Keystone logo
ESDES Lyon Business School

ESDES Lyon Business School

ESDES Lyon Business School

Tanıtım

1987 yılında Lyon Katolik Üniversitesi (UCLy) bünyesinde kurulan Esdes (Sosyal ve Ekonomik Kalkınma Okulu), Conférence des Grandes Ecoles'in üyesi olan, lisans sonrası bir yönetim okuludur. Esdes, EPAS ve AACSB ile uluslararası akreditasyon sürecinde yer almaktadır.

Görevi, sorumlu bir ekonominin yükselişi için sürdürülebilir yönetişimi yaratabilen ve yönetebilen yöneticileri ve girişimcileri yetiştirmektir. Kolektif performans, vatandaşlık ve açıklık Esdes'in yürüttüğü değerlerdir.

IMG_140

3 program:

  • 5 yılda Yönetim Yüksek Lisans Derecesi (PGE)
  • 3 yıllık Fransızca 3 ve İngilizce 1 parçada İşletme Lisans Derecesi.
  • 2 yıllık Fransızca 3 ve İngilizce 4 parçada Yönetim Yüksek Lisans Derecesi.
  • DSCG diploması eğitimi

Esdes, UCLy'nin (Lyon Katolik Üniversitesi) İşletme Okulu'dur. Bu nedenle okul, uluslararası bir üniversitenin kaynak ve olanaklarından, Lyon ve Annecy'deki iki kampüsten ve beş fakülte ile beş meslek okulu arasındaki değişimden yararlanmaktadır. Bu, Esdes öğrencilerine, eğitimlerinin yönetimsel yönünü tamamlayıcı nitelikteki geçmişlere erişmenin orijinal yollarını sunar. Sonuç: şirketler tarafından aranan, disiplinler arası becerilere sahip benzersiz profiller.

Önemli noktalar

1.400 öğrenci, 35 öğretmen-araştırmacı ve müfredata katılan 160 profesyonel dahil 50 daimi fakülte.

58728_endofintro.png

Sıralamalar

Esdes, Financial Times 2023 sıralamasında dünyanın en iyi Yönetim Yüksek Lisansı sıralamasında ilk 80'e girdi!

Esdes'in Yönetim Yüksek Lisansı, Financial Times'ın dünyanın en iyi 100 Yönetim Yüksek Lisansı sıralamasında geçen yılki dikkat çekici girişinin ardından 3 sıra yükselerek 78. sıraya yükseldi. Esdes'in bu prestijli sıralamaya üst üste ikinci kez dahil edilmesi , Yönetim Yüksek Lisansının kalitesinin ve mezunlarının profesyonel entegrasyonunun altını çiziyor. (Mezunlar için 3 yılda +%39 maaş artışı)

Daha fazla bilgi edin !

Konumlar

  • Lyon

    ESDES 10 place des archives 69002 Lyon France, , Lyon

sorular