Keystone logo
exMedia

exMedia

exMedia

Tanıtım

exMedia 21. Yüzyılda varoluşsal insan koşullar - Etkili ele vermedi bilimsel ve yaratıcı ufuklarını - deneysel estetik projeler ve sosyo-teknik araştırma yol - inancını paylaşan bir akademik gruptur.

denek grubu exMedia disiplinleri tasarım, kodlama, uzay, ses ve animasyon bütünleştirir. Kritik yansıma ve deneysel uygulama proje çalışması birleştirir. Başlangıç ​​noktaları öğrencilerin bireysel sorular, sosyal gelişmeler ve bağımsız araştırma vardır. konu grubunun faaliyet alanları Makinesi Kültür, Hybrid Space, bilişsel ve dönüşüm tasarım, ses araştırması, deneysel bilgisayar bilimi, ağlar ve ekipmanları, animasyon ve oyun politikasını içermektedir.

lisansüstü program, mimarlık, şehircilik, tasarım, ses, bilgisayar bilimi, sanat, teori ve aktivizm gibi çeşitli meslek alanlarında başvuranların hedefleniyor. Ekonomistler kendinden belirlenen proje çalışmasında karmaşık konularda çalışma yeteneği bekliyoruz. denek grubu exMedia mevcut iş tanımları ve mevcut piyasa koşulları beklentileri karşılamak yerine, yeni profil geliştirmek için teşvik eder. kurum ve şirketlerin faaliyetleri yoluyla bağımsızlıktan araştırmalara kadar değişen mezunları için gelecekte eylem olanakları.

konu grup listeleme benzersiz çalışma sanat dünyasının kısıtlamaları göndererek olmadan, bir sanat okulu özgür alanlar kullanır. Özellikle, sorular ve düzenleme formları zaten başlangıçtan itibaren kendi yerini bilmiyorum hangi teşvik edilmektedir. Projeler Keşif ve elektronik mikrodenetleyici, lazer kesiciler, CNC freze modeli, 3D tarayıcılar / yazıcı gibi geliştirilen mevcut araçlar ile odaklı tasarım vardır. bölünme ses araştırma ve eğlence için laboratuarlarını işletmektedir.

Konumlar

  • Cologne

    Peter-Welter-Platz 2 , D-50676, Cologne

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular