Keystone logo
European University Cyprus

European University Cyprus

European University Cyprus

Tanıtım

European University Cyprus , uzun vadeli stratejik araştırma ortaklıkları ve yenilikçi çalışma programları için fırsatları tanıtmak için yerel, bölgesel ve küresel ortaklarla aktif bir şekilde ilgilenmektedir.

Kıbrıs'ta ve Güneydoğu Avrupa'da çok özel bir yere sahip olan European University Cyprus hoş geldiniz. Gelişmiş eğitim programlarının dinamik entegrasyonu, öncü araştırmalar ve topluluk, sanayi ve toplum ile kapsamlı bir katılım sayesinde tanımlanan yenilikçi bir kurumdur. Üstelik, istihdam edilebilirliği arttıran ve geliştiren olağanüstü öğrenme ve öğretme ve son teknoloji altyapılar, European University Cyprus ulusal ve uluslararası düzeyde en üst düzey eğitim kurumlarından biri olarak tanınmasının genel hedefine katkıda bulunur. Bu nedenle, European University Cyprus , Güneydoğu Avrupa bölgesinin sosyal ve ekonomik dokusunun önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Akademik Model, müfredatlarda ve pratik saha çalışmalarında öğretim ve araştırmanın yanısıra deneyimsel öğrenmeyi entegre ederek, gelişmiş bir öğrenci eğitim ortamını operasyonumuzun temel parçası haline getirir. Sonuç olarak, öğrencilerimiz değerli işyeri bilgisi ve yurttaşlık bilincini elde etmektedir.

Yüksek kaliteli fakülte - bilimsel uluslararası deneyime sahip - bilgi tabanlı topluma katkıda bulunmaya ve katkıda bulunmaya adamıştır. Buna ek olarak, European University Cyprus , Güneydoğu Avrupa'daki üniversitelerin en inovatif olarak kapsayan yerlerinden biridir; öncü akademik çevremiz tarafından geliştirilen gelişim öğrenme uygulamaları ve / veya mesleki yollar konusunda yeni bir zemin sağlamaya kararlı bir kararlılıkla bağlıdır. Günümüzün ekonomik ortamında, öğrencilerin prestijli kurumlar ve / veya kuruluşlarla sinerji veya işbirliği için No1 seçimi olan yüksek statüdeki bir üniversiteye başvurmaları daha da önemlidir. Örneğin Microsoft, "Microsoft Yenilik Merkezi" (MIC) ile işbirliği yapmak, başlatmak ve işletmek için European University Cyprus seçti. Kıbrıs'taki tek MIC'dir ve dünya çapında 100 Microsoft Yenilik Merkezi (MIC) arasında yenilikçi araştırma, teknoloji ve yazılım çözümleri için işbirliği için devlet-sanat teknolojisi ağı ağı oluşturan, hükümetin, akademik ve endüstri katılımcıları.

European University Cyprus , dünyadaki öğrencileri çekmek için uluslararası düzeyde en iyi üniversitelerden biridir. Öğrencilerimizin yurtdışında eğitim görmeleri ve uluslararası akademik deneyimleri üniversite eğitimlerine dahil etmeleri için pek çok ihtimal daha European University Cyprus öğrenci deneyimini zenginleştirmektedir. European University Cyprus kaliteli yüksek öğrenimi erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getirmeyi hedefliyoruz, böylece daha fazla öğrenci hayallerini takip edebiliyor. Bu, dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeye yardımcı olacağına inandığımız bir görevdir.

VİZYON

Bölgede lider bir üniversite olmak, öğretim, araştırma ve öğrenci desteğinde mükemmellik sağlamak

MİSYON

Öğrencilerimizi başarılı ve başarılı kariyerler için eğitin Toplumumuzun ihtiyaçlarını anlayın ve bunlara hizmet edin Araştırma ve yenilik yoluyla bilgi yaratın

DEĞERLER

  • Mükemmellik için taahhütlü
  • Müşteri odaklı
  • İnsan odaklı
  • Yenilikçi
  • sorumlu
  • Sosyal sorumluluk

Konumlar

  • Nicosia

    European University Cyprus 6, Diogenis Str., Engomi, P.O. Box: 22006, 1516, Nicosia

sorular