Keystone logo
© ©Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia
Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Faculty of Mechanical Engineering for University of West Bohemia

Tanıtım

Öğrencilerimize kaliteli eğitim veriyor, becerilerini geliştiriyor ve çevrelerindeki dünyayı fethetmeleri için onlara ileriye dönük olası yollar gösteriyoruz.

Binlerce Başarılı Öğrencinin Mezuniyet Materyali

Makine Mühendisliği Fakültesi, Pilsen'deki en eski fakültelerden biridir ve 70 yılı aşkın süredir bu sanayi kentindeki vazgeçilmez konumunu kanıtlamıştır. Pilsen'deki Škoda fabrikalarının uzun geleneği, teknik eğitim için mükemmel bir temel oluşturdu; bu, en son teknolojiler ve bilgilerle birlikte bilim ve araştırmada yaygın olarak tanınan ve önde gelen şirketler tarafından aranan modern, açık bir eğitim kurumunun oluşturulmasının yolunu açtı. işbirliği.

Makine Mühendisliği Fakültesi, işgücü piyasasında büyük talep gören akredite çalışma programlarında yüksek nitelikli profesyoneller yetiştirmektedir. Çalışma alanlarımızın içeriği için ağırlıklı olarak endüstriyel uygulama ile işbirliği ve yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerle işbirliğinden ilham alıyoruz.

Fakülte'nin dünya çapındaki üniversitelerle düzinelerce bağlantısı vardır. Bu bağlantıların ve projelerin çoğu, öğretim üyelerimizin ve öğrencilerimizin yurtdışında üniversitelerde ve şirketlerde çalışmasına veya okumasına, yeni bilgi ve deneyimleri akademik ortamımıza geri getirmesine olanak tanır.

Makine Mühendisliği Fakültesi, akredite araştırma programları ve doktora eğitim programlarına sahiptir. Aynı zamanda habilitasyon ve profesörlük prosedürlerini de yürütür.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Basitçe, çünkü teknoloji eğitimi alabilmek kesinlikle harika! Başarılı bir kariyere harika bir başlangıç yapmanızı sağlayacak, ilginç ve gelecek vaat eden bir iş bulmanıza yardımcı olacak ve belki işiniz hobiniz bile olacaktır. Teknolojiyi incelemek, sadece bilginizi değil, becerilerinizi de geliştirecektir. Bilgisayar programlama işinizi bir adım daha yükseğe taşıyacak ve problemleri çözerken bir mühendis gibi tasarlayabilecek ve düşünmeyi öğrenebileceksiniz. Liderliğimizin size harika şeyler icat etmeniz ve üretmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayacağına inanıyoruz.

Ve başka?

Bilgisayar modelleme, sanal gerçeklik, bilgisayar simülasyonları, endüstriyel tasarım, medikal ve otomotiv teknolojisi, trenler ve tramvaylar, gelişmiş malzemeler veya yönetim teknikleriyle ilgileniyorsanız, doğru yeri buldunuz! Ne okumak istediğinizden henüz emin olmayan sizler için size tavsiyelerde bulunabilir ve uygun çalışma uzmanlıkları sunabiliriz. Üniversitede yeni arkadaşlar edinecek ve hatta birlikte bir formül yarış arabasının yeni bir modelini inşa edeceksiniz veya dünyanın dört bir yanındaki ortak üniversitelerimizden birinde staj yaparak eğitiminizi zenginleştirebilirsiniz.

Ve kariyerim?

Mühendislik öğrencileri için muazzam bir talep var ve becerilerinize küresel bir dil eklerseniz, dünya çapında iyi ücretli iş tekliflerinden birini seçebilirsiniz.

Fakülte Hayatı

Fakülte, öğrencileri için, bazıları tüm Üniversite için ve bazıları sadece Fakülte öğrencileri için yıllık etkinlikler düzenlemektedir. Dönem başında, Fakülte kampüsünde birinci sınıf öğrencileri için tanıtım etkinlikleri düzenlenir. Öğrenciler, daha büyük sınıf arkadaşlarıyla ve Fakülte Dekanı ile öğrenci gruplarının konserinde samimi ve gayri resmi bir ortamda buluşabilirler.

Çalışmalarınız boyunca Beden Eğitimi ve Spor Bölümü ile turlar ve yarışmalar düzenliyoruz. Tatillerde Üniversite, yaz okulları ve Beden Eğitimi ve Spor Bölümümüzün koşmasına yardımcı olabileceğiniz banliyö kampları düzenlemektedir.

İstatistik

 • 70 yılı aşkın gelenek
 • 6 bölüm
 • 950 + öğrenci
 • 10.000 + mezun
 • İşverenler tarafından önerilen okul 2018, 2019 (3. sıra)
 • Modern üniversite kampüsü
 • Bölgesel Teknoloji Enstitüsü (RTI)
 • Enerji Araştırma Merkezi
 • Endüstri ile yakın ilişkiler

  Konumlar

  • Pilsen

   Univerzitní,8, 301 00, Pilsen

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular