Keystone logo
© Fotoatelier Karl Scheuring
ESB Business School

ESB Business School

ESB Business School

Tanıtım

© Fotoatelier Karl Scheuring

194450_Campus_820_x_480_px.jpg

ESB Business School - Gerçekten uluslararası.

Uluslararası bir öğrenme ortamında, küresel ekonomimizi ve toplumumuzu sorumlu bir şekilde şekillendirecek geleceğin liderlerini yetiştiriyoruz. ESB Business School , kamu tarafından finanse edilen Reutlingen Üniversitesi'nin bir parçasıdır ve kırk yıldır uluslararası işletme yönetimi ve işletme mühendisliği alanlarında genç liderlerin eğitim ve öğretiminde standartları belirlemektedir. Stuttgart'a yakın olan ESB Business School , otomotiv veya makine mühendisliği gibi birçok küresel oyuncuya ev sahipliği yapan müreffeh bir bölgede yer almaktadır.

Uluslararasılığı yaşıyoruz

Yaklaşık 70 ülkeden 2.100'ün üzerinde öğrenci kozmopolit kampüsümüzde birlikte yaşıyor ve eğitim görüyor. ESB sloganımız “Gerçekten uluslararası” aynı zamanda küresel yönelimli bir dizi lisans programı, yurt dışında öğrenimle entegre stajlar ve yarıyılların yanı sıra 40 ülkede 120'den fazla ortak üniversiteden oluşan dünya çapında bir ağ anlamına gelir. Uluslararası deneyimleriyle, pratik deneyime sahip 60 kişilik güçlü bir profesör ekibinin yanı sıra çok sayıda misafir öğretim görevlisi ve personel, canlı üniversite kampüsümüze daha da fazla çeşitlilik katmaktadır.

ESB Business School mezunları, yurt içi ve yurt dışındaki İK işe alım uzmanları tarafından oldukça aranıyor. Ulusal ve uluslararası üniversite sıralamaları da ESB Business School öğretim konseptini son derece iyi olarak değerlendiriyor. ESB Business School , 2019'dan bu yana dünyanın en büyük akreditasyon kuruluşu AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business) tarafından da akredite edilmiştir ve bu nedenle dünya çapındaki işletme okulları arasında en üst ligde yer almaktadır.

ESB Ruhu ile çalışmak!

İyi bir amaç için bisiklete binmek, şirketlere danışmanlık yapmak veya New York'taki Birleşmiş Milletler'e seyahat etmek: ESB Business School öğrenci girişimlerinin sunabileceği çok şey var. Ne kadar çeşitli olursa olsun: Hepsi ESB Ruhunu bünyesinde barındırıyor, önemli müfredat dışı becerileri geliştiriyor ve çok eğlenceli olduklarını söylemeye gerek yok!

Konumlar

  • Reutlingen

    Alteburgstraße,150, 72762, Reutlingen

sorular