Keystone logo
© rawpixel.com
emTunis Business School

emTunis Business School

emTunis Business School

Tanıtım

emTunis Business School yönetici eğitimine adanmış ilk Afrika yönetim okuludur. TUNUS'un başkenti Tunus'ta yerleşik olarak, yöneticilere potansiyellerini aşmalarını sağlayan ve işletmelerin benzeri görülmemiş zorluklardan geçmesine ve yeni yollar açmasına yardımcı olan çok yüksek katma değerli programlar sunuyoruz.

Bu hedeflere ulaşmak için çeşitli eğitim yöntemleri sunuyoruz: çevrimiçi, bir dizi temel eğitim programıyla yerinde, ikisinin karışımı,… şirketinizdeki iş yükünü dikkate alan sistematik bir programınız olacak.

Tunus bir Afrika, Akdeniz ve Arap ülkesidir. Avrupa'dan bir saat uzaklıkta ve 3000 yılı aşkın bir etnik karışım geçmişiyle Tunus, şüphesiz çeşitliliği, dahil etmeyi ve hoşgörüyü öğretmek için dünyadaki en iyi yerdir. emTunis Business School , yönetici programlarını üç dilde sunan dünyadaki tek İşletme Okulu'dur: İngilizce, Fransızca ve Arapça.

Bizim gibi Afrika, Avrupa ve Orta Doğu arasında var olabilecek fırsatların ve sinerjilerin potansiyeline ikna olduysanız, emTunis bu fırsatları daha iyi yakalamanız için sizi donatmak ve kapasitenizi güçlendirmek için en iyi ortağınızdır.

Konumlar

 • Tunis

  Building Sarra, Boulevard Principal, Les Berges du Lac I, 1053, Tunis

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular