Keystone logo
ESMT Berlin

ESMT Berlin

ESMT Berlin

Tanıtım

İşletme tarafından kurulan işletme okulu

ESMT - Almanya'nın Berlin şehrinin kalbinde yer alan European School of Management and Technology, 25 çok uluslu şirket tarafından kurulmuş özel bir işletme okuludur. Okulların uzmanlığı, sosyal sorumluluk ve teknoloji yönetimine küresel bir odaklanma ile girişimci liderlerin gelişimine odaklanmaktadır. ESMT , 50'den fazla ülkede küresel bir mezun ağıyla Almanya'daki en iyi işletme okullarından biridir.

ESMT beş derece programları sunar:

  • Yönetimde Usta
  • Tam zamanlı MBA
  • Yarı zamanlı MBA
  • Çevrimiçi MBA
  • Executive MBA (EMBA) yanı sıra yönetici eğitimi

Tüm ESMT programları, ESMT 'ın kurumsal ağı ve kurucuları ile yakın ilişkilerden yararlanır. İşletme okulu, politika yapıcılar, akademisyenler ve iş dünyasının liderleri arasında disiplinlerarası bir söylem platformu sunar.

ESMT Almanya'daki en uluslararası işletme okuludur, ESMT öğretim üyelerinin %80'inden fazlası Alman olmayan bir geçmişe sahiptir ve her programda derslerin %70 ila %90'ı uluslararasıdır.

ESMT programları AACSB, AMBA, EQUIS ve FIBAA tarafından da akredite edilmiş, devlet tarafından akredite edilmiş bir özel işletme okuludur.

okulun misyonu

ESMT küresel düşünen, sorumlu hareket eden ve bireye saygı duyan girişimci liderler geliştirir. Kökleri Avrupa değerlerine ve teknolojinin potansiyeline dayanan bir mirasa sahip olan ESMT , sürdürülebilir ekonomik büyümeyi desteklemek için yeni bilgiler geliştirir ve verir.

Bu araştırma alanları arasında önemli bir örtüşme vardır ve öğretim üyelerinin çoğu, çeşitli araştırma alanları veya bunların arayüzleri üzerinde çalışmaktadır. Ek olarak, davranış-kuramsal araştırma, yetkinliğin üç alanını daha fazla birbirine bağlamaya uygundur.

Open House - Derece Programları

ESMT Derece programları hakkında daha fazla bilgi edinin ve Berlin'deki mevcut öğrenciler, mezunlar, öğretim üyeleri ve ESMT kabul personeli ile tanışın.

akreditasyonlar

EFMD Equis AkreditasyonluAMBA AkreditasyonluAACSB Akreditasyonlu

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Berlin

    European School of Management and Technology Schlossplatz 1 , 10178, Berlin

sorular