Keystone logo
© Masterstudio Industrial Design - NAZA
Fachhochschule Nordwestschweiz FHNW

Fachhochschule Nordwestschweiz FHNW

Fachhochschule Nordwestschweiz FHNW

Tanıtım

Masterstudio Design'de çalışıyor

Çağdaş Tasarım Uygulamaları Enstitüsündeki (ICDP) Masterstudio Design üç stüdyodan oluşur: Masterstudio Industrial Design, Masterstudio Scenography, Masterstudio Fashion Design. Her stüdyonun bir disiplin odağı vardır. Ek olarak, ICDP'nin araştırma söylemi Dijital Entegrasyon, Tasarım Kültürleri ve Dairesel Tasarıma odaklanır ve çok boyutlu olarak yansıtılır ve iletilir.

Uygulamalı araştırma ve proje çalışmalarımızın temeli "Gelişmiş Tasarım" tasarım terimidir. Maksimize etmeye yönelik mevcut ekonomik uygulama yerine, öğretim ve tasarımda işbirliği ve sistemik eylem anlamına gelen dış girişimci rolünü benimsiyoruz: Küresel krizler, iklim değişikliği ve sosyal eşitsizlikle ilgili güncel konular tartışılıyor ve daha da geliştiriliyor. Sürdürülebilirlik ve ekoloji, kapsayıcılık ve teknoloji, etkileşim ve önemlilik, tasarımın rolünün sorgulandığı ve insanların bir arada yaşaması ve ekonomik faaliyet için yeni vizyonların tanımlandığı alanlardır.

Masterstudio Design, profesyonel, geleceğe yönelik tasarım uygulamaları ve uygulamalı araştırmalar konusunda derinlemesine eğitim sunar. İlgili araştırma soruları belirlenir ve tanımlanır, uygun ve karmaşık tasarım süreçleri tasarlanır, projeler geliştirilir ve uygulanır.

İletişim, proje yönetimi, disiplinler arası ve araştırmaya yönelik takım çalışması eğitimin bileşenleridir.

15 Mart 2023'e kadar başvurun! Burada daha fazla bilgi bulun.

Instagram sayfamıza buradan göz atın.

Konumlar

  • Basel

    Basel, İsviçre

programlar

sorular