Keystone logo
Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

Erasmus School of Health Policy & Management

Tanıtım

Erasmus Sağlık Politikası Okulu & Yönetim (ESHPM), öğrencileri Hollanda'da ve yurtdışında sağlık alanında yönetici ve politika yapıcı olmaları için eğitmektedir. Eğitimimizle, tüm insanları kapsayıcı olurken bakım kalitesini koruyan daha erişilebilir ve uygun fiyatlı bir sağlık hizmetine katkıda bulunuyoruz. ESHPM bir lisans derecesi, dört yüksek lisans programı ve lisansüstü eğitim vermektedir. Erasmus School of Health Policy & Management'ın araştırma temaları 'piyasa organizasyonu ve sistem tasarımı', 'bakım kalitesi ve verimliliği' ve 'sağlık kuruluşlarının işletme yönetimi'dir. ESHPM'de 1350 öğrenci ve 200'den fazla çalışan bulunmaktadır.

Erasmus Sağlık Politikası Okulu & Yönetimi özel bir pozisyona sahiptir. ESHPM, Rotterdam Erasmus Üniversitesi (EUR) Tıp ve Sağlık Bilimleri Fakültesi'nin bir parçasıdır. Erasmus MC ile güçlü bir bağlantısı vardır. ESHPM, Erasmus Üniversitesi Rotterdam kampüsünde Bayle Binası'nda yer almaktadır. EUR topluluğu içinde ESHPM bir fakülte olarak işlev görmektedir.

Kampüs Özellikleri

Erasmus Üniversitesi Rotterdam'ın merkezi, şık yeni Rotterdam Centraal tren istasyonu da dahil olmak üzere (aynı zamanda EUR'ya giden tramvay veya metroya da binebileceğiniz) Rotterdam şehir merkezine bisikletle 15 dakikalık rahat bir yolculuk mesafesindeki Woudestein kampüsümüzdür. öğrenciler ışıkla dolu yeni Polak binasında veya son teknoloji üniversite kütüphanemizde ders çalışır, Erasmus Food Plaza'da bir kahve içer veya tiyatroda veya Café in de Smitse'de bir etkinliğe katılır. Kampüs içi spor merkezinde diğer birçok dersin yanı sıra fitness, dans, spinning, squash ve tenis de sunulmaktadır.

Kampüs içinde erişilebilirlik

Erasmus Üniversitesi Rotterdam herkes için erişilebilir bir kampüse ve binalara değer verir. 2022 yılında Yönetim Kurulu 'Fiziksel Erişilebilirlik Eylem Planı'nı onaylayarak kampüsün erişilebilirliğinin adım adım iyileştirilmesi için ekstra fon ayırdı. Şu ana kadar bir inşaat danışmanı işe alındı ve MIVA tuvaletlerinin yeniden tasarlanması gibi çeşitli ayarlamalar zaten yapıldı. Kampüs alanları için de yeni bir tasarım oluşturuldu ve 2024 yılında hayata geçirilecek.

  Mezun İstatistikleri

  Sıralamalar

  En iyi 100 araştırma üniversitesi arasında: Kendi öğrenci geri bildirimlerimizden uluslararası üniversite sıralamalarına kadar EUR mükemmel bir itibara sahiptir. EUR'nun sürekli olarak dünyanın en iyi üniversiteleri arasında ilk %2'lik dilimde yer almasıyla gurur duyuyoruz.

  Öğrenci Görüşleri

  Kampüs Yaşamı ve Tesisler

  All facilities also available on campus

  The hub of Erasmus University Rotterdam is our Woudestein campus, which is a 15-minute bike ride or 20-minute tram ride away from the city centre.

  Konumlar

  • Rotterdam

   Bayle Building Burgemeester Oudlaan, 50 3062 PA, Rotterdam

  Chat with students

  sorular