Keystone logo
Eastern Michigan University - College of Business

Eastern Michigan University - College of Business

Eastern Michigan University - College of Business

Tanıtım

Yarının İş Liderleri için Belirgin Müfredat

İşletme Eastern Michigan Üniversitesi Koleji (COB) yarının global iş ortamı için bugünün öğrencilerin donatıyor yenilikçi, üstün müfredat sunmaktadır. COB öğrencilere güncel iş konularında çalışan pratik deneyim yaşatıyor, iş dünyası ile etkileşim çok sayıda programları vardır. Birçok COB programları küresel ekonominin yansıtıcı ve öğretim üyelerinin birçoğu uluslararası bileşeni, sıklıkla departmanı, kolej ve üniversite düzeylerinde öğretim mükemmellik için tanınan var.

Sizi İşletme Koleji içinde sizi bekliyor heyecan verici fırsatlar keşfetmeye davet ediyoruz, Princeton Review tarafından onuncu yıl üst üste ülkenin en iyileri biri seçildi.

Misyonumuz

Küresel iş dünyasında etkin bir şekilde gerçekleştirmek için mezun hazırlayarak güneydoğu Michigan ekonomik gelişimini desteklemek için. Biz titiz uygulanan eğitim deneyimi ile üstün profesyoneller geliştirmek.

VİZYONU

Biz küresel vizyonu ile olağanüstü iş profesyoneller yetiştirmeyi uygulamalı iş eğitimi güneydoğusunda Michigan lideri olarak kabul edilmesi için talip.

Akreditasyon

İşletme DAÜ Koleji tarafından akredite olmaya devam ediyor Dernek Advance Collegiate Schools of Business (AACSB International). Dünya çapında üniversite düzeyinde profesyonel iş eğitimi için önde gelen akreditasyon kuruluşudur. Bizim lisans programlarına ilk 1974 yılında akredite ve 1982 yılında yüksek lisans programları oldu.

ÖDÜLLER

Princeton Review "Outstanding" Business School

On yıl üst üste, The Princeton Review İşletme DAÜ Koleji, bir "üstün" iş okulu seçti. Eğitim hizmetleri şirketi olan kitabın 2013 baskısında Doğu özellikler "En iyi 296 Business Schools." Princeton Review okul bildirilen verilerin yanı sıra, kitapta 296 iş okullarında okuyan 19.000 öğrenci kendi anketlere dayanarak listesini derler. Öğrenciler, hem de kendileri ve kariyer planları konusunda okulun akademisyenler, öğrenci beden ve kampüs yaşamı hakkında soruldu.

Eğer İngilizce olmayan ana diliniz değilse, Eastern Michigan University - İşletme Fakültesi İngilizce sınavına gerektirir. Bölgenizde bir sonraki TOEFL testi için buradan yer ayırın. Oturma sınırlıdır ve walk-ins kabul edilmez, unutmayın. Bugün kaydolun.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Ypsilanti

    300 West Michigan Avenue 306 Gary Owen Building , 48197, Ypsilanti

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular