Keystone logo
Elon University

Elon University

Elon University

Tanıtım

Elon, katılımcı ve deneyimsel öğrenme için ulusal bir model olarak tanınan, seçici, orta ölçekli bir özel üniversitedir. Öğrenciler, kendilerini mükemmel öğretim ve burs vermeye adamış fakülte ile yakın çalışırlar. Müfredat, geleneksel liberal sanatlar ve bilimlere dayanmaktadır ve ulusal olarak akredite edilmiş profesyonel ve lisansüstü programlarla tamamlanmaktadır.

Elon'dan önce

Alamance County bölgesi ilk olarak Siouan dili konuşan Kızılderili kabileleri tarafından iskan edildi, Occaneechi 1650'de en baskın oldu. Avrupalı kaşifler 1600'lerin sonlarında bölgedeydi ve ilk toprak başlıkları İngilizler tarafından talep edildi. Kuzey Carolina eyaleti, 1818'de bu alandaki mülkiyeti haritacı Hugh Mulhollan'a vermiştir. 1889'da, birkaç Alamance County değirmen sahibi ve çiftçisi, yakınlardaki Graham'ın yerini almak üzere Elon adlı yeni bir eğitim kurumunun arazisi için parseller vermiş veya satmıştır. Kolej.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Elon

    Campus Drive,50, 27244, Elon

    sorular