Keystone logo
ESADE Business School

ESADE Business School

ESADE Business School

Tanıtım

Esade, İşletme Okulu, Hukuk Okulu ve Yönetici Eğitimi alanı olarak yapılandırılmış küresel bir kurumdur.

Esade, eğitiminin kalitesi, uluslararası görünümü ve bütünsel kişisel gelişime odaklanmasıyla tanınan küresel bir akademik kurumdur. Esade'nin iş dünyasıyla güçlü bağları var.

İyi yap. Daha iyisini yap.

İyi yap. Daha iyisini yap. Bu, var olma nedenimizi ve amacımızı kapsar. İnovasyona ve sosyal bağlılığa odaklanarak anlamlı bir değişim getirme taahhüdümüzdür.

Esade'nin akademik faaliyeti üç ana alanı kapsar:

Eğitim

Esade, değerlerin içselleştirilmesine ve mesleki ve yönetici yetkinliklerinin geliştirilmesine dayalı özgün ve yenilikçi bir öğrenme modeli uygular.

Araştırma

Esade, kuruluşların, işletmelerin ve hukuk uygulamalarının dinamiklerini geliştirmeye yardımcı olan yeni bilgiler üretir.

Sosyal Tartışma

Esade, toplumu iyileştirmek amacıyla insanların bir araya gelip önemli konuları tartışabilecekleri bir platformdur.

Görevi Yaşamak: Var Olma Nedenimiz

Misyonumuz ve değerlerimiz, öğrencilere ve profesyonellere sunduğumuz bütünsel eğitimin, tamamen bağlı olduğumuz bir eğitimin temel direkleri olarak hizmet eder.

Misyonumuz: Eğitim ve araştırma

İnsanlar

Bireylere yetkin ve sosyal sorumluluk sahibi profesyoneller olmaları için bütünsel bir eğitim verin.

Bilgi

Kuruluşları ve toplumu geliştirmeye yardımcı olacak bilgi üretin.

tartışma

Sosyal tartışmalara katkıda bulunun ve özgür, müreffeh, daha adil ve sosyal ve çevresel olarak sürdürülebilir toplumlar oluşturmaya yardımcı olun.

Esade'de kültürlerarası diyalog çerçevesinde hümanist ve Hristiyan geleneklerinden ilham alarak bu misyonu yerine getiriyoruz.

Değerlerin beyanı

(Fundació Esade Mütevelli Heyeti tarafından 24 Ocak 2008 tarihinde onaylanmıştır)

Esade topluluğu, insan kalitesi ve akademik ve profesyonel mükemmellik ile uyumlu bir dizi değeri, içinde bulunduğumuz yerel ve küresel toplumun hizmetindeki değerleri teşvik etmeye kararlıdır. Bu değerler:

Bütünlük

Tüm akademik ve profesyonel faaliyetlerimizde dürüstlüğü aşılamak. Bu, zor koşullarda bile titizlik ve sıkı çalışma, dürüstlük, eleştirel bir ruh, eşitlik ve sorumluluk duygusu gibi temel değerlere bağlılıkla davranmak anlamına gelir.

Duyarlılık

Kendimiz de dahil olmak üzere meslektaşlarınıza ve insanlara saygı gösterin ve başkalarının somut koşullarına karşı duyarlı olun. Bu, herkesin onuruna saygı duymayı ve ihtiyaç duyduklarında başkalarına destek ve yardım edebilmeyi ve daha adil ve daha insani bir dünya inşa etmek için birlikte çalışmayı gerektirir.

çeşitlilik

Çeşitliliğe olumlu bir şekilde değer verin ve insanlar, fikirler ve durumlar arasındaki farklılıklardan öğrenin. Bu, cinsiyete, etnik kökene, dile, kültüre, cinsel yönelime, dine, fiziksel özelliklere veya diğer farklılıklara dayalı farklılıkların öğrenme ve insanlar, dünya ve kendimiz hakkında farklı vizyonlarla kendimizi zenginleştirme fırsatları olduğunu anlamak anlamına gelir.

Ortak iyiliğe katkıda bulunun

Ortak iyiliği arayın, paylaşın ve katkıda bulunun. Bu, kendi iyiliğimizi tüm toplumunkinden ayrı olarak elde edemeyeceğimizin ve dolayısıyla bunun topluma karşı saygı ve sorumluluğa dayalı tutumlara yansıması gerektiğinin bilincinde olmak demektir.

Daha adil ve daha sürdürülebilir bir toplum

Daha adil ve daha sürdürülebilir bir toplum elde etmek için sorumluluklar ve taahhütler üstlenin. Bu, gerçeği sadece “olduğu gibi” değil, aynı zamanda adalet ve çevresel sürdürülebilirlik temel değerlerine uygun olarak “nasıl olması gerektiği”ni de görmek anlamına gelir.

Bir eğitim kurumu olarak, çalışanlarımıza, öğrencilerimize ve katılımcılarımıza bu değerleri aşılamanın son derece etkili olduğuna ve yaşamımız boyunca karşılaşacağımız sosyal, kültürel ve çevresel zorlukların üstesinden gelmemize yardımcı olacağına inanıyoruz.

İsa Derneği

Menşei

Fundació Esade, 1958'de İsa Cemiyeti'nden 1960'larda maksimum ihtişamına ulaşan sosyal ve ekonomik dönüşüme öncülük etmek amacıyla profesyonelleri eğitmesini isteyen bir grup girişimcinin girişimi sayesinde kuruldu.

Hedefler

Cizvitlerin eğitim alanındaki köklü gelenekleri ve deneyimleri, insanları tamamen geliştirmeyi ve onlara “başkalarına hizmet” odaklı eğitim vermeyi amaçlar.

pedagoji

Bu eğitim geleneği, derin bir sosyal bağlılığa dayalı olarak düşünmeyi ve öğrenmeyi öğretmeye dayalı pedagojik bir odaklanmaya dönüşür. İsa Cemiyeti'nin faaliyet alanları sadece okulları değil, aynı zamanda dünyadaki üniversiteleri ve işletme okullarını da içerir.

Kampüs Özellikleri

Kariyer

Esade'de daha iyi bir dünya inşa etmek için daha iyi liderler yetiştirmemiz gerektiğine inanıyoruz. Yetenekli öğrencilere, değişimi yönlendirebilecek yenilikçi, sosyal sorumluluk sahibi profesyoneller olmaları için ilham veriyor ve onları güçlendiriyoruz.

Esade Careers önemli bir rol oynar ve uluslararası yeteneklerin işe alınmasında küresel bir ölçüttür. Kampüsteki varlığınızı geliştirmek ve verimli ve başarılı işe alımları garanti etmek için sizinle birlikte en uygun işe alma ve işveren markası stratejisini tasarlayacak olan İşveren Bağlılığı ekibimizden bir uzmanla yakın bir şekilde çalışacaksınız.

esade kitaplığı

Bulabilirsin:

 • Finansal bilgi
  Bilançolar, gelir tabloları, finansal piyasalara ilişkin veriler
 • Şirket Bilgisi
  Şirket raporları, SWOT analizleri, haberler
 • Piyasalar ve Endüstriler bilgileri
  Pazar araştırması, tüketici alışkanlıkları, tahminler, pazar payları
 • Yasal kaynaklar
  Mevzuat, içtihat, doktrin, formlar
 • Toplumda İş
  Sorunları, şirketleri ve endüstrileri analiz etmek için sürdürülebilirlik kaynakları
 • Ülke Bilgileri
  Ülke profilleri, makroekonomik veriler, rekabet gücü, haberler

Her kampüste çalışma alanları mevcuttur.

Hizmetler

 • Krediler, yenilemeler, rezervasyonlar
  Belgeleri ödünç alın, mevcut kredileri yenileyin ve ilgilendiğiniz ürünleri rezerve edin
 • Konsorsiyum borçlanması (PUC)
  Diğer Katalan üniversite kütüphanelerinden ücretsiz olarak belge ödünç alın
 • çevrimiçi yardım masası
  Kütüphane kaynakları ve kullanımlarıyla ilgili sorularla ilgilenmek için çevrimiçi olarak hazırız.
 • Eğitim
  Kullanabileceğiniz Kütüphane kaynaklarını ve hizmetlerini keşfedin
 • Belge temini
  Kütüphanede bulunmayan talep belgeleri
 • Kampüs dışı erişim
  Kampüs dışındayken Kütüphanenin dijital kaynaklarını kullanın
 • Tesisler
  Gruplar halinde çalışma odaları, Wi-Fi, bilgisayarlar, Okuma odaları ve bireysel iş istasyonları

Dil Merkezi

Esade, kuruluşundan bu yana, iyi bir profesyonelin birkaç dilde son derece yetkin olması gerektiğini anlamıştır. Bunun karşılandığından emin olmak için Esade, bugün “Esade Dil Merkezi” (ELC) olarak adlandırılan kendi dil okulunu kurdu. Dil öğreniminde sadece Barselona'da değil, aynı zamanda Avrupa'da da son derece saygın bir lider olarak kendimizi hızla pekiştirdik.

Öğrencilerimizin sınırların ve kültürlerin ötesinde farklı dillerde iletişim kurabilmeleri için tam potansiyellerini geliştirmelerine yardımcı oluyoruz.

İyi bir dil eğitimi kendisini yalnızca bilgi aktarmakla sınırlamaz. Eğitimciler olarak misyonumuz, öğrencilerin etkili iletişimciler, kültürlerarası konuşmacılar ve profesyoneller olarak, özellikle de kararlı ve sorumlu insanlar olarak bütünsel gelişimine odaklanır. Esade Dil Merkezinin amacı, öğrencilere paha biçilmez kişiselleştirilmiş değerlendirme ile motive edici, ilgili ve etkili bir öğrenme sürecinde aktif rol oynamaları için mümkün olan tüm seçenekleri sunmaktır.

Biz Kimiz?

Dillerimizi öğretme tutkumuzla birleşmiş, farklı ülkelerden ve geçmişlerden 33 profesörden oluşan bir ekibiz. Bu yüzden pedagojik ve dil öğretimi uzmanları haline geldik. Öğrencilerimizin dilleri başarılı bir şekilde öğrenmelerine ve etkili iletişim kurabilme becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmak için yeni metodolojiler ve sınıf dinamikleri geliştirmeyi ve test etmeyi seviyoruz.

Önceliğimiz öğrencilerimizin öğrenmesi, yetkinliklerini geliştirmesi ve hedeflerine ulaşmasıdır.

Biz ne yaptık?

Lisans programlarından Tam Zamanlı MBA'e kadar tüm Esade öğrencilerine deneyimimizi ve benzersiz metodolojimizi sunuyoruz. Her öğrenci profiline ve programına uyarlanmış alakalı içerik oluşturarak kısa sürede önemli bir adım atmalarına yardımcı oluyoruz.

kayıt ofisi

Öğrenci İşleri, öğrenci kayıtlarının mütevellisidir. Transkriptinizin onaylı bir kopyasına veya kayıt sertifikasına ihtiyacınız varsa, bunu EOffice uygulamamız aracılığıyla talep etmekten çekinmeyin. Hizmetlerimizde bulunan farklı sertifika türlerinin tüm ayrıntılarını bulacaksınız.

  Sıralamalar

  Eğitim Deneyimi, Girişimcilik, Mesleki Gelişim, Program Kalitesi ve Çeşitlilik alanlarında dünyanın en prestijli sıralamasında lider.

  Mali Zamanlar

  • En İyi 360º Öğrenme Deneyimi, Yönetici Eğitimi
  • #4 Uluslararası Hareketlilik, Finans Yüksek Lisansı
  • #5 Maaş Artışı, MBA
  • #7 Avrupa'da MBA
  • #14 Uluslararası Yönetimde Yüksek Lisans + Dünya Çapında CEMS

  QS

  • 5* Öğretim ve Öğrenci Kalitesi, İstihdam Edilebilirlik, Araştırma ve Tesisler
  • 5* Çevrimiçi ve Karma Öğrenme
  • #3 Teknoloji Kariyer Uzmanlığı
  • 4. Dünya Çapında Pazarlama Yönetiminde Yönetimde Yüksek Lisans ve Pazarlama Yönetiminde Yüksek Lisans
  • Dünya Çapında İş Analitiğinde 8. Msc
  • #14 Dünya Çapında Executive MBA

  İş haftası

  • #2 Girişimcilik Zihniyeti
  • #11 MBA Avrupa'da

  Ekonomist

  • #8 Master CEMS - Dünya Çapında Yönetimde Yüksek Lisans
  • #9 Dünya Çapında Eğitim Deneyimi

  Diğer uluslararası sıralamalar

  • #1 Eduniversal, Kamu Yönetiminde Yönetici Usta
  • Avrupa'da 1 Numaralı Şairler ve Quants, Girişimci Zihniyet
  • #5 Forbes, Uluslararası (ABD Dışı), MBA Programları (Yatırım Getirisi)
  • #5 Amerika Ekonomisi, MBA de Europa

  El Mundo

  • İspanya'da 1 Numaralı Hukuk Lisansı (özel üniversiteler)
  • İspanya'da 1 Numaralı İşletme Lisansı (özel üniversiteler)
  • #2 İspanya'da Uluslararası Ticaret Hukuku Yüksek Lisans
  • #2 İspanya'da Vergi Danışmanlığı ve Yönetimi Yüksek Lisansı
  • #2 BİT, Sosyal Ağlar ve Fikri Mülkiyet Hukuku Yüksek Lisans

  Diğer ulusal sıralamalar

  • #1 El Ekonomista, Yenilikçi Eğitim
  • #2 FSO-Emagister, Çevrimiçi Ustalar

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Barcelona

   Avinguda d'Esplugues,92, 08034, Barcelona

  • Madrid

   Calle Mateo Inurria,25, 28036, Madrid

  • Barcelona

   Avinguda de Pedralbes,60, 08034, Barcelona

  sorular