Keystone logo
ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona Tasarım ve Sanat Yönetimi Yüksek Lisansı
ESDESIGN - Escuela Superior de Diseño de Barcelona

Tasarım ve Sanat Yönetimi Yüksek Lisansı

Barcelona, İspanya

12 Months

İspanyol

Tam zamanlı

Request application deadline

Oct 2024

EUR 5.200

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

"Tüketicileri markalara bağlayan alakalı mesajlar üretmeyi öğreneceğiz."Joan Cascante - Program Direktörü

Tasarım ve Sanat Yönetimi Yüksek Lisansı, yaratıcı bir projenin her kararını yönetmenize, kime hitap ettiğimizi ve mesajı ilettiğimiz ortamı anlamanıza olanak tanır. Yönetmenin veya sanat yönetmeninin çalışması, kendi metodolojisini uygulayarak yaratıcı ve sanatsal yön vizyonuna cevap vermelidir.

Bu çevrimiçi Yüksek Lisans size, bir tipografinin ardındaki duyguyu anlayacağınız veya örneğin, artırılmış gerçeklik veya sanal gerçeklik kadar yeni ortamlarda çalışmanın muazzam olasılıklarını keşfedeceğiniz nöropazarlama gibi açıkça rahatsız edici konular ve konular hakkında bilgi edinme fırsatı sunar. .

Tasarım ve Sanat Yönetmenliği Yüksek Lisansı, grafik tasarımcı veya tasarımcıdan sanat yönetmeni veya yönetmene en uygun geçişi yapmanıza, projeye göre hitap ettiğimiz hedefi belirlemenin anahtarlarını öğrenmenize ve geliştirmek için iletişim becerilerini edinmenize olanak tanır. sanat yönetmenliği projesi

titrasyon

Programın değerlendirmesini geçen kişiler, çift diploma alacaklardır: ESDESIGN'ın kendi unvanı ve Uluslararası Valencia Üniversitesi'nden (VIU) bir unvan, bu onları incelenen uzmanlık alanında profesyonel olarak akredite edecektir.

Program Sonucu

Müfredat

İdeal Öğrenciler

kabul

Kariyer fırsatları

Öğrenci Görüşleri

Okul Hakkında

sorular