Keystone logo
Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Faculdade Ideal (FACI)

Tanıtım

İdeal Okulu (FACI) Yönetim ders ile, 2000 yılının ilk yarısında faaliyete başlamıştır. O zamandan beri onların derslerin akademik kalite odaklı ve bugün Para özellikli ve en iyi PMI devlet ile yüksek öğretim kurumu.

Yaklaşık 2.500 öğrenci ile FACI sunuyor lisans, lisans ve teknoloji ve Yönetimi, Teknoloji, Mühendislik, Mimarlık, Eğitim ve Hukuk lisansüstü dersler.

Aralık 2014 yılında FACI DeVry Education Group, eğitimde tarihinin 80 yılı aşkın bir ABD eğitim grubunun bir parçası haline geldi ve 160.000 öğrenci ile 55 ülkede faaliyet göstermektedir. Bu faci Öğrencilerimizin ders sübvanse ABD ve İngilizce'ye değişimi gibi, yararları ve programlar bir dizi erişim sağlar Bethlehem ilk ve tek uluslararası okul, yapar. Şehrin birinci sınıf bir bölgesinde yer alan Batista Campos ilçesinde, FACI, modern derslik, son ekipman, kütüphane ve sadece bir üniversite DeVry Brezilya sunabilir uluslararası standart bir altyapı ile laboratuvarları vardır.

Faci yüksek lisans profesyonel kolej absorbe tüm içeriği, pozisyon almak çözümler bulmak ve uygulamaya hemen koymak için gerekli tüm deneyimleri yaşamış olan demektir olun.

Fakültemizde gel, sizin için en iyi ders seçmek ve bizim giriş sınavında için kaydolun. Eğer dünya standartlarında bir eğitim istiyorsanız, FACI en iyi seçenektir.

Konumlar

 • Belém

  Tv. Tupinambás, nº 461, Bairro Batista Campos, CEP: 66025-610 Belém – PA

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular