Keystone logo
© Carrianna Field
ENAE Business School

ENAE Business School

ENAE Business School

Tanıtım

Lider bir İşletme Okulu

ENAE Business School , eğitimin yaşamları dönüştürme ve ilerlemeyi sağlama gücüne inanıyoruz. İspanya, Murcia'da kurulan kurumumuz, hayatın her kesiminden öğrencilere yüksek kaliteli işletme eğitimi sağlama konusunda zengin bir geçmişe sahiptir.

İşletme eğitimine yaklaşımımız yenilikçi ve ileri görüşlüdür. En son araştırma ve teknikleri müfredatımıza dahil ederek endüstrinin en ileri noktasında kalmaya çalışıyoruz. Kendini işine adamış öğretim üyelerimiz kendi alanlarında uzmandır ve kendilerini benzersiz bir öğrenme deneyimi sunmaya adamıştır.

ENAE'deki çeşitli ve canlı toplulukla gurur duyuyoruz. Öğrencilerimiz dünyanın her yerinden geliyor ve yanlarında çok sayıda farklı bakış açısı ve deneyim getiriyor. Bu çeşitlilik, öğrenme deneyimini zenginleştirir ve öğrencilerimizin küresel bir zihniyet geliştirmelerine yardımcı olur.

121733_camera-coffee-composition-1509428.jpg

Misyon

ENAE Business School misyonu, öğrencilerimize günümüzün rekabetçi küresel pazarında başarılı olmalarını sağlayan yüksek kaliteli işletme eğitimi sağlamaktır. Öğrencilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmaya kararlıyız ve yenilikçiliği, yaratıcılığı ve eleştirel düşünmeyi teşvik eden dinamik bir öğrenme ortamını teşvik etmeye çalışıyoruz.

Programlarımız, öğrencilere seçtikleri alanlarda başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri sağlamak için tasarlanırken, çeşitli ve kapsayıcı topluluğumuz küresel vatandaşlığı ve kültürel anlayışı teşvik ediyor. Son teknoloji programlarımız ve özel öğretim üyelerimiz aracılığıyla, öğrencilerimizin tam potansiyellerine ulaşmalarına ve kendi alanlarında lider olmalarına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

ENAE'de, lisansüstü programlardan yönetici programlarına kadar çok çeşitli derece programları ve çok sayıda mesleki gelişim fırsatı sunuyoruz. Programlarımız, öğrencilerin günümüzün rekabetçi iş ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

İş katılımcıları, öğrenciler ve profesörler arasındaki doğrudan iletişim, kuruluşlarımızın faaliyet gösterdiği ekonomik, kültürel ve sosyal bağlamla uyumlu girişimcilik ve iş planlamasına odaklanan bilgilerin geliştirilmesini kolaylaştırır.

Değerler

Yaptığımız her şeyde, mükemmelliğe olan bağlılığımız ve temel değerlerimiz olan sorumluluk, girişimci zihniyet ve kapsayıcılık bize rehberlik ediyor. İşletme eğitimi alanında lider bir kurum olmaktan gurur duyuyoruz ve öğrencilerimize kariyerlerinde başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri sağlamaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz.

sorumluluk

ENAE, sosyal ve piyasa sorumluluğumuza göre doğru yapmanın yanı sıra, görevlerimizi doğru yerine getirmenin önemine inanmaktadır. ENAE, kişisel ve sosyal olarak sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak için sorumluluğu yöneticilere ve profesyonellere aşılanması gereken bir erdem olarak görür. Toplumsal ve bireysel sorumluluk, görevlerini özenle yerine getirenler için kişisel bütünlüğe yol açar. ENAE tutarlılığa inanır ve inanmadığımız şeyler üzerinde çalışmayan şeyleri öğretmiyoruz.

Girişimci zihniyet
ENAE, girişimci ruhu güçlü bir şekilde destekler ve teşvik eder. Bu ruh, değer yaratmaya yönelik yenilikçiliğin, alternatif düşünmenin ve karar vermenin merkezinde yer alır. Bu değer yaratma ve risk kabulü arayışı, işletme okulumuzun dokusundadır.


mükemmellik
Eğitimimizdeki gereklilik ve titizlik, yeni metodolojik yaklaşımlara açıklık ve esnekliğe karşı değildir. ENAE Business School etkileşimde bulunanlar ayrıca eğitim sunumundaki mükemmelliği fikri mülkiyete saygı ve bilginin sorumlu kullanımı ile ilişkilendirir.

Etraflılık

Kültürel ve kişisel çeşitliliğin kabulü ve anlaşılması, insanlar, ülkeler ve kültürler arasında artan karşılıklı bağlantı ile büyüyen bu entegre dünyada çok olumlu bir özellik ve güçtür.

121734_adult-beautiful-beauty-826349.jpg

Bizim kampüs

ENAE Business School , İspanya'nın Murcia şehrinde, Akdeniz kıyısının kalbinde yer almaktadır. Kampüsümüz, öğrencilerimize zengin bir kültürel ve sosyal deneyim sunan canlı ve dinamik bir şehirde bulunmaktadır.

Modern ve iyi donanımlı kampüsümüz, öğrencilere çalışmalarında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayan 2.200 metrekarelik bir öğrenme alanıdır. 10 sınıfımız ve 3 çalışma odamız geniş ve konforludur ve 31 gelişmiş bilgisayar iş istasyonu içeren bir bilgisayar laboratuvarı, bir kütüphane ve bir dokümantasyon odası da dahil olmak üzere çok çeşitli son teknoloji tesislere sahibiz.

Mükemmel tesislerimize ek olarak, kampüsümüz de güzel bir doğal çevre ile çevrilidir. Murcia, ılıman iklimi ve muhteşem manzaraları ile tanınır ve kampüsümüz, Akdeniz'e ve yakındaki dağlara sadece kısa bir mesafededir. Bu, öğrencilerimize harika açık havanın tadını çıkarmak ve bölgenin güzelliğini deneyimlemek için birçok fırsat sağlar.

Genel olarak kampüsümüz, öğrencilerimize çalışmalarında başarılı olmaları ve çok yönlü bir üniversite deneyiminin keyfini çıkarmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayarak, okumak ve yaşamak için harika bir yerdir.

121735_businessmen-businesspeople-businesswomen-1249158.jpg

Neden ENAE?

Yeni nesil iş liderlerini güçlendirmek

ENAE Business School uluslararası iş geliştirmeyi destekleyen lider bir özel eğitim kurumudur.

Takım çalışmasını teşvik eden ve katılımcıları iş hayatında karşılaşacakları zorluklara alıştıran vaka çalışmaları ve yenilikçi işletme simülatörümüz sayesinde, öğrencilerimize kaliteli, dinamik, yenilikçi lisansüstü eğitimi garanti ediyoruz.

Yetenekli öğretim üyeleri

ENAE Business School , öğretim ekibimizi oluşturan 250'den fazla özverili ve yetenekli öğretim üyemizle gurur duyuyoruz. Profesörlerimiz kendi alanlarında uzmandır ve kendilerini öğrencilerimize benzersiz bir öğrenme deneyimi sunmaya adamıştır.

Profesörlerimiz, farklı kültürel ve ticari ortamlardan zengin bilgi ve deneyim getiren çok çeşitli akademik ve profesyonel geçmişlerden gelmektedir. Fakültelerimiz arasındaki bu çeşitlilik, öğrencilerimize işletme eğitimine gerçek anlamda küresel bir bakış açısı kazandırmaya yardımcı olur.

Mesleki gelişim fırsatları oluşturmak


ENAE Business School , iş dünyasıyla olan güçlü bağlantılarımızdan dolayı kendimizle gurur duyuyoruz. 350'den fazla bağlı şirket ve 500 kurumsal işe alma görevlisi, çalışanlarına yüksek kaliteli iş eğitimi sağlamamız konusunda bize güveniyor.

Ayrıca 300'den fazla şirket ve diğer ilgili kurumlarla yakın işbirliği içindeyiz. Bu işbirliği, işletme eğitimine yenilikçi ve ileri görüşlü bir yaklaşım geliştirmemize yardımcı oluyor.

Ayrıca öğrencilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak için çeşitli destek hizmetleri sunuyoruz. Kariyer Geliştirme ofisimiz, öğrencilerimize staj ve iş deneyimi bulmaları için rehberlik ve destek sağlar ve öğrencilerimizin %98'i mezun olduktan sonraki 12 ay içinde iş bularak yüksek bir istihdam oranına sahibiz.

Uluslararası varlığı

ENAE Business School , güçlü uluslararası varlığımız ve bunun oluşturmamıza yardımcı olduğu çeşitli öğrenci ve öğretim üyeleri topluluğumuzla gurur duyuyoruz. Kurumumuz İspanya'nın Murcia şehrinde bulunuyor, ancak erişimimiz kampüs sınırlarımızın çok ötesine, özellikle ABD, Avrupa ve Latin Amerika'ya uzanıyor.

Uluslararası varlığımız, öğrenci bedenimizin çeşitliliğine yansır. Dünyanın her yerinden öğrencilerimiz var ve onlarla birlikte zengin bir farklı bakış açısı ve deneyimler getiriyoruz. Bu çeşitlilik, öğrenme deneyimini zenginleştirir ve öğrencilerimizin küresel bir zihniyet geliştirmelerine yardımcı olur.

Farklı öğrenci gruplarımıza ek olarak, dünyanın dört bir yanından kurum ve kuruluşlarla ortaklıklar ve işbirlikleri kurduk. Bu ortaklıklar, öğrencilerimize çok çeşitli yurtdışında eğitim fırsatlarına ve uluslararası stajlara erişim sağlayarak değerli deneyimler kazanmalarına ve profesyonel ağlarını genişletmelerine yardımcı olur.

ENAE Business School işletme eğitimi almak isteyen herkes için mükemmel bir seçimdir. Öğrencilerimizin günümüzün rekabetçi küresel pazarında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri geliştirmelerine yardımcı olan dinamik ve zorlu bir öğrenme ortamı sağlıyoruz.

Kampüs Özellikleri

Kampüsümüz canlı ve dinamik bir şehirde yer almakta olup öğrencilerimize zengin bir kültürel ve sosyal deneyim sunmaktadır.

Kampüsümüz modern ve iyi donanımlı olup, öğrencilere çalışmalarında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayan 2.200 metrekarelik bir öğrenme alanıdır. 10 sınıfımız ve 3 çalışma odamız geniş ve konforludur ve 31 gelişmiş bilgisayar iş istasyonuna sahip bir bilgisayar laboratuvarı, bir kütüphane ve bir dokümantasyon odası dahil olmak üzere çok çeşitli, son teknolojiye sahip tesislerimiz bulunmaktadır.

Mükemmel tesislerimize ek olarak, kampüsümüz de güzel bir doğal çevre ile çevrilidir. Murcia, ılıman iklimi ve muhteşem manzaraları ile tanınır ve kampüsümüz, Akdeniz'e ve yakındaki dağlara sadece kısa bir mesafededir. Bu, öğrencilerimize harika açık havanın tadını çıkarmak ve bölgenin güzelliğini deneyimlemek için birçok fırsat sağlar.

Genel olarak kampüsümüz, öğrencilerimize çalışmalarında başarılı olmaları ve çok yönlü bir üniversite deneyiminin keyfini çıkarmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlayarak, okumak ve yaşamak için harika bir yerdir.

  kabul

  Kabul sürecimiz stressizdir. Üstelik kişisel görüşme sonrasında kabul edilene kadar herhangi bir ödeme yapmanız gerekmiyor.

  500 Euro tutarındaki öğrenim ücretini ödedikten sonra 7 gün içerisinde vize evraklarınızı tarafınıza göndereceğiz. Ayrıca vize danışmanlarımızla ücretsiz vize danışmanlığı için bir bağlantı ve kod alacaksınız.

  Dünyanın birçok ülkesinde acente ve temsilci atadığımızı lütfen unutmayın. Lütfen öğrenci danışmanınıza danışınız.

  Sıralamalar

  Öğrenci Görüşleri

  Konumlar

  • Murcia

   Edificio Enae Nº 13. Campus Universitario de Espinardo, Murcia, Spain, 30100, Murcia

   sorular