Keystone logo
El Pasaje Spanish School

El Pasaje Spanish School

El Pasaje Spanish School

Tanıtım

El Pasaje Spanish School , 2009 yılında Buenos Aires'te küçük bir İspanyolca öğretmen grubu tarafından kuruldu. Yıllarca süren sürekli öğrenme ve büyümeden sonra, çoğunlukla öğrencilerimizden gelen harika geri bildirimler sayesinde, artık Kal ve Öğren programları gibi geniş bir ek hizmet teklifinin yanı sıra yüksek akademik standartlarda sınıflar sunan orta ölçekli bir İspanyol Okuluyuz. , kültürel ve sosyal aktiviteler, havalimanından / havaalanından karşılama hizmeti ve öğrencilerimize özel avantajlar ve indirimler.

Ancak asıl görevimiz hala aynı: dilimizi öğrenmenize, kültürümüzü anlamanıza ve Buenos Aires'te zenginleştirici bir deneyim yaşamanıza ve dünyanın her yerinden ilginç insanlarla tanışıp onlarla -sizinle- harika vakit geçirmenize yardımcı olmak! İlk günden itibaren iyi hisleri soluyacaksınız çünkü biz gerçek bir ekibiz ve yaptığımız işi seviyoruz.

İspanyolca Okulumuzda Buenos Aires'te çok çeşitli İspanyolca kursları sunuyoruz: Süper Yoğun seçeneklerden,

Haftada sadece birkaç saatlik düzenli oturumlarla grup ve bire bir dersleri birleştirerek, hedeflerinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize göre en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Derslerimize gelince, kullanmak için Buenos Aires'te İspanyolca öğrenmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle İspanyolca derslerimizi dinleme, konuşma, yazma ve okuma becerilerinizi geliştirmek ve her zaman iletişim yeteneğinizi geliştirmeyi amaçlayarak tasarlıyoruz. Bununla birlikte, sadece Buenos Aires'teki İspanyolca derslerinizi değil, buradaki tüm deneyiminizi olabildiğince gerçek ve ödüllendirici kılmak için sizi harika kültürümüzle ve büyük şehrimizin sırlarıyla tanıştırmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Özetle, dünyanın her yerinden insanlarla tanışırken rahat ve rahat bir ortamda eğitim görmek istiyor, ancak aynı zamanda dilimizi öğrenmek ve kültürümüzü anlamak konusunda da ciddiyseniz, Buenos Aires'teki İspanyolca Okulumuza gelin!

Zamanınıza, programınıza, hedeflerinize ve bütçenize en uygun olanı seçebilmeniz için çok çeşitli Çevrimiçi İspanyolca Sınıfları ve TEFL Uluslararası sertifikaları sunuyoruz. Bu kursları belirli hedeflerinize ulaşmak için de birleştirebilirsiniz, bu durumda size özel olarak tasarlanmış bir program hazırlayacağız. Ekibimiz yalnızca profesyonel İspanyolca ve İngilizce öğretmenleri tarafından oluşturulduğundan, sizin için ideal İspanyolca kursu veya TEFL konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz, böylece ilk görüşmenizden son dersinize kadar faydalanabilirsiniz.

Konumlar

  • Buenos Aires

    Buenos Aires, Arjantin

    programlar

      sorular