Keystone logo
Eastern Virginia Medical School

Eastern Virginia Medical School

Eastern Virginia Medical School

Tanıtım

EVMS yetkin ve şefkatli hekimler, sağlık profesyonelleri ve bilim adamları olarak kariyer için öğrencileri hazırlar. Öğrencilerimiz topluluk boyunca sağlık profesyonelleri ile uyum içinde çalışmak bizim tam zamanlı öğretim üyeleri tarafından sağlanan öğretimin geniş yarar.

Kazanılmış değer de Eğitim hizmet ettikleri insanlar üzerinde bir etki yaratmak için öğrencileri, sakinleri ve arkadaşlarının güçlendirir. Biz, eller gibi öğrenme yaklaşımları, benzersiz teklif:

Topluluk alamayan nüfusu faaliyetleri hizmet tabanlı. Kurumsal kalite geliştirme ve savunuculuk çalışmalarına iştirak. Bölgesel veya küresel sağlık kuruluşları ile ortaklıklar.

EVMS toplum için, toplum tarafından kurulan ulus tıp ve sağlık mesleklerinin sadece okullarda biridir. Biz sağlık sağlayıcıları nesil hazırlamak, aynı zamanda Hampton Roads insanlar için daha iyi sağlık içine keşif tercüme değil sadece odaklanmıştır. Vizyonumuz Amerika Birleşik Devletleri'nde tıp ve sağlık mesleklerinin en toplum odaklı okul olmaktır.

Kazanılmış değer de keşifler faydaları global hissettim edilirken, araştırma, eğitim ve hasta bakım çalışmaları eden Güneydoğu Virginia toplumda insanların ihtiyaçlarını büyür:

EVMS fakülte üst hekimler, sağlık profesyonelleri ve araştırmacıların bir sonraki nesil için tıp eğitimi ve liderlik sağlar. EVMS Medical Group hekimlerin günlük 1.000 'den fazla hasta için bakım. EVMS 'araştırma çabaları bölgenin en acil sağlık sorunları üzerinde durulacak. EVMS yerel ekonomik aktivitede bir yıllık 824.000.000 $ sürücüler.

EVMS Burslar

Kazanılmış değer, liyakat, finansman ihtiyacı, çeşitliliğe dayalı burs numaradan, faiz ve memleketi alanları mevcuttur.

Konumlar

  • Norfolk

    P.O. Box 1980 Norfolk,

sorular