Keystone logo
© Eva Dang
European School of Economics

European School of Economics

European School of Economics

Tanıtım

European School of Economics (ESE), Birleşik Krallık'ta tam olarak akredite edilmiş ve listelenen kurumların sırasına göre, çok kültürlü ve pragmatik, sınırları olmayan özel bir Yüksek Öğretim Koleji'dir.
ESE, Londra, Roma, Milano, Floransa ve Madrid'deki merkezlerinde Lisans, Yüksek Lisans, MBA ve kısa programlar sunmaktadır.

ESE mezunları, uluslararası pazarlama, finans, iletişim ve yönetim alanlarında liderlik rolleri için hazırlanmış piyasadaki en rekabetçi iş profesyonelleri arasındadır. ESE öğrencileri, ders çalışmalarını bireysel olarak uyarlama becerisiyle:

dünya çapında ESE merkezleri ile yurt dışında eğitim;

moda, etkinlik, müzik, spor, sanat, medya ve insan kaynakları gibi en ileri iş sektörlerinde uzmanlaşmak;

Dünya çapında 1500'den fazla lider kuruluş arasından seçim yaparak stajlar.

Sınırsız bir okul olan European School of Economics yükseköğretimde yeni bir kavramdır. Akademik mükemmelliği, uluslararasılığı ve pragmatizmi birleştiren ESE derecesi ve sertifika programları, yeni nesil liderleri ve girişimcileri hazırlamak için tasarlanmıştır. European School of Economics (ESE), British Accreditation Council (BAC) tarafından akredite edilmiş tanınan bir Eğitim Kurumudur.

ESE'yi öğrenciler için harika bir yer yapan nedir?

Kişisel ve kişiye özel bir öğrenme deneyimi - ESE'de küçük sınıf boyutu ve mükemmel öğrenci / öğretmen oranı sayesinde kişisel ve heyecan verici bir deneyim yaşarsınız

• “ Rüya var olan en gerçek şey ” - ESE öğrencileri seçtikleri ders uzmanlığı ve staj yerleştirme ile benzersiz bir akademik ve profesyonel Pathway geliştirir

Pragmatizm - kapsamlı staj programı ile çağdaş iş uygulamalarında uygulamalı deneyim

Uluslararasi - 60'tan fazla ulustan gelen öğrenci topluluğu ve dünya çapındaki ESE merkezleriyle yurtdışında eğitim

• Moda, etkinlikler, müzik, spor, sanat, medya ve diğer insan kaynakları dahil olmak üzere modern iş sektörlerinde uzmanlaşma

Mükemmel stajlar - ESE öğrencileri, dünya genelinde 1500'den fazla lider kuruluş arasından seçim yapabilir.

Eğitim Felsefesi

European School of Economics bireylerin önyargı ve korkudan arındırılması ve ekonomik ve etik, eylem ve tefekkür ile finansal güç ve sevgi arasındaki görünürdeki, yaşlanma karşıtı çelişkileri uyumlandırma yeteneğine sahip yeni bir insanlığın doğuşunu öngörmüştür.

ESE lisans, yüksek lisans, MBA ve sertifika programları, uluslararası girişimcileri ve yöneticileri çağdaş iş dünyasında en çok ihtiyaç duyulan kültürel bilinç, yetenek ve ahlaki niteliklerle hazırlamayı amaçlamaktadır.

ESE Değerleri

Her insanın başarısının arkasında, her bilimsel ya da toplumsal fetihin başlangıcında, dünyanın en büyük finans ve sanayi şirketlerinin arkasında ve güzel, yararlı, varlıklı her şeyin arkasında, tek bir insan, bir birey ve onun Rüyası vardır.

Sadece bireyler toplumu dönüştürebilir. Sadece bireyler hayal kurabilir. ESE'nin misyonu, yeni nesil genç girişimciler ve kurumsal liderler, vizyonerler, pragmatik hayalperestler yaratmaktır. Böyle bir amaca ulaşmak için iyi programlardan ve iyi öğretmenlerden daha fazlasını gerektirir. ESE, hayati fikirlerin bir sistemidir ve öğrencilerini çatışan bir insanlığın yeni hücreleri olarak hazırlar, çatışan düşünceden, batıl inançlardan, önyargılardan ve eskimiş fikirlerden arınmış, kendileri için büyük bir çaresizlik tutkusu geliştirirler.

Bir örgütün hayatı, bir milletin geleceği, bütün bir uygarlığın, bu erkeklerin ve kadınların varlığına bağlıdır. Gelecekteki organizasyonların başkanları eylem filozofları olacak. Bu insanlar altın madenleri ve petrol sahalarından daha değerlidir. Dünyanın işletmelerine başarı ve uzun ömür katacaklar.

Onları geliştirmenin, akademik mükemmelliğin bireysel insan potansiyelini geliştirmeye devam etmesi gerektiği fikrini benimsiyoruz ve entelektüel kapasitelerin gelişmesi, önde gelen şirketler arasında gerçek bir uluslararasılık ve sahada kazanılmış sağlam bir işleyiş becerisi yaratmaya devam etmelidir. dünyanın.

Bir erkeğin bir kuruluş olarak başarısı, onların felsefesi ile belirlenir.

Dolayısıyla, ESE'de gerçek eğitimin sadece kavramların öğretilmesi ve becerilerin geliştirilmesi değil, her şeyden önce, okulun kendine özgü felsefesinin, fikirlerinin ve kurucu ilkelerinin aktarılmasının olmadığı açıktır. ESE, entelektüel, sanatsal, politik, etik ve sosyokültürel bir keşif süreci aracılığıyla, kendini keşfetmeye odaklanan ve bütünlüğü amaçlayan bir bütün olarak çalışarak, bir işe yaklaşım ve geniş bir yaşam görüşü sağlar.

Ne bilgi ne de eğitim, zenginlik ne de sosyal durum, başarıya giden yolunuzu değil, kendi öz bilginizi ve bütünlüğünüzü ortaya koyabilir.

Yerel işyerlerinden, uluslararası endüstri ve finans devlerine kadar her işin evrimi bilinçli bir “Vatandaşlık Okulu” na dönüşmeleridir. Amaçları ve gerçek iş hedefleri, doğrudan katılan tüm kişilerin ve paydaşların evrimi olacaktır. Geleceğin kurumları ve örgütleri, işçilerin ve personelin günün sonunda, daha büyük bir anlayış, mutluluk ve sorumluluk duygusuyla ve organizasyonun en uzak hücrelerine bile bakılacağı yerde, özlem ve kişisel gelişim yerleri olacaktır. ilerlemelerini geliştirmek ve hızlandırmak için.

Konumlar

 • London

  ESE London 4 Mandeville Place, W1U 3BG, London

  • Rome

   ESE Rome Via della Cordonata 7 , 00187, Rome

   • Milan

    ESE Milan Via Tortona, 27 , 20144, Milan

    • Florence

     ESE Florence Borgo SS. Apostoli, 19 , 50123, Florence

     • Madrid

      ESE Madrid Calle Serrano Anguita, 10 3º Derecha , 28004, Madrid

      sorular