Keystone logo
EU-CONEXUS - European University for Smart Urban Coastal Sustainability Deniz Biyoteknolojisinde Ortak Yüksek Lisans Programı
EU-CONEXUS - European University for Smart Urban Coastal Sustainability

Deniz Biyoteknolojisinde Ortak Yüksek Lisans Programı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 9.000 *

Kampüste

* AB vatandaşı olmayanlar

Tanıtım

Deniz Biyoteknolojisindeki bu ortak Yüksek Lisans programı, ilk ulusötesi Avrupa üniversitelerinden biri çerçevesinde sunulan entegre, çok disiplinli bir programdır.

Program, öğrenciye yüksek kaliteli bir akademik eğitim sağlar, deniz biyoteknolojisi (mavi biyoteknoloji olarak da bilinir) alanında mesleki yeterlilikler geliştirir ve küresel zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olur.

Öğrencilerin:

  • Deniz Biyoteknolojisi ile ilgili temel konularda temel disiplinlerarası eğitim;
  • Dört tematik alandan birinde uzmanlaşma fırsatları: (1) Gelecek için Yenilikçi Biyoürünler; (2) Mavi Biyokütle; (3) Deniz Biyorafinerisi; (4) Su Ürünleri Biyoteknolojisi;
  • Bireysel mesleki uygulama (staj), bireysel araştırma (akademik araştırma entegrasyonu) ve tez çalışması yoluyla isteklerine göre uyarlanmış bir çalışma programı.

Bu Deniz Biyoteknolojisi Yüksek Lisansı, öğrenciye ittifak içinde birden fazla seyahat seçeneği sunar.

Öğrenciler, 'gerçek dünya' ekonomisinde kapsamlı bir proje tabanlı öğrenme sistemi sunan çok kültürlü bir çalışma grubuna ve profesyonel bir ağa entegre edilir.

Yararları

En iyi şeyden öğrenin

Kaydolun ve uzman tematik araştırmacılardan oluşan ekibimizden ilham alın. Mavi biyoteknolojide son teknoloji araştırmalara katılın. Sınıflara gerçek iş deneyimini getiren önde gelen endüstri uzmanlarından öğrenin. Deniz biyoteknolojisinin zorluklarıyla multidisipliner bir anlayışla mücadele etmek.

Sınırları olmayan çalışmalar – daha büyük bir şeyin parçası olun

Farklı ülkelerden Avrupa Üniversitelerinde eğitim alın. Ulusötesi araştırma ekiplerine katılın. Avrupa Üniversiteler Birliği tarafından verilen ve altı Avrupa Üniversitesi tarafından tanınan Ortak Yüksek Lisans Derecesi kazanın. Deniz biyoteknolojisi için kendi Avrupa ağınızı oluşturun. Deniz biyoteknolojisi kariyerinizi dört uzmanlık alanıyla özel olarak oluşturun.

Uluslararası çalışma kampüsü

Çeşitli sosyal ve sportif aktivitelerin keyfini çıkarın. En az üç farklı ülkenin kültürünü ve yaşam tarzını deneyin.

Kariyer fırsatları

Müfredat

kabul

Program Öğrenim Ücreti

Burslar ve fon sağlama

Tesisler

Okul Hakkında

sorular