Keystone logo
Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Escuela de Negocios Alto Nivel - Universidad Panamericana de Guatemala

Tanıtım

Bölgenin 21. yüzyılda ortaya çıkan zorluklarla yüzleşmek için talep ettiği geleceğe bakış açısı ve seyahat için bir yol haritası olan modern ve kapsayıcı bir işletme okuluyuz; Avant-garde fikirleri uygulamaya koymak için sürekli araştırma yapmaya ve eylemi teşvik eden ve sürekli fikir ve bilgi alışverişini elde etmek için kültürümüzden kalıcı değişimi kucaklayan bir düşünce biçimine bağlıyız. Biz profesyonel dönüşüm okuluyuz. Biz fikirlerin geliştirildiği bir alanız ve olacağız.

Yüksek Düzey İşletme Okulunda - ENAN - en yüksek akademik kalite ve mükemmellik standartlarıyla eğitim sadece başlangıçtır, buna ve tüm bilişsel süreçlerimize, ataleti kırmayı öneren değeri ekleyerek gerçek inovasyon ve yaratıcılık kavramlarını ekliyoruz. Tekdüzen derslerin gelenekselci ve buna uygun olarak, öğrencilerimiz için sadece yerel değil, küresel pazarın talep ettikleri ile uyumlu dereceler, çalışmalar ve sertifikalar oluşturma ve sunma. Bilgi rekabetinin belirleyici olduğu diğerlerinden farklı olmayan tek tip profesyonelleri eğitmek istemiyoruz, küresel ve farklı düşünen ve farklı davranan insanların eşit derecede yenilikçi sonuçlar elde etmelerini istiyoruz.

138075_pexels-photo-1438072.jpeg

misyon

İnsanların eğitimi için küresel ve dinamik çözümler sunan, dünyada sorumlu ve olumlu bir etki yaratan kuruluşların stratejik müttefikiyiz.

görünüm

Küresel toplumda olumlu değişimi etkileyen yeni sanayi devriminin yeni ekonomisine doğru yeni çalışma ve hizmet modelleri ile gelişen bir işletme okulundan daha fazlası olmak.

Konumlar

  • Guatemala City

    10 Ave 4-83 Zona 15 Colonia Lo de Contreras, , Guatemala City

sorular