Keystone logo
Estonian Information Technology College

Estonian Information Technology College

Estonian Information Technology College

Tanıtım

Estonya Bilişim Koleji

A Estonya Bilgi Teknolojileri Koleji Estonya'da uygulanan yüksek öğretim lider BT kurumudur. Ne BT Koleji özel kılan alanındaki tüm profesyoneller akademik personel - öğretim tüm üçte bölümleri bilişim firmaları ve firma gelen veya BT belirtmektedir.

Estonya Bilişim Koleji güçlü Estonya ICT endüstrisi, üçüncü sektör ve akademik dünyanın son derece eğitimli ve deneyimli uzmanları ağımızı kullanarak, eğitim ve geliştirme çalışmalarının yıl dayanmaktadır.

Dengeli bilgiye dayalı öğretim sağlamak ve odaklı eğitim uygulama, BT Koleji hem kurucu üniversiteler yanı sıra Estonya ICT endüstrisi ile çok yakından birlikte çalışmaktadır. Estonya Bilişim Koleji İyi komşular Tallinn Teknoloji Üniversitesi ve Tallinn Teknoloji Parkı Tehnopol vardır. Bilişim Koleji eğitim uluslararası işbirliği yoluyla zenginleştirilmiş ve farklı Avrupa ülkelerinde yirmiden fazla yüksek eğitim ortakları ile ağ olduğunu.

Misyon

College`s misyonu gelişme ekseni olurken iyi, birlikte yüksek teknoloji know-how ve bilgi toplumu pratik ihtiyaçlarını getirerek, bölgedeki BT eğitim uygulamalı sunmaktır.

Estonya Bilişim Koleji bir özel, kar amacı gütmeyen yüksek eğitim kurumu (UAS - Uygulamalı Bilimler Üniversitesi), Estonya Bilgi Teknolojileri Vakfı (EITF) tarafından 2000 yılında kurulan ve sahip olunan. EITF kurucuları ülkede eşsiz kamu-özel ortaklığı göstermek - bunlar: Estonya Eğitim Bakanlığı ve Araştırma, en büyük iki Estonyalı üniversiteler tarafından temsil edilen devlet, - Estonya Telecom ve Derneği tarafından temsil edilen Tallinn Teknoloji Üniversitesi ve Tartu Üniversitesi ve özel sektör, Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon.

Vakıf ve işbirliği

BT Koleji, Estonya Bilgi Teknolojileri Vakfı sahibi, (Milli Eğitim Bakanlığı ve Research tarafından temsil edilen) Estonya Cumhuriyeti, Tartu Üniversitesi, Eesti Telekom AS Teknoloji Tallinn Üniversitesi ve Estonya Derneği tarafından kurulmuştur Bilgi Teknolojileri ve Telekomünikasyon.

College büyük sponsorlar da SPSS, Sybase, Swedbank, İsveç İş Geliştirme Ajansı NUTEK, Oracle ve Microsoft, ama TeliaSonera vardır. Üniversite Hewlett-Packard, George Herbert Hitchings, Cisco Systems ve EMT gelen önemli katkılar alır.

Cisco Systems, Microsoft ve Oracle işbirliği, uluslararası sertifikasyon programları Cisco Network Akademisi (CCNP ve CCNA), Microsoft IT Akademi ve MSDN AA ve Oracle Akademik Girişimi içerir.

Estonya Bilgi Teknolojileri Vakfı (EITF) amaçları yüksek nitelikli bilişim uzmanları hazırlanmasına yardımcı olmak ve Estonya'da bilgi ve iletişim teknolojileri ile ilgili gelişimini desteklemek için vardır. Bu amaçla Vakfı kuruldu ve Estonya BT College yönetir ve Yükseköğretimde BİT Ulusal Destek Programı adminsters "Tiger Üniversitesi."

Konumlar

  • Tallinn

    Estonian IT College Raja 4C, 12616, Tallinn, , Tallinn

sorular