Keystone logo
ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Tanıtım

ESDESIGN, kilometreler, günler veya saatlerin önemli olmadığı bir buluşma noktası olan ilk çevrimiçi tasarım okuludur. Kişisel dürtüyü küresel ve sosyal bağlılıkla birleştiren, dünyaya açılan binlerce penceresi olan kapısız bir okuldur. Trendleri bilmek ve fikirleri ve projeleri gerçekliğe dönüştürmek. ESDESIGN, 360 vizyonuyla tasarım dünyasını yaşıyor.

Tamamen esnek çevrimiçi ustalarla, didaktik teklifimiz, gerçek zamanlı çevrimiçi video konferanslar ve gecikmiş iletişim alanları aracılığıyla işbirliğine dayalı çalışmayı öğretimle birleştirir.

İş vizyonunu hiç unutmadan, bir projenin başlangıcından sonuna kadar, kendimizi yaratma sürecine dahil ediyor, tasarımı gerçek ve güncel bir soruna çözüm sunan bir araç olarak görüyoruz.

Bu vizyonla, tasarım ustalarının 7 alanını oluşturmayı seçtik: İletişim, Mekanlar, Grafik ve Editoryal, Etkileşim, Yönetim, Moda ve Ürün. Her yıl 1.000'den fazla öğrenci ESDESIGN ile eğitim almayı tercih ediyor.

ESDESIGN, Grupo Planeta'nın eğitim bölümü olan Planeta Formación y Universidades'in bir parçasıdır. İspanya, Andorra, Fransa, İtalya, Kuzey Afrika, Amerika Birleşik Devletleri ve Kolombiya'da yirmi beş eğitim kurumu bulunan uluslararası bir yüksek öğretim ağı. Her yıl 114 farklı milletten 100.000'den fazla öğrenci, işletme okulları, üniversiteleri, özel yüksek okulları ve mesleki ve sürekli eğitim merkezleri aracılığıyla eğitilmektedir.

İstatistik

İşletme okulları, üniversiteler, uzmanlaşmış yüksek okullar ve mesleki ve sürekli eğitim merkezleri aracılığıyla her yıl 114 farklı milletten 100.000'den fazla öğrenciye eğitim verilmektedir.

    Konumlar

    • Barcelona

      Barcelona, İspanya

      sorular