Keystone logo
© Carrianna Field
El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

Tanıtım

ICEX-CECO: uluslararası eğitim ile ilgili olarak

Ekonomik ve Ticari Araştırmalar, şu anda ICEX İspanya İhracat ve Yatırım, EPE, MP, Merkezi İspanyolca ekonomik ve ticari yönetimi için ve uzun bir geçmişi vardır boyunca bir eğitim aracı olarak 1976 yılında bir işletme okulu olarak oluşturuldu kendi patronları arasında vardı böyle Endüstri, Enerji ve Turizm ve Ekonomi ve Rekabet ve Ticaret ve ICEX'e Odaları Konseyi gibi diğer kuruluşlar gibi çeşitli bakanlıklara bir kamu kuruluşundan olarak.

Ocak 2015'ten itibaren ICEX İspanya İhracat ve Yatırım EPE, yeni Eğitim Bölümü olarak Ekonomik ve Ticari Araştırmalar Merkezi'nin MP entegre etkinliği Böylece İspanyol ekonomisinin uluslararası için insan sermayesi oluşumunu teşvik, kamu idareleri, yöneticiler ve yöneticilerin mesleki eğitimin teşvik (hem Birlik Kardeşlik ICEX'e olarak ICEX-Ceco aktivitesini kapsar hangisi) talip şirketler, iş dernekleri ve diğer kamu veya özel kuruluşlar, hem de gençlerin gelecekte uluslararası ekonomiye bağlı bir meslek geliştirmektir.
Böyle Uluslararası İşbirliği Dışişleri, üniversiteler, iş dernekleri Bakanlığı, ihracatçılar, danışmanlar vb dernekler için İspanyolca Ajansı gibi diğer kuruluşlar ... onlar karşılıklı yararlı faaliyetlerin ve programların geliştirilmesi için ortaklık anlaşmaları ile bağlantılı ICEX-Ceco ile yakın temas içinde olan .

kuruluşundan oluşturulmuştur yana 20.000'den fazla öğrenci ve kamu sektörü ve işletmelerin ekonomik ve ticari yönetiminde profesyonel liderleri dövme günümüzde de devam etmektedir. Sadece geçen yıl, merkez 2000'den fazla öğrenciye eğitim 9.000 'den fazla saat vermiştir.

Bu yıllar boyunca, öğrencilerimiz uluslararası programlar uluslararası en aktif İspanyol şirketlerinde yönetici olarak entegre edilmiştir. Onlar da gelen, sınıflarımızda aracılığıyla yabancı öğrencilere geçti 70'den fazla ülkeAğırlıklı olarak gelişen veya yeni küresel ekonominin, uluslararası deneyimlerin paylaşılması İspanyolca ilgi katılmak.

Rigor ve Yenilik

ICEX-CECO programları ile karakterizedir onların akademik titizlikyenilikçi ve üstün içeriği için, her zaman öğrenciler tarafından fiili vaka çalışmaları ve gelişmeyi analiz ederek, bir derece pratik ve katılımcı metodolojisi uygulayarak yeni eğitim dinamik ve değişen bir ortamda taleplerini yanı sıra adapte daha büyük programlarda, şirketlerin uluslararasılaşma yansıtır.

ICEX-Ceco amacının sadece bilgi iletmez, ancak öğrencilerin kendi yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak.

Bu amaçla, onun öğretim yöntemi onların profesyonel yaşamlarında kararları öğrencilere yardımcı teori ve uygulama verimli bir kombinasyonuna dayanmaktadır. öğretme süreci daha sonra gelecekteki pozisyonlarda uygulanacak teknikler, beceri ve stratejilerini öğrenme, öğrencilerin aktif katılımını içerir.

Merkezi programları sürekli çeşitli alanlarda ve özellikle iş uluslararasılaşma ve uluslararası ekonomiyle ilgili konularda arttırıyoruz.

Dolayısıyla o da şirketlerin ve kurumların özel ihtiyaçları için programların yaklaşımı arayan arz kapsamını genişletiyor, bu titiz kontrol sistemi aracılığıyla etkin ve kanıtlanmış eğitim faaliyetlerini sağlamak için ayrıntılı olarak analiz edilmesi gerekir kalitesi.

Yüksek nitelikli öğretmenler

Kuşkusuz, vakfın başlıca değerlerden biri öğretim meslek ve egzersiz hem iş dünyasında ve ekonomik ve ticari İdaresi ile en iyi yönetici ve profesyonellerin birçok yer aldığı fakülte vardır.

ICEX-CECO onun her program için yönetmenleri vardır ve neredeyse 200 öğretmen Çeşitli kurs ve seminer, yüksek öğretim Nitelikli tüm atanmış. Bunlar üniversite öğretim, mühendisler, yöneticiler ve kurumsal bankacılık, Devlet İdaresi üst düzey yetkilileri, psikologlar, avukatlar, ekonomistler, hakim, vergi danışmanları, pazarlama ve uluslararası finans, vb danışmanları ve uzman

fakülte Merkezi ve diğer akademik forumlarda mesleki değer tanınan kanıtlanmış öğretim deneyimi katılır.

Online ICEX-CECO,

ICEX-CECO çevrimiçi ve harmanlanmış kurslarda ve sınıf kursları için destek olarak öğretim için temel olarak kullanılan modern Sanal Kampüs sahiptir.

ICEX-CECO on-line metotolodía bir dayanmaktadır Öğrenci öğretici modeline çok yakınÖğretmen ve birlikte her öğrencinin ve öğrenciler arasında sürekli etkileşim izin işbirliği öğrenmeyi arttırıcı ve bilgiyi kolaylaştırıcı inşa edilmiştir sadece teorik bilgi, ancak öğrenciler ve öğretmen arasındaki etkileşimden uzman.

ICEX-Ceco tarafından kullanılan bir platform E-öğrenme ve öğretme çevrimiçi Dünyada en çok kullanılan olduğunu destekler: Moodle. 2,5 milyondan fazla kurs ve 30 milyon kullanıcı günde birçok üniversiteler, iş okulları ve şirketlerinde ve memnuniyet düzeyi yüksek olan yaygınlıkla kullanılmaktadır.

Konumlar

  • Madrid

    Avda. Cardenal Herrera Oria 378, Edificio A Acceso por Puerta de Alumnos, 28035, Madrid

sorular