Keystone logo
Empire College

Empire College

Empire College

Tanıtım

Kaliforniya, Santa Rosa’daki Empire College hoş geldiniz

Bölgenin işgücü ihtiyaçlarını karşılamak için 1961 yılında kurulan Empire College 11.000'den fazla mezunu vardır. Kaliforniya, Santa Rosa'da, San Francisco Körfez Bölgesi'nin sadece bir saat kuzeyinde, Sonoma County'nin bağcılık bölgesinin kalbinde yer almaktadır . İlham veren sivil katılımı ve toplulukta anlamlı, ölçülebilir sonuçlar elde etmesiyle tanınan Empire College , 2012-2015'te Başkan Obama'nın Yüksek Öğretim Toplum Hizmeti Onur Listesi'ne seçildi. Buna ek olarak, Empire Yönetim Kurulu, 2015 yılında Sonoma County Denetim Kurulu tarafından beş Jefferson Ödülü alanından biri olarak kabul edildi.

Empire College misyonu, öğrencilere özsaygıları teşvik eden ve onlara seçtikleri kariyerlerinde başarılı olma fırsatı veren olumlu, destekleyici bir eğitim ortamı sağlamaktır.

Odaklanmış, pratik müfredatımız ve üniversite ortamımız öğrencilerin istihdam edilebilirliğine odaklanmıştır, bu nedenle işverenlere iş becerileri ve iş ahlakı endüstri gereksinimlerini karşılayan nitelikli mezunlar sağlama misyonumuza hitap etmektedir.

Empire College bir eğitim, onu gerçek dünyada başarmak için ne gerektiğini öğrenmek ve bir kariyerde başarılı olmak için ne gerektiğini öğrenmek anlamına gelir.

Konumlar

  • Santa Rosa

    Cleveland Avenue,3035, 95403, Santa Rosa

    programlar

    sorular