, öğrencilerinin öğretme-öğrenme unsuruna ek olarak iki ana sütuna dayanmaktadır:

 • Egas Moniz Disiplinlerarası Araştırma Merkezi'nde (CiiEM) araştırma, geliştirme ve yenilik yoluyla bilgiyi ilerletmek.
 • Bilgisini ve üniversite araştırmasını uygulayarak, sağlık hizmetleri ve diğerlerinin sağlanması yoluyla, dereceleriyle sıkı bir şekilde ifade edilerek topluma bağlı olmak.

  kabul

  Öğrenci Görüşleri

  Konumlar

  • Monte de Caparica

   Campus Universitário, 2829-511, Monte de Caparica

   sorular