Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Tanıtım

Mükemmellik geleneğini genişletmek

Her şey 1925 yılında Ohio, Cincinnati'deki Lunken Havaalanı'nda Embry-Riddle Şirketi'nin kurulmasıyla başladı. Ardından, ertesi baharda, şirket Embry-Riddle Havacılık Okulu'nu açtı. Havayolu pilotlarını eğitmek için basit bir plan olarak başlayan şey, 1970 yılında güvenilir bir üniversiteye dönüştü. Bugün, Embry-Riddle Worldwide Kampüsü, çevrimiçi ve yüz yüze eğitimden ve ABD'de, dünyada ve şimdi Singapur'da öğrenci gelişimini desteklemek.

Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi Singapur'daki ortaklıklar yoluyla derece programları sunmaktadır. Singapur Havacılık Akademisi (SAA) ile birlikte Embry-Riddle, özellikle çalışan profesyoneller için yarı zamanlı, karma dağıtım lisansüstü programları sunmaktadır. ERC Enstitüsü ile en yeni ortaklığımız Embry-Riddle'ın hem çalışırken hem de işgücüne girmeden önce lisans derecesini kazanmak isteyen öğrencilere yarı zamanlı ve tam zamanlı lisans derecesi sunmasını sağlıyor. ERC Enstitüsü ile yapılan ortaklık aynı zamanda Embry-Riddle'ın çevre bölgelerden uluslararası öğrencileri Singapur'a getirmesini sağlıyor.

Havacılık ve havacılık alanında uzmanlaşmış, dünyanın en eski ve en büyük üniversitesi Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi'nin prestijiyle desteklenen Singapur'daki ortaklığımız, öğrencilere yurtdışındaki kampüslerimizden birinde alacağınız kalitede bir eğitim sunar.

Embry-Riddle Asia Misyon Beyanı:“Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi'nin Asya Pasifik Bölgesi'nin kilit ülkelerinde havacılık ve havacılık alanında yüksek öğrenim ve araştırma yapma fırsatını genişletmek”

yönetim

Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi Asya'da varlık göstermeye karar verdiğinde, Singapur mantıklı bir seçimdi. Yakın Amerikan bağları ve eğitim yanlısı ortamı ile Singapur, Asya'daki ilk kampüsümüz için cazip bir yerdi. Singapur, üniversitenin eğitimsel mükemmelliğe olan bağlılığını sürdürmek için tam da ihtiyaç duyduğu, çok çalışkan yetenekli bireylerden oluşan bir topluluğa ev sahipliği yapmaktadır. İdari Ofisler, Üniversitenin paydaşlarına ve daha geniş bir topluma kapsamlı hizmetler sunarak Üniversitenin misyonunu destekler.

Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi, Asia Ltd.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia Ltd., Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi, Incorporated'ın (ERAU, Inc.) yüzde yüz iştirakidir. Şirket ERAU Inc. adına ERAU'nun Dünya Çapındaki Kampüs Şansölyesi başkanlığında bir Yönetim Kurulu tarafından yönetilir ve hem resen üye olan Asya Başkanı ile hem ERAU Inc. hem de Dünya Çapındaki Kampüsten üyeler atanır. .

Yönetim Kurulunun misyonu, ERAU Asia'nın faaliyetlerinin ABD ve Singapur yasalarına uygun olmasını, Güney Kolejler ve Okullar Birliği'nin (SACS), ilgili yerel makamların akreditasyon standartlarını ve işlerini sürdürmesini sağlamaktır. Singapur Şirketler Yasası, CAP 50 uyarınca Ana Sözleşmesine uygun olarak.

Sınıf Dışında Eğitim

Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi Fakülte eğitimcilerden daha fazlasıdır. Sınıfın çok ötesine uzanan havacılık ve havacılık tutkusunu paylaşırlar. Birçoğu gün boyunca tam zamanlı endüstri pozisyonlarına sahiptir ve gerçek dünya deneyimleri zenginliklerini sizinle paylaşır. En son endüstri trendlerini yakından tanımak ve müfredatın işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak için diğer profesyoneller ve küresel işletmelerle ortaklıkları teşvik ederler.

Singapur'daki Embry-Riddle derslerini veren fakültelerin çoğu ABD'den öğretmek için uçurulur. ABD'den tam zamanlı öğretim üyelerimizden bazıları Singapur'da iki yıllık bir rotasyonla Singapur'da yaşıyor.

Singapur bölgesinde ikamet eden öğretim üyeleri, Amerika Birleşik Devletleri'nde öğrenim görmek, çalışmak ve yaşamak için yeterli zaman harcayarak aynı yüksek kalibreli eğitime sahip oldukları ve aynı kimlik bilgilerine sahip oldukları için ABD fakültemize benzer geçmişlere sahiptir.

Ortaklıklar

Embry-Riddle Asia, Singapur'da hızla havacılık için küresel bir merkez haline gelen varlığından memnun. Embry-Riddle, havacılık eğitimi vermek için bölgesel üniversiteler ve kilit oyuncularla ortaklık kurarak Singapur'un havacılık ve havacılık sektörünü yeni bir seviyeye taşımak için gereken yetenek ve insan gücü havuzunun oluşturulmasına katkıda bulunmaya istekli. Ve bu ortaklıklar sayesinde, yurtdışında ders almak zorunda kalmadan size dünyaca ünlü bir eğitim sunabiliyoruz. İster karma teslimat kurslarımıza, ister sınıf içi derece programlarımıza katılın, diğer Dünya Çapında veya Amerika Birleşik Devletleri konumlarımızdan herhangi birinde aynı Embry-Riddle diplomasını alırsınız.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia","author_url":"","source":"Embry-Riddle Aeronautical University Asia"}" alt="133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg" />

133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg
Embry-Riddle Aeronautical University Asia / Embry-Riddle Aeronautical University Asia


Akreditasyon

Daytona Beach Kampüsü, Prescott Kampüsü ve Dünya Çapındaki Kampüsü dahil olmak üzere Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi, Güney Kolejler ve Okullar Birliği tarafından ortak, bakalorya, yüksek lisans ve doktora seviyelerine ödül vermek için akredite edilmiştir. Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi akreditasyonu hakkında sorularınız için 1866 Southern Lane, Decatur, GA 30033-4097'deki Kolejler Komisyonu ile iletişime geçin veya +1 404-679-4500'ü arayın. Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi - Asya, Embry-Riddle Worldwide kampüsünün bir parçasıdır.

Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi, Singapur'daki derece programları sunmak için Güney Kolejler ve Okullar Birliği'nin yanı sıra ilgili yerel makamların onayına sahiptir. Asya'daki öğrenciler, ABD'deki kampüslerimizle aynı niteliklere sahipler.

Neden Singapur'da Eğitim?

Küresel bir havacılık merkezi olmasının yanı sıra Singapur, eşsiz bir yaşam kalitesi yaratan kültür ve yaşam tarzlarının büyüleyici bir karışımıyla dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biridir. Embry-Riddle öğrencileri için şehrin kendisi eğitim deneyimlerinin önemli bir parçasıdır.

Singapur'un ideal konumu, Çin, Vietnam, Kamboçya, Tayland veya Hindistan'a (birkaç isim) sadece birkaç kısa uçuş saati ile bölgeyi gezmek için mükemmel bir başlangıç noktasıdır.

Konumlar

  • Singapore

    Bukit Timah Road,75 #02-01/02 Boon Siew Building, 229833, Singapore

sorular