Keystone logo
© Carrianna Field
ENEB

ENEB

ENEB

Tanıtım

ENEB uzaktan eğitim metodolojilerine dayalı yüksek performanslı Yüksek Lisans ve Lisansüstü eğitim konusunda uzmanlaşmış, %100 çevrimiçi eğitim veren bir işletme okuludur. ENEB , İspanya ve Latin Amerika'da çeşitli uluslararası referans programları yürüterek İspanyolca konuşan toplulukta üst düzey yöneticiler yetiştiriyor.

Neden ENEB ?

Akademik mükemmellik

ENEB uzaktan eğitim metodolojilerine dayalı yüksek performanslı Yüksek Lisans ve Lisansüstü eğitim konusunda uzmanlaşmış bir işletme okuludur. ENEB , İspanya ve Latin Amerika'da çeşitli uluslararası referans programları yürüterek İspanyolca konuşan toplulukta üst düzey yöneticiler yetiştiriyor.

ENEB merkezi, Cushman ve Wakefield danışmanlığı tarafından yürütülen EUROPEAN CITIES MONITOR raporuna göre, Londra ve Paris'ten sonra Avrupa'nın en iyi üçüncü iş şehri ve iş merkezi olarak Avrupa'nın en iyi tanıtılan ikinci şehri olan Barselona'da bulunmaktadır.

Sanal kampüs ve 7/24 yöntemimiz sayesinde, eğitmenler ekibi size kalıcı olarak eşlik edecek ve tavsiyelerde bulunacak, böylece öğreniminiz tamamlanmış olacak ve böylece çalışmalarınız boyunca ortaya çıkabilecek tüm şüpheleri veya soruları çözebileceksiniz. Çalışmalarınızı kişisel ve profesyonel faaliyetlerinizle birleştirebilmeniz için size esnek programlar, tamamen ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir çalışma sistemi sunuyoruz. Çalışma metodolojisine buradan başvurabilirsiniz.

ENEB tarafından verilen tüm Yüksek Lisans, Yüksek Lisans ve Yüksek Öğrenim Kursları, Avrupa Yüksek Öğrenim Alanı içinde öngörülen Isabel I Üniversitesi tarafından akredite edilmiştir ve okulun tüm eğitim programlarında AKTS (Avrupa Kredi Transfer Sistemi) kredisi vermektedir. çalışmaların homojenliği ve kalitesi.

Kaliteye ve mükemmelliğe kendini adamış Barselona Avrupa İşletme Okulu, EAE ve IMF İşletme Okulu ile birlikte öğrencileri tarafından değer verilen en iyi işletme okulu olarak Cum Laude 2018 kalite mührü ile ödüllendirilmiştir. Ayrıca, EFQM mükemmellik sertifikasını en yüksek puanla almıştır ve Isabel I Üniversitesi ile ilişkili bir merkezdir. ENEB , Sanayi Bakanlığı tarafından tescillenmiştir ve Barcelona Centre Universitari ile işbirliği yapmaktadır.

El País gazetesi kısa süre önce İspanya'da bulunan en iyi işletme okullarının kalitelerini değerlendiren bir listesini yayınladı. ENEB , 5 üzerinden 4,7 puan vererek birinci sırayı işgal ediyor ve böylece sektördeki lider işletme okulu olarak prestijini ve kalitesini onaylıyor. Buna ek olarak, finans gazetesi Financial Magazine'de İspanya'daki en iyi ikinci uzaktan İşletme Okulu olarak ve ayrıca Portal MBA'ya göre Club MBA'deki en iyi Uluslararası İşletme Okulları ve İspanya'daki en iyi üçüncü çevrimiçi MBA sıralamasında yer almaktadır.

Uluslararası Karakter

ENEB hem İspanyolca hem de Portekizce eğitim imkanı sunan, işletme alanında şirket yöneticileri ve uzmanlar yetiştirmeyi amaçlayan küresel ve uluslararası bir işletme okuludur. Çok çeşitli Yüksek Lisans ve Yüksek Lisans programları ile Barselona Avrupa İşletme Okulu, şirketlerde herhangi bir yönetim departmanını başarılı bir şekilde yönetmek için gerekli yönetim araçlarını ve becerilerini sağlar. Financial Times'a göre "EMBA veya MBA sahibi olmanın kariyer ilerlemesi ve maaş üzerinde doğrudan etkisi vardır". Prosedürleri kolaylaştırmak için, AB üyesi olmayan tüm öğrenciler, okul tarafından verilen tüm idari belgelerde apostilli hizmet talep edebilir.

Üçlü Derece

ENEB olarak kendimizi yalnızca iş bilgisine ilişkin teorik eğitime adamıyoruz, aynı zamanda tüm Yüksek Lisans programlarımıza Koçluk ve NLP (Nöro-Dilsel Programlama) alanında bir Uzmanlık Kursu da dahil ediyoruz, böylece siz de bu bilgiyi doğru yönde uygulayabilirsiniz. ve herhangi bir şirkette profesyonel başarıya ulaşmak için ekiplerin yönetimi.

Tüm eğitim programlarımıza, uluslararası bir çalışma ortamında faaliyet göstermenizi sağlayacak, isteğe bağlı ve müzakere düzeyinde ücretsiz bir İngilizce kursu olan İş İngilizcesi Programı eşlik eder. ENEB ile Trinity College London arasındaki anlaşma sayesinde, İş İngilizcesi Programını başarıyla tamamlayan tüm öğrenciler okuldaki eğitimlerine devam edebilecek ve resmi ISE II sertifikasını seçebilecektir.

Yüksek Lisans eğitimimizin sonunda, ENEB tarafından verilen ve Isabel I Üniversitesi tarafından onaylanan ve onaylanan üçlü bir derece alacaksınız:

  • Usta unvanı tamamlandı
  • Koçluk ve NLP Uzmanlık Diploması
  • İş İngilizcesi Programı Sertifikası

İdari prosedürleri kolaylaştırmak için, AB üyesi olmayan tüm öğrenciler, eğitim programlarını tamamladıktan sonra ilgili ücretleri ödeyerek okul tarafından verilen tüm idari belgelere apostilli hizmet talebinde bulunabilirler.

Apostil adı verilen tek yasallaştırma prosedürü, Barselona Avrupa İşletme Okulu tarafından başka bir ülkede düzenlenen belgelerin gerçekliğini onaylayacak bir apostil veya açıklamanın idari belgeye yerleştirilmesinden oluşur. Bu nedenle, 5 Ekim 1961 tarihli Lahey Uluslararası Özel Hukuk Konferansı XII Sözleşmesini imzalayan ülkeler, diğer ülkelerde düzenlenmiş ve apostili taşıyan belgelerin gerçekliğini kabul etmektedir. Apostil işlemini buradan kontrol edebilirsiniz.

Hediye Tableti

ENEB te tüm öğrencilerimiz, çalışmalarını mümkün olan en verimli şekilde yürütmek için en gelişmiş teknolojik kaynaklara sahiptir. Bu nedenle, Yüksek Lisans programlarımızdan herhangi birine kaydolduğunuzda, sınırsız ve tamamen özgür bir şekilde çalışabilmeniz için ücretsiz bir tablet alacaksınız.

Çevreye bağlı olarak, tüm çalışmalarımız %100 dijital formatta öğretilir. Çalışma modelimiz, eğitim programlarımızın tüm içeriğini tam olarak indirmenize ve dünyanın her yerinden rahatça ders çalışırken tabletinizde veya başka bir cihazda görüntülemenize olanak sağlayacaktır.

İstihdam değişimi

ENEB Farklı sektörlerdeki en prestijli firmalar tarafından tanınmaktadır. İş dünyasının mevcut gerçekliğine uyarlanmış eğitimleri, öğrencinin herhangi bir şirkette mükemmel bir şekilde işlev görmesini ve gelecek vaat eden bir profesyonel kariyer geliştirmesini sağlar. Bunu mümkün kılmak için okulun önemli ticari firmalarla anlaşmaları ve haftalık olarak iş teklifleri alabileceğiniz bir iş bankası vardır.

Konumlar

  • Barcelona

    C/ Llull 321-329, 08019, Barcelona

programlar

sorular