Keystone logo
ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

ESPM – Brasil

Tanıtım

Wiki hakkında

Sürekli hareket halinde olağandışı

65 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan ESPM, yüksek öğrenimde iletişim, pazarlama ve yönetimde Brezilya'da bir referanstır; tüm öğrenme süreçlerinde mevcut olan yenilik ve teknoloji DNA'sı, gelecek için hazırlanmış eğitim profesyonelleri.

ESPM'nin mükemmellik ve uzun ömürlülüğe olan bağlılığı, kalitemizi ve itibarımızı, bundan on, yirmi, elli yıl sonra da olsa, sabit tutmaktır. Öğrencilerimizin her birinin diplomasını ve güvenini onurlandırıyoruz.

Bizim hikayemiz

ESPM, reklamcılığın dünyanın büyük bir bölümünde iş sektörü olarak büyüdüğü ve bir meslek haline geldiği 1951 yılında kuruldu. Bir grup reklamcı ve medya girişimcisi, Brezilya'da yalnızca bir mükemmeliyet okulu ile güçlü ve gelişmiş bir iletişim endüstrisine sahip olacağımız vizyonuna sahipti. Ve böylece ESPM doğdu.

Bugün, "Bunu yapanları öğretir" okulunun her zaman pazarda çalışan yaklaşık 15.000 öğrencisi ve 600 öğretmeni vardır, São Paulo, Rio de Janeiro ve Porto Alegre şehirlerindeki kampüsler. 10'dan fazla ülkede tanınmış üniversitelerle uluslararası ortaklıklar.

Mükemmelliğimizi ve kalıcılığımızı sektöre taşımak ve çok disiplinli profesyoneller yetiştirmek amacıyla şu anda 8 lisans dersi verilmektedir: Yönetim, Sosyal ve Tüketici Bilimleri, Sinema ve Görsel-İşitsel, Tasarım, Gazetecilik, Reklam, Uluslararası İlişkiler ve TECH.

Portföyümüzde ayrıca kısa ve orta süreli Lisansüstü, Yüksek Lisans, Doktora ve ücretsiz kurslar bulunmaktadır.

 • Misyonumuz: İşletmeyi dönüştürebilecek ve ülkeyi geliştirebilecek liderler oluşturmak.
 • Amacımız: Faaliyet alanlarımızda Brezilya'da küresel mükemmeliyet merkezleri oluşturmak.
 • Değerlerimiz: Akademik mükemmellik; Etik ve gerçek; Özgür inisiyatif ve ifade özgürlüğü; İnsani ve sosyal yükseliş; Çeşitlilik.

ESPM LifeLab

Brezilya akademik ortamında benzeri görülmemiş bir girişim

Sosyal ve teknolojik gelişmelerin işgücü piyasasında yarattığı değişikliklerle birlikte mesleklerin geleceğini tahmin etmek zorlaşmakta, bu da mesleki belirsizlikleri ve güvensizlikleri artırmaktadır. Bu nedenle, hem kişisel hem de profesyonel olarak öğretme ve öğrenme yöntemini yeniden keşfettik.

Tüm kurslarda, öğrencilerimizi yalnızca seçtikleri kariyerler için geleneksel beceriler geliştirmeye değil, aynı zamanda sosyal refahı teşvik eden, daha insani ve sıra dışı varlıklar oluşturabilen becerileri geliştirmeye teşvik ediyoruz. Bu yetkinlikler üç ana sütunla ilgilidir:

 • Metabilişsel (kendi kendine öğrenme): Ömür boyu öğrenmeye hazırlanmak için kıyaslamalar ve araçlar.
 • Techquant (dijital akıcılık): Sayılarda ve teknolojik yeniliklerde akıcılık. Dijital dünya ile uğraşmak, dünyayı ve dolayısıyla ilişkilerimizi anlamak için çok önemlidir.
 • Sosyo-duygusal (kendini tanıma): Kendini tanıma ve liderlik gibi sözde yumuşak becerilerin geliştirilmesi. Gelişmiş iletişim becerileri ve kişilerarası ilişkiler.

Canlı EAD

Yüz yüze kurslara ek olarak, Brezilya'da öncü bir formatta öğretilen ücretsiz ve çevrimiçi yüksek lisans kurslarından oluşan eksiksiz bir platformumuz var. % 100 canlı sınıflar, kayıtlı sınıflara sınırsız erişim ile öğretmen ve öğrenci arasında gerçek zamanlı etkileşim.

138648_pexels-photo-3769021.jpeg

Akademik Master Planı

Aktif öğretim metodolojilerinin farklılığı

2013 yılından bu yana, öğrenci girişimlerimize rehberlik edecek benzersiz ve farklılaştırılmış teklifler sunan bir Akademik Master Planımız var. Uzmanlığımızı, giderek daha rekabetçi hale gelen tek bir öğretim modelinde bir araya getiriyoruz.

Dünyanın en iyi üniversitelerinde kullanılan ve öğrenci öğrenimini harekete geçirebilen ve geleneksel sınıfların sınırlamalarının üstesinden gelebilen aktif metodolojilerin kullanımına öncelik veriyoruz. Dersleri azalttık ve belirli alanlarda, birkaç vaka çalışma odası ve çok platformlu laboratuvarlarda daha pratik dinamikleri teşvik ettik.

Değişim programı

Öğrencilerimizin eğitiminde uluslararası deneyimlerin öneminin farkındayız, bu nedenle Arjantin, Kanada, Şili, Kolombiya, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İngiltere, İtalya, Meksika ve Portekiz gibi ülkelerde dünya çapında çeşitli kurumlarla anlaşmamız var.

Her ESPM öğrencisi, kısa ve uzun vadeli kurslar arasından seçim yaparak yurtdışındaki çalışmalarına katılabilir.

Ücretsiz eğitim sigortası

Kursta garantili kalıcılık

Burada tüm öğrenciler çalışmalarını daha kolay takip edebilirler. ESPM, kazalar için 24 saat yardım sunmanın yanı sıra, öğrenim ücretini ödemeyi imkansız kılan beklenmedik olaylarda kursun devamlılığını garanti eden Ücretsiz Eğitim Sigortası sunar.

138649_pexels-photo-3777727.jpeg

İstatistik

Her zaman “Kimin yaptığını öğretir” sözünün geçerli olduğu okulun bugün piyasada çalışan yaklaşık 15.000 öğrencisi ve 600 öğretmeni, São Paulo, Rio de Janeiro ve Porto Alegre şehirlerindeki kampüsleri var. 10'dan fazla ülkedeki tanınmış üniversitelerle uluslararası ortaklıklar.

  Burslar ve fon sağlama

  Ücretsiz eğitim sigortası

  Ders devamlılığı garantisi

  Burada tüm öğrenciler gönül rahatlığıyla eğitimlerine devam edebilirler. ESPM, kaza durumunda 24 saat yardım sunmanın yanı sıra, öngörülemeyen ve aylık ücretlerin ödenmesini imkansız hale getiren durumlara karşı kursun devamlılığını garanti eden Ücretsiz Öğrenim Sigortası sunmaktadır.

  Konumlar

  • São Paulo

   Rua Dr. Álvaro Alvim, 123 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

   • São Paulo

    Rua Joaquim Távora, 1240 Vila Mariana - São Paulo, , São Paulo

    • São Paulo

     Av. Dr. Chucri Zaidan, n° 920 - 6º andar, no Market Place Tower I Chácara Santo Antonio - São Paulo, , São Paulo

     • Rio de Janeiro

      Rua do Rosário, 90 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

      • Rio de Janeiro

       Rua do Rosário, 111 Centro - Rio de Janeiro, , Rio de Janeiro

       • Porto Alegre

        Rua Guilherme Schell, 350 Santo Antônio - Porto Alegre, , Porto Alegre

        • Florianópolis

         Rodovia José Carlos Daux, 2945, Saco Grande Florianópolis - Santa Catarina, , Florianópolis

         sorular