Keystone logo
Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Escuela Hotelera De San Juan

Tanıtım

Escuela Hotelera De San Juan , Bayan Sylvia Cestero León'un Porto Riko'ya misafirperverlik hizmetleriyle ilgili programlarda prestijli bir eğitim merkezi sağlama vizyonu ve girişiminden doğdu. Başlangıçta, bir meslek kurumu olan Sylvia Cestero de Toyos Meslek Lisesi'nin bir parçasıydı, yirmi yıldan fazla hizmet veren çok yetenekli bir teknisyendi. Escuela Hotelera De San Juan , Hato Rey'deki Calle Guayama, No. 229'daki yeni tesislerine taşındığı 2003 yılına kadar Calle Mayagüez ve Avenida Barbosa ve Avenida 65 de Infantería'daki dersliklere dayalı özerk bir kurum olarak büyüdü ve gelişti.

Kuruluşundan yaklaşık 25 yıl sonra, Escuela Hotelera De San Juan , yiyecek ve içecek endüstrisini ve genel olarak toplumu önemli ölçüde etkiledi. Bunun kanıtı, prestijli profesyonel ortamlarda mezunların mevcudiyetinin teşvik ettiği sayısız faaliyettir.

Ağustos 2009'da, Escuela Hotelera De San Juan , Mayagüez'de Highway 114, Km 0.4, Sektör Batı Endüstri Parkı, Barrio Guanajibo üzerinde bulunan Mayagüez, Porto Riko'daki kampüsünün açılışını yaptı. Bu kampüs, Mutfak Sanatları, Uluslararası Fırıncılık ve Pastacılık alanında Uzmanlık kariyerinde eğitim almak isteyen aday öğrencilere modern olanaklar sunmaktadır.

Konumlar

  • San Juan

    Calle Guayama,229, 00917, San Juan

    programlar

    sorular