Keystone logo
© eLearning Academy for Communication GmbH
eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

Tanıtım

Vizyonumuz

Tüm insanlar için modern, erişilebilir, kişisel olarak denetlenen e-Öğrenim çalışma programları - 2016 yılında kuruluşundan bu yana e-Öğrenim İletişim Akademisi ile hedeflediğimiz şey budur.

Sadece pazarlama iletişimi, medya ve iş alanlarında içerik açısından değil, dijital eğitim pazarında uygulama açısından da yeni standartlar belirliyoruz.

Size akredite bir yüksek lisans derecesi ile uygulama odaklı akademik üst düzey kurslar sunuyoruz. Odak noktası, zamandan ve konumdan bağımsız olarak çalışılabilen anlaşılır ve multimedya tabanlı içeriktir: kişisel geri bildirim, sürekli gelişen konular ve çalışma içeriği ve akademik yansıma ile bireysel bir öğrenme hızı için.

Görevimiz

Başarınız bizim için kişisel bir endişedir. Bu nedenle e-Öğrenim İletişim Akademisi, yetkin bir akademik şirket ve ortaklarıyla, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde - bireysel çalışmayı mümkün kılar. Bu şekilde sizlerin eğitim, öğretim, mesleki güçlendirme ve kendini gerçekleştirmesine katkıda bulunuyoruz.

Hepsi nasıl başladı

2016 yılında, e-Öğrenim Akademisi “kurucularının kucağına düştü”. Prof. (FH) Dr. Silvia Ettl-Huber ve Prof. (FH) Dr. Michael Roither aslında Burgenland Uygulamalı Bilimler Üniversitesi'nde meşgul iki profesördür. Her ikisi de daha önce Avusturya'nın Krems kentindeki Tuna Üniversitesi'nde çalışmıştı ve her ikisi de o sırada uzaktan eğitime gelince hala şüpheciydi.

İkisi, çalışma materyallerini öğrencilere postalamaya dayalı programlara bakan bir harmanlanmış öğrenme çalışmasına rastladı ve ikisi ilginç bir gözlem yaptı. Ortalama olarak, daha yüksek oranda uzaktan eğitimle çalışan öğrenciler, final sınavlarında yüz yüze programlardaki öğrencilere göre biraz daha iyi notlar aldılar. Bu onları düşündürdü. Sürekli büyüyen, güncellenen ve multimedya tabanlı bir çalışma içeriğinin tutarlı bir öğretim kalitesi sağlayacağı birdenbire mantıklı göründü. Her şeyden önce, uzaktan eğitim kapsamlı bir konu yelpazesi sunar.

Bir düşüncenin olduğu yerde, yakında bir yol bulunur. FH Burgenland'daki Avusturya Yönetim Enstitüsü, kurucuların fikirlerini sonuna kadar takip etmesine izin verdi ve böylece tamamen uzaktan eğitime dayalı bir çalışma kursu oluşturdular. Gizli içeriklerle zenginleştirilmiş kurucular, yarı zamanlı eğitim ve öğretimde onlarca yıllık deneyimi bir araya getiriyor.

e-Öğrenim Akademisi yöntemi

178471_image.png

Son olarak, bireysel destekle birleştirilmiş stressiz çalışmalar!

Klasik sınav durumlarından korkma, görevlerin koordinasyonunun görevleri yapmaktan daha fazla enerji harcadığı grup çalışmasına karşı isteksizlik, zorunlu yüz yüze çalışmalar nedeniyle imkansız programların hafızası ve pratik ilgi eksikliği - bunlar öğrencilerin yüzleşmek istemedikleri şeylerden sadece birkaçı.

e-Öğrenim Akademisi ile çalışmak şu anlama gelir: zamandan ve yerden bağımsız, kişisel geri bildirim ile teslim etmenin keyifli bir yolu, seyahat süreleri ve seyahat maliyetleri olmayan kaynakları koruyan bir çalışma programı, çalışma dünyasıyla yakın bağları olan modül yöneticileri ile kurslar, sağlam temel tutarlı kalite avantajıyla bilgi, güncel vakalarla birleştirilmiş ve bilginin yetkinliğe dönüştürülmesi.

Bazen buna e-Öğrenim Akademisi yöntemi diyoruz ve onu en sevdiğimiz disiplinlere hizmet etmek için sürekli geliştiriyoruz: iletişim, pazarlama, satış ve yönetim.

Yüksek Lisans Programları

E-Öğrenim İletişim Akademisi, yarı zamanlı bir uzaktan eğitim programı olarak iletişim, pazarlama, satış ve yönetim alanlarında üç uzmanlık ve iki dilde Pazarlama İletişimi Yüksek Lisans derecesi sunar.

Kurslar isteyenlere yöneliktir.

 • yüksek lisans derecesi alarak pazarlamada kariyer ilerleme şanslarını artırmak,
 • uzmanlıklarını bilimsel olarak kanıtlamak isteyen uygulayıcılarda,
 • ve pazarlama iletişiminde kariyer değiştirenlerde.

Uzaktan eğitim programı %100 çevrimiçidir. Anria Brandstätter liderliğindeki yetkin çalışma danışmanlığı ekibimizin desteğiyle, yüksek lisans derecesine kadar çalışmalarınızı zamandan ve mekandan tamamen bağımsız olarak düzenlersiniz. Devam aşaması, katılım zorunluluğu veya sabit sınav tarihleri yok - istediğiniz zaman ve yerde eğitim alırsınız. Multimedya tabanlı öğrenme materyalleri, bilgi incelemeleri şeklinde sürekli kendi kendine kontroller ve uygulamayla ilgili modül çalışmasına ilişkin kişisel geri bildirimler, uluslararası alanda tanınan “Master of Arts” unvanını elde etmenize yardımcı olur.

sınav yöntemleri

Bu yarı zamanlı yüksek lisans programında toplam 15 modülün 14'ünü modül kağıtları ile tamamlayacaksınız. Bunlar teori ile pratiği birleştiren özel ödevler içeren yaklaşık 15 sayfalık kağıtlardır. 'Hukuk' modülünü çevrimiçi bir testle tamamlayacaksınız. Her modülde, entegre kendi kendine testler aracılığıyla bilginizi sürekli olarak test edersiniz. Modül tezini teslim etmeden önce bu kendi kendine testleri olumlu bir şekilde tamamlamanız gerekir.

Yüksek lisans tezinizi yazarak, sunarak ve savunarak eğitiminizi tamamlarsınız. Bunu sitede veya çevrimiçi olarak yapabilirsiniz.

e-Öğrenim Akademisinin Akreditasyonu

Qualitätszertifikate der eLearning Academy for Communciation

Konumlar

 • Eisenstadt

  Thomas-Alva-Edison-Straße,2, 7000, Eisenstadt

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular