Keystone logo
ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

ESCP Business School - Madrid Campus

Tanıtım

Madrid, istisnai bir yaşam tarzı, inanılmaz gastronomi ve dünyanın en iyi müzelerinden bazıları da dahil olmak üzere ziyaret edilecek binlerce yeri ile Avrupa'nın en çok ziyaret edilen şehirlerinden biridir.

Seçkin Puerta de Hierro semtinde, şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta bulunan ESCP'nin Madrid Kampüsü, her yıl 900'den fazla öğrenciyi ağırlıyor ve Pazarlama ve Dijital Medya Yüksek Lisansı, Dijital Proje Yüksek Lisansı da dahil olmak üzere Okulun dijital programlarının ön saflarında yer alıyor. Yönetim ve Danışmanlık, Uluslararası İşletmede Yönetici Yüksek Lisansı (EMIB, %100 çevrimiçi) veya Özel harmanlanmış Yönetici eğitim programları. Buna ek olarak, Uluslararası Yönetimde Lisans, MIM, MBA veya Ağırlama veya Emlakta MSC'ler gibi Federal programlar vardır.

Madrid Kampüsü hakkında konuşmak, Vanguardia ile eş anlamlıdır. Önde gelen şirketler için dijital oryantasyon ve dijital gelişmelere sahip ustalar, mümkün olan en iyi ortamda en sevdikleri şeyi çalışabilmeleri için insanları önemsediğimiz yer.

Madrid uzun süredir DİJİTAL ve kolları açık sizi bekliyor. Onu özleyecek misin?

Puerta del Sol ve Plaza Mayor'dan Plaza de España, Malasaña, Chueca ve Bernabeu futbol stadyumuna kadar, onu heyecanlandıran sadece şehrin büyüklüğü değil.

Bu madrileño tavrı - sosyalleşme sevgisi, kültürel coşku ve halkının sıcaklığı. Döndüğünüz her köşe sizi şaşırtacak ve sevindirecek bir şey ortaya çıkarıyor.

Uluslararası Çevre

Madrid, dünyanın en iyi işletme okullarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır.

Başkent, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle birlikte eğitim alma şansı sağlayan çeşitli ve uluslararası bir topluluk sunar. Aynı zamanda Avrupa'daki öğrenciler için en uygun fiyatlı şehirlerden biridir.

Bir İnovasyon Merkezi

İspanyol başkenti, Avrupa'nın önde gelen iş ve yenilik merkezlerinden biridir.

Madrid, öğrencilere profesyonel bağlantılar kurmaları ve ilgili deneyimler kazanmaları için harika fırsatlar sunar. ESCP'de, hem öğrencilerin hem de gelecekteki işverenlerin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni teknolojileri ve yenilikleri benimseyerek, ekonominin değişen taleplerine ve eğilimlerine ayak uydurmaya çalışıyoruz.

Kampüs Özellikleri

Tesisler

Kampüste konforlu çok amaçlı odalar, kütüphane, bilgisayar odaları, kafeterya ve otopark bulunmaktadır.

Madrid kampüsü 2000m'yi kapsıyor

 • 1 kafeterya
 • 1 kitaplık
 • 1 bilgisayar odası
 • 12 derslik
 • 2 amfi tiyatro
 • Teras ve bahçe

Yönetici Eğitimi

ExEd kampüsü, müşterilerimizin, çok uluslu şirketlerin, yöneticilerin ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş bir alandır.

Sınıflarımız, öğrenme deneyimini ve programların kalitesini geliştirirken öğrenme tekniklerimizi özelleştirmemize olanak tanıyan en son dijital teknolojilerle donatılmıştır. Her programı profesyonelin kendi hızına ve ihtiyaçlarına göre uyarlayarak yer ve zaman engellerini ortadan kaldırıyoruz.

Navalmanzano ExEd binası, sürekli değişen bu karmaşık iş dünyasında çok ihtiyaç duyulan yaşam boyu öğrenme, yeniden beceri kazanma ve beceri geliştirme yolunuzu takip etmek için mükemmel bir ortamdır.

Kafeterya

Yakın zamanda yenilenen Madrid kampüs kafeteryası, öğrencilere sadece harika ev yapımı yemekler, sandviçler ve ünlü İspanyol “tortilla de patatas” sunmakla kalmaz, aynı zamanda dinlenmek, arkadaşlarla buluşmak veya ders çalışmak ve ekip çalışması yapmak için de harika bir yerdir.

Her gün ev yapımı yemekler

Madrid'in en iyi varlıkları: Paco ve Victor! Kocaman gülümsemeleri, nazik sözleri ve özellikle her gün ev yapımı yemekleriyle sizinle ilgilenecek ve kendinizi evinizde (veya evinizden daha iyi) hissettirecekler!

Öğrenci hayatı

Madrid kampüsünde Kulüpler ve Topluluklar aracılığıyla kişisel gelişim ve gelişim için çeşitli fırsatlar sunulmaktadır. Bize katılın!

Madrid kampüsünde yeni arkadaşlar edinmek, eğlenmek ve dahil olmak için katılabileceğiniz çeşitli Öğrenci dernekleri vardır! Yeni bir Dernek veya Kulüp oluşturmak ister misiniz? Yeni girişimler için can atıyoruz, bu yüzden projeniz hakkında bize bilgi verin ve yeni şeyler yaratalım.

İş Katılımı

Kamu Yönetimi ve önde gelen İspanyol şirketlerinden (Indra, Repsol, Iberia, REE, ATOS, Maxam) yöneticilere eğitim.

Uluslararası DNA'mızdan, yönetimi anlama biçimimizden, öğrencileri en son trendlere göre eğitme kapasitemizden ve hepsinden önemlisi, kişiye özel eğitimden çok net bir konumla, şirketlerle birlikte geliştiriyoruz. çentik programları ve eğitim çözümleri sunuyoruz.

Dijital Dönüşüm

ESCP Madrid kampüsü, Okulun çevrimiçi programlarını ve karma çözümlerini (EMIB -İspanyolca, İngilizce veya Fransızca-, ATOS programı, Indra Open University, vb.)

Madrid kampüsündeki Yönetici Eğitimi ve Karma Çözümler departmanı, ihtiyaçlarını iki temel metodoloji aracılığıyla belirleme konusunda çok uzmanlaştığımız kurumsal üniversiteler ve Şirketler ile stratejik bir ortak haline gelir. Bir yandan, iş başında eğitim, bir profesyonelin işini yapması için gereksinimlerine doğrudan uygulanan bir metodolojidir. Bunu yapabilmek için, 360 derecelik bir bakış açısıyla belirli bir profile yönelik eğitime odaklanmak amacıyla farklı yönetim kademeleriyle görüşmeler yapıyoruz.

İkincisi, proje tabanlı öğrenme. Profesyonellerin bu eğitimin yatırım getirisi üzerinde gerçek bir etkisi olan gerçek bir çözüm sunabilmeleri için şirketin adresi seviyelerinde görüştüğümüz bir metodoloji.

Son olarak, dijital devrimle aynı zamana denk gelen beş yıl önce üçüncü bir metodolojik öğe ekledik: uyarlanabilir öğrenme. Yani, her döngünün başında, her bir katılımcının iş merkezinizde sahip olmanız gereken teknik veya sosyal becerilerin her birinde sahip olduğu yetkinlik seviyesini belirliyoruz ve bunun işlevinde, aşağıdakileri kullanarak özel bir güzergah tasarlıyoruz. iş başında eğitim ve proje tabanlı öğrenme.

Öğrenme İnovasyonu

ESCP Madrid kampüsü, COVID-19'dan kaynaklanan mevcut ihtiyaçları karşılamak için rekor sürede piyasadaki en yenilikçi pedagojik sayısallaştırma modellerinden birini yarattı.

Uyarlanabilir Model Karma Öğrenme

Devrim niteliğindeki bir metodoloji olan “Uyarlanabilir Model Karma Öğrenme” (AMBL) aracılığıyla eğitim modelimizin yoğun bir yeniden uyarlama sürecini yürütüyoruz.

AMBL Metodolojisi, öğrencilerimize çok daha etkili bir şekilde ulaşmamızı sağlayacak ve karşılaşabileceğimiz durum ne olursa olsun birinci sınıf bir kullanıcı deneyimini garanti edecektir. Temel olarak, AMBL Metodolojisi, birkaç saat içinde saf bir yüz yüze ortamdan dijital (çevrimiçi) bir ortama veya her ikisi arasında karma bir çözüm olarak hibrit bir modele geçmemizi sağlar. Öğrencinin bir derse şahsen mi yoksa uzaktan mı başladığına veya bir ortamdan diğerine geçmemiz gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, sınıfların kalitesinin ve hem uluslararası hem de öğrenci deneyiminin korunacağını garanti edebiliriz.

  Vize Gereksinimleri

  İspanya'ya seyahat etmek için gereken belgeler menşe ülkeye göre değişir.

  • Bir AB ülkesi, İsviçre, Norveç, İzlanda veya Lihtenştayn vatandaşıysanız, geçerli bir pasaport veya kimlik kartına ihtiyacınız olacaktır.
  • Başka bir ülkeden geliyorsanız, İspanya'ya girmek için geçerli bir güncel vizeye sahip olmanız gerekmektedir. Lütfen İspanya Dışişleri Bakanlığı'nda güncellenen bilgilere bakınız:

  Vize süreciyle ilgili tüm bilgileri (son tarihler, sağlanacak destekleyici belgeler vb.) almak için lütfen seyahatinizden en az üç ay önce ikamet ettiğiniz ülkedeki İspanya Büyükelçiliği veya Konsolosluğu ile iletişime geçin.

  Oturum izinleri

  İspanya'da altı aydan daha uzun süre kalmayı planlıyorsanız, Madrid Kampüsüne varışınızdan sonraki 30 gün içinde Tarjeta de estudiante extranjero (Yabancı Öğrenci Kartı) için başvurmanız gerekir.

  akreditasyonlar

  EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

  Konumlar

  • Madrid

   ESCP Europe c/ Arroyofresno, 1 28035 - Madrid Spain, 28035, Madrid

  • London

   London, Birleşik Krallık

   • Berlin

    Heubnerweg,8-10, 14059, Berlin

    • Turin

     Corso Unione Sovietica,218 bis, 10134, Turin

     sorular