Keystone logo
Emmanuel College

Emmanuel College

Emmanuel College

Tanıtım

Boston'da bir Katolik, karma eğitim, konut, liberal sanat ve bilim koleji olan Emmanuel College

1919'da Notre Dame de Namur'un Kız Kardeşleri tarafından New England'daki ilk Katolik kadın koleji olarak kurulan Emmanuel, bugün Boston'un eğitim, bilim, kültür ve tıp topluluklarının kalbinde 17 dönümlük bir kampüse sahip bir karma eğitim, yatılı kolejdir. Emmanuel, 35 eyalet ve bölgeden ve 42 ülkeden 1.800 geleneksel lisans öğrencisi de dahil olmak üzere 2.000'den fazla öğrenciyi alıyor.

Emmanuel College , liberal sanatlar ve bilimlerde yenilik ve mükemmellik, araştırma ve burs konusunda öğrenci-öğretim üyesi işbirliği dahil olmak üzere deneyimsel öğrenme fırsatlarıyla kesişir; % 100 staj katılım oranı; yurtdışında eğitim programları; hizmet öğrenme; ve katılımı ve liderliği teşvik eden çok sayıda müfredat dışı etkinlik. Kolej, beş akademik okulda eğitim, hemşirelik ve yönetim alanlarında lisansüstü programların yanı sıra sanat, beşeri bilimler, fen bilimleri, işletme, eğitim ve hemşirelik alanlarında 70'den fazla ana dal, yan dal ve konsantrasyon sunmaktadır.

Eğitim deneyiminin tüm yönlerinde Emmanuel, öğrencilere sürekli değişimin hakim olduğu bir pazarda ömür boyu istihdam edilebilirlik için eşsiz bir temel sağlamaya çalışmaktadır. Şimdi ikinci yüzyılda, Kolej, eğitim misyonuna ve Boston ve ötesinde gerçek dünya öğrenme deneyimlerine olan bağlılığını teyit etmektedir. Sonuç olarak, Kolej mezunları her yıl prestijli üniversitelerde yüksek lisans ve doktora programlarına ve çok çeşitli mesleklerdeki pozisyonlara devam etmektedir.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Boston

    Fenway,400, 02115, Boston

    sorular