Keystone logo
Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Tanıtım

İleri Eğitim Emirates Koleji (ECAE) özel bir öğretmen yetiştirme programına ev ve okul gelişim merkezidir. ECAE Abu Dabi Eğitim Konseyi (ADEC) bağlı bir Abu Dabi Hükümeti yüksek öğretim kurumudur. kolej BAE okul eğitiminin modernizasyonunda önemli bir rol oynuyor ve milletin eğitim araştırma çözümler sunmak için bir taahhüt ile hizmet eğitimciler için lisans ve Lisansüstü Programlar yanı sıra mesleki gelişim sunmak için kurulmuştur. Üniversite şu anda Lisans Programı sunan ve öğrenciler için kapsamlı staj ve danışmanlık fırsatları için ayrılır. ECAE öğretim dili İngilizcedir. ECAE, kendi lisans programını genişleterek yeni lisans programları tanıtmak ve araştırma yeteneklerini artırmada olduğunu.

ECAE, İLHAM GÜÇLENDĠRMEK VE ÖĞRETME lisansüstü öğretmen ve eğitim liderleri yeni bir nesil hazırlamak devam ediyor.

Misyon, Vizyon ve Hedefler

Vizyon

ECAE mezunları BAE ve ötesinde okullarda dönüşüm eğitimciler olarak tanınan dünya çapında bir araştırmaya dayalı Koleji olacak.

Misyon

Kolej hazırlamak ve sürekli araştırma temelli çalışma yoluyla Abu Dabi ve BAE ekonomik ve sosyal emelleri iletmek için olağanüstü öğretmenler ve eğitim liderleri artıracaktır.

kurumsal Hedefler

Mükemmellik için Karma:

yüksek BAE ve yüksek nitelikli ve deneyimli ulusal ve uluslararası öğretim üyeleri için öğretmen olmak isteyen öğrencilere ulaşmak için tercih edilen hedef olarak ün geliştirmek.

Öğrenci Odak:

akredite bir dünya standartlarında müfredat ve öğrenci öğrenme ortamı tarafından desteklenen öğrenme ve öğretme mükemmellik teşvik öğrenci merkezli bir ortam oluşturun.

ortaklık:

öğrencinin öğrenme deneyimini geliştirmek, ulusal ve uluslararası ortaklık fırsatlar yaratın.

Araştırma:

Oluşturma ve araştırma uluslararası kabul ve saygı kültürünü teşvik etmek; iki dilli bir kültür içinde öğrenme ve öğretme üzerinde belirli bir odak burs, yenilik ve en iyi uygulama bir bağlılık gösteren.

Toplum katılımı:

paydaşlarla Engage ve ECAE sağlanması geniş toplum değerli için katkıda bulunan ve katılımcı, BAE hayatıdır.

Değerlendirme:

College içinde çalışmaya karşılamak için potansiyel öğrenciler için açık standartlar belirliyor ECAE içinde Değerlendirme Mükemmellik Merkezi kurulması; Emirliği genelinde öğrencilerin başarı ölçer; ve mesleki gelişim programları ile desteklenen öğretmenlerin lisans temelini oluşturur.

Kurumsal Etkinlik:

Tüm akademik ve idari fonksiyonlarda kurumsal etkinliği Koleji çapında bağlılık oluşturun.

Konumlar

  • Abu Dhabi

    Emirates College for Advanced Education P.O Box 126662 , , Abu Dhabi

sorular