Keystone logo
ESPI

ESPI

ESPI

Tanıtım

ESPI Grubu: Gayrimenkulde 50 yıllık tarih, uzmanlık ve bilgi birikimi!

1972'de önde gelen gayrimenkul oyuncuları tarafından oluşturulan ESPI Grubu - dernek statüsü (1901 Yasası) altında kurulmuştur - nitelikleri Devlet tarafından seviye 6 (Bac+ 3) ve seviye 7 (Bac+) tarafından tanınan özel bir yüksek öğretim kurumudur. 5) veya okul diplomaları ve Ulusal Profesyonel Sertifikalar Rehberine (RNCP) kayıtlı, bir Lisans döngüsü ve bir Profesyonel Yüksek Lisans döngüsü (6 uzmanlık). 50 yıllık varlık, Grubun tüm gayrimenkul işlerinde kök salmasına olanak sağlamıştır. Bugün öğrencilerimiz Paris, Nantes, Marsilya, Bordeaux, Lyon ve Montpellier kampüslerine yayılmıştır.

ESPI Grubu, kuruluşundan bu yana farkını ortaya koydu: paydaşları - profesyoneller veya öğretmen-araştırmacılar - tüm alanlarında uzmanlar ve eğitim programlarının uygunluğu ve tutarlılığı, kaliteli ve profesyonel eğitimin anahtarıdır. Güçlü ağı büyümeye devam ediyor: 9.000'den fazla eski öğrenci, çok sayıda yönetici de dahil olmak üzere sorumluluk pozisyonlarına sahiptir. 600 ortağı, şirketi ve meslek birliği ve 250 konuşmacısı, öğrencileri kaderindeki mesleklere yönlendirmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor. Yerleştirme oranı, okulun akademik kalitesinin ve profesyonelliğinin en iyi göstergesidir: öğrencilerin %97'si, eğitimlerinin sonunda istihdam edilmektedir.

Bir eğitim görevi

Ulusal ve uluslararası gayrimenkulün tüm dallarında akademik mükemmellik operasyonel, sorumlu ve yenilikçi profesyonellerimiz aracılığıyla eğitim verin.

İnovasyon ve araştırma misyonu

Ulusal ve uluslararası gayrimenkul ekosisteminin dönüşüm ve yeniliklerine bilimsel üretimlerimiz ve uzmanlığımızla katılın.

İstatistik

 • 1972'den beri
 • 7 Kampüs
 • 250 Öğretim Elemanı
 • 3900 Öğrenci
 • 9000 Mezun
 • 30 Uluslararası Ortak

  Kampüs Özellikleri

   Konumlar

   • Paris

    Rue de Cronstadt,23, 75015, Paris

    • Montreal

     460 Saint-Catherine St W, Montreal, Quebec H3B 1A6, Canada, H3B 1A6, Montreal

     programlar

     sorular