Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Embry-Riddle Aeronautical University Worldwide Online

Tanıtım

Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi'nin uzaktan eğitime yenilikçi yaklaşımı, 25 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanındaki öğrenciler için kaliteli eğitimi erişilebilir kılmıştır. Embry-Riddle derecesinin geleceğinizi bugün nasıl zenginleştirebileceğini keşfedin!

Yerleşik Çevrimiçi Eğitimci: US News & World Report, çevrimiçi lisans programları için Embry-Riddle Havacılık Üniversitesi No. 2'yi seçti. Sıralamanın 2013'teki başlangıcından bu yana, Embry-Riddle, çevrimiçi öğrenmede bir otorite olarak yerimizi sağlamlaştırarak diğer üniversitelerden daha fazla İlk 5'e girdi.

Esnek Planlama: Öğrenciler kendi programlarına göre öğrenirler. Çevrimiçi lisans programları, 12 lisans ve 10 yüksek lisans dönemi ile yıl boyunca birden fazla başlangıç tarihi içerir. Seanslar dokuz ila 12 hafta arasında değişir.

Kişiselleştirilmiş Deneyim: Teknoloji sayesinde, Embry-Riddle öğrencileri küresel bir sınıf arkadaşları ve eğitmenler ağına bağlanır. Danışmanlar, bireysel ihtiyaçlara ve koşullara göre uyarlanmış derece planlamasını içeren kişiselleştirilmiş yardım sağlar. Teknik destek de 7/24 mevcuttur.

Konumlar

  • Fairfield

    Fairfield, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular