Keystone logo
Emerson College

Emerson College

Emerson College

Tanıtım

Emerson hakkında

73138_Visit-1.jpg

Emerson College , uluslar arası iletişim ve sanatlara adanmış yüksek öğrenimin en önde gelen kurumudur.

Esnek formatlarda sunulan çeşitli programlar sayesinde, Emerson'un yaratıcı öğrenme ortamı tutkunuzu profesyonel bir arayışa dönüştürmenizi sağlar.

Boston ve Los Angeles'ın yaratıcı hayatıyla ilgilenen öğrencilerimiz, 21. yüzyılda toplum ve kültürü derinden şekillendiren mesleklerde kendi kişisel seslerini ve uzmanlıklarını geliştiren farklı geçmişlerden bağımsız akıllardır.

Misyon ve vizyon

Emerson College , lisansüstü erkek ve kadınların iletişim ve sanat alanında sorumluluk ve liderlik pozisyonlarını üstlenmelerini ve bu disiplinlere yenilik getiren burs ve çalışmalarını sürdürmelerini sağlayacak eğitim programları sunmaktadır.

1880'de küçük, bölgesel bir eğitim okulu olarak kurulan Emerson, konservatuvar oryantasyonundan ziyade, liberal bir sanatla çeşitli, ortak ve çok yönlü bir derece veren kurum haline geldi. Ancak bizim misyonumuz ve odak noktamız, 1880'de olduğu gibi büyük ölçüde aynı kalmıştır: iletişim, sanat ve kültür sınırlarını araştırmak ve itmek ve böylece toplumun ilerlemesine katkıda bulunmak.

Önemli Mezunlar

37.000 mezunumuzun çoğu Emerson'un hayatında aktif katılımcı olmaya devam ediyor. Massachusetts, Kaliforniya ve New York'ta yoğunlaşmış olmasına rağmen, Emersonians, ülke genelinde hemen hemen her büyük medya, eğlence veya sanat kurumunda çalışmaktadır.

73140_VirtualTour1.gif

kampüsleri

Emerson College ana kampüsü, Boston'un kalbinde, kentin Tiyatro Bölgesi'nin girişinde ve kültür merkezlerinin, medya kuruluşlarının ve toplu taşıma araçlarının yakınında yer almaktadır. Kolej ayrıca Los Angeles'ta tesisleri vardır. Aşağıdaki bağlantılardan birini tıklayarak bu konumların her biri hakkında daha fazla bilgi edinin ve öğrenin ya da şimdi Boston Kampüsü'mizin Sanal Turuna katılın.

SANAL TURU ALIN

  • Boston Kampüsü Emerson'ın merkez üssü Boston Common'ın güney ucundaki Boylston ve Tremont caddelerinin kesişme noktalarında yer alır. Massachusetts State House'un altın kubbesi kampüsteki birçok noktadan görülebilir ve metro bizim ön kapımızda durur. BOSTON BİLMEK İÇİN GET

  • Emerson Los Angeles (ELA) Hollywood'un kalbinde yer alan ELA, 217 öğrenciye ev sahipliği yapan ve sınıflar, ofisler, oditoryum, görüntüleme odası, ses ve video laboratuvarları, performans ve prova stüdyoları ve daha fazlasını içeren ödüllü bir tesistir. EXPLORE ELA

Yüksek Lisans Öğrencisi

Fatura, öğrencinin hesabına yüklenen tüm masrafları yansıtacaktır. Bunlar, aşağıdaki maliyet çizelgesinde belirtilen harç, yönetim kurulu ve ücretler ile varsa, nakliye ücretleri ve finansman ücretleri gibi çeşitli masrafları içerir.

Şarj etmek- Yazı tahtası Banliyö yemek planı TBD TBD TBD harç Sağlık Sigortası
Lisansüstü Öğrenci Hizmetleri Ücreti (Tam Zamanlı)
Lisansüstü Öğrenci Hizmetleri Ücreti (Yarı Zamanlı)
Uluslararası Öğrenci (sadece yeni öğrenciler)
Geç kayıt
Akademik kurs $ 2694
$ 312
$ 116
$ 155
50 $
çeşitli **
$ 312
$ 116
$ 155 **
50 $
çeşitli -
$ 624
$ 232

-
çeşitli


* Daha sonraki bir tarihte belirlenecektir.
** Sadece Bahar dönemine giren yeni öğrenciler için değerlendirildi./>

Öğrenci giderleri ile ilgili bilgi için lütfen buraya tıklayınız .

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Boston

    120 Boylston Street, , Boston

sorular