Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Fairleigh Dickinson University - Silberman College of Business

Tanıtım

New Jersey'deki en büyük özel üniversite olan FDU, kar amacı gütmeyen, mezhep dışı, çok kampüslü bir kurumdur. 1942'de kurulan FDU, 1948'de dört yıllık statüye kavuştu ve 1956'da üniversite olarak onaylandı.

Üniversite, eczacılık, hemşirelik uygulamaları, klinik psikoloji ve okul psikolojisi doktora programları dahil olmak üzere 100'ün üzerinde lisans ve yüksek lisans programı sunmaktadır; ve AACSB tarafından akredite edilmiş bir işletme okulu. Derece programları iki New Jersey kampüsünde ve ABD dışındaki iki FDU lokasyonunda sunulmaktadır: İngiltere'de Oxfordshire'da bulunan Wroxton College ve Kanada, British Columbia'da bulunan Vancouver Kampüsü.

FDU'nun 12.000'den fazla tam ve yarı zamanlı öğrencisi, gündüzleri, akşamları ve hafta sonları olmak üzere ihtiyaçlarına göre hazırlanmış programlarda kaliteli kariyer odaklı programlar yürütür.

Müfredat, küresel eğitim misyonunu ve ulusal çapta tanınan bir Çekirdek'in temelini yansıtır.

Misyon

Fairleigh Dickinson Üniversitesi, küresel eğitim yoluyla dünya vatandaşlarının hazırlanmasına adanmış bir akademik mükemmellik merkezidir. Üniversite, öğrencilere küresel fikir, ticaret ve kültür pazarına katılmak, liderlik etmek ve gelişmek için gerekli olan çok disiplinli, kültürlerarası ve etik anlayışları sağlamaya çalışır.

taahhüt

Fairleigh Dickinson Üniversitesi'nin Çeşitlilik, Eşitlik ve Dahil Etme Taahhüdü Beyanı

Fairleigh Dickinson University (FDU), misyonu, vizyonu ve temel değerleri temelinde öğrenciler, öğretim üyeleri, personel, yönetim ve mezunlar arasında karşılıklı saygı ve anlayışı teşvik eden çeşitli, eşitlikçi ve kapsayıcı bir kampüs ortamı yaratmaya ve beslemeye kendini adamıştır.

FDU, açık fikirlilik, düşünce çeşitliliği ve kültürel ifade kültürünü benimser. Üniversite, Üniversite topluluğu için eğitim deneyimini zenginleştirmek için çoklu bakış açılarını teşvik eder. FDU, FDU topluluğunun üyeleri arasında saygılı iletişimi geliştirerek kültürel deneyimleri ve bakış açılarını anlamayı vurgular.

Üniversite, ırk ayrımcılığına, önyargıya, sistemik ayrıcalıklara ve baskıya meydan okumak ve reddetmek için öğrencilerin, öğretim üyelerinin, personelin, idarenin ve mezunların küresel bir ortamda kişisel ve profesyonel olarak gelişmesini sağlamaya odaklanmıştır. Bu amaçla FDU, ırk, din, cinsiyet kimliği/ifadesi, cinsel yönelim, cinsiyet, yetenek durumu, yaş, uyruk ve sosyoekonomik sınıfa dayalı ayrımcılığa veya önyargıya müsamaha göstermez.

Tarihçe

1942 yılında Dr. Peter Sammartino ve eşi Sylvia (Sally) tarafından kurulan Fairleigh Dickinson Üniversitesi, New Jersey'deki en büyük özel üniversite haline geldi. Bugün, 32 eyalet ve 72 ülkeden 11.500'den fazla öğrenci, Üniversitenin kuzey New Jersey'deki iki kampüsüne ve Wroxton, İngiltere ve Vancouver, Kanada'daki uluslararası kampüslerine kayıtlıdır. İki yıllık bir genç kolej olarak başlayan Fairleigh Dickinson, kuzey New Jersey'deki yüksek öğrenim ihtiyacını karşılamak için 1948'de dört yıllık bir müfredata genişletti. 1954'te, işletme alanında yüksek lisans derecesi olan ilk yüksek lisans programı sunuldu ve Bergen Junior College, şimdi Metropolitan Kampüsü olan ikinci bir kampüs olarak satın alındı. 1956'da Fairleigh Dickinson Üniversite statüsü kazandı ve bir yıl sonra Madison'da 178 dönümlük Vanderbilt-Twombly arazisi, şimdi Florham Kampüsü olan üçüncü bir kampüs olarak hizmet vermek üzere satın alındı.

FDU, Oxford Üniversitesi'ndeki Trinity College'dan Wroxton College'ı satın alarak İngiltere'de bir kampüse sahip olan ilk Amerikan üniversitesi oldu. 1965 yılında açılan Wroxton College, Amerikalı öğrencilere yüksek lisans ve lisans derslerinin yanı sıra zenginleştirici bir kültürel deneyim sunar. Eskiden 13. yüzyıldan kalma bir manastır olan Wroxton College, şimdi güzel bir şekilde restore edilmiş ve modernize edilmiş bir Jakoben malikanesi. 2007'de FDU, Vancouver, British Columbia, Kanada'daki tesislerde derslere başladı.

FDU, küresel ufukları genişletme ve daha fazla uluslararası anlayışı teşvik etme taahhüdünü sürdürmüştür. 2000 yılında, Mütevelli Heyeti, FDU için odaklanmış bir misyon benimsemiştir: öğrencileri küresel eğitim yoluyla dünya vatandaşlığına hazırlamak.

Üniversite kampüslerinin her biri benzersiz bir karaktere ve canlılığa sahiptir. Öğrenciler, çok çeşitli programlar ve kurslar sunan kapsamlı bir üniversitede eğitim görmenin avantajını yaşarlar, ancak aynı zamanda genellikle çok daha küçük kurumlarda bulunan bir sıcaklık ve kişisel ilgi atmosferinin tadını çıkarırlar.

Bugün FDU, önlisans, bakalorya, yüksek lisans ve doktora seviyelerinde 100'den fazla derece programı sunmaktadır. Fakültelerinin derinliği ve uzmanlığıyla birleşen geniş yelpazedeki olanakları, Fairleigh Dickinson Üniversitesi'ni New Jersey ve ötesindeki vatandaşlara hizmet etmeye hazır hale getirmiştir.

FDU'nun Sütunları

Fairleigh Dickinson Üniversitesi Sütun Topluluğu 2001 yılında Başkan Michael Adams tarafından, zaman içinde Üniversitenin karakterine ve kalitesine, topluluğuna ve kültürüne olağanüstü katkılarda bulunan bu istisnai bireyleri tanımak için kurulmuştur.

ödül

Her sonbaharda Toplantıda sunulan 1000 dolarlık bir çek sunumu. Vancouver kazananları, ödüllerini Vancouver'ın Başlangıç Öncesi Yemeği sırasında alacaklar. Alıcının adı, alıcıya sunulan bireysel bir plaket üzerine yazılmalıdır. Her alıcıya bir FDU pini verilir. Ayrıca, Sütun alıcıları kendi kampüsleri için başlangıç törenine katılmaya davet edilir.

Kriterler

 • FDU'da fakülte dışı bir görevde en az on yıl ve Başkan Yardımcısı, Başkan Yardımcısı veya Başkan Yardımcısı rütbesinin altında görev yapan kişi.
 • Birey, FDU'nun misyonunu ve tarihini keskin bir şekilde anladığını gösterir.
 • Birey kampüste uygarlığı teşvik eder.
 • Birey, diğer FDU çalışanları ve öğrencileri için bir rol modeli olarak hizmet eder.
 • Birey, öğrenciler ve Üniversite topluluğunun diğer üyeleri için yüksek düzeyde ilgi gösterir.
 • Kişi, kendi özel iş gereksinimlerinin ötesinde FDU topluluğuna aktif olarak dahil olmalıdır.

süreç

Her akademik yılın ilkbaharında, İnsan Kaynakları Ofisi, FDU topluluğuna ödül için kriterleri listeleyen, adaylık çağrısı yapan ve yayınlanmış bir son tarih belirleyen bir mektup hazırlar.

Öğrenciler ve lisansüstü asistanların aday göstermelerine izin verilmez.

Aday gösterenler, FDU ile en az üç yıl istihdam edilmelidir.

Adaylıklar, bir tavsiye ile bireysel olarak sunulmalıdır. Grup dilekçe adayları kabul edilmeyecektir.

Daha önce seçilmemiş, ancak hala uygun olan önceki adayların yeniden aday gösterilmesi teşvik edilir.

Yeterli aday havuzunun olmaması durumunda, komite önceki iki yıldaki aday havuzuna erişebilir.

Mevcut nitelikli Pillar Society üyelerinin bir aday göstermelerine izin verilecektir. Mevcut tüm Sütun alıcıları, Başkan Yardımcısı, Başkan Yardımcısı veya Başkan Yardımcısı rütbesine terfi ettikten sonra Sütun olarak konumlarını koruyacaklar, ancak aday gösterme ve seçim sürecinden çıkarılacaklar.

Adaylar, İnsan Kaynakları Ofisine iletilecek ve yukarıda belirtilen uygunluk kriterlerine uygunluk açısından incelenecektir.

İnsan Kaynakları Ofisi, aktif Pillar Society üyelerine tüm uygun adaylık formlarının bir kopyasını sağlayacak ve bir oy pusulası içerecektir. Üyelere oy pusulalarını İnsan Kaynaklarına geri göndermeleri talimatı verilecektir.

İnsan Kaynakları Ofisi, her bir büyük New Jersey kampüsünden ve Vancouver Kampüsünden birden fazla alıcı seçerek sonuçları belirleyecek ve buna göre Rektörlük, Üniversite Operasyonları ve İletişim Ofisi ile iletişim kuracaktır.

Pillar Ödüllerinin Duyurulması ve Verilmesi

Her ödül sahibine Üniversite Rektörü tarafından imzalanmış bir mektup gönderilecektir. İsimler, Toplantı programına ve senaryolarına dahil edilmek üzere Operasyonlardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısına ve Başlangıç Öncesi Akşam Yemeği programına dahil edilmek üzere Vancouver Kampüs Yöneticisine iletilir. İsimler, adaylıklarla birlikte, New Jersey toplantılarında veya Vancouver Başlangıç Öncesi Akşam Yemeği'nde okunacak 100-200 kelimelik bir alıntının geliştirilmesi için İletişim Ofisine iletilir. Tüm adaylıkların kopyaları, iki yıl boyunca gizli bir şekilde dosyalanmak üzere Başkanlığa iletilecektir. Atıflar, sunumdan önce ödül sahibi tarafından gözden geçirilmelidir. NOT: Operasyonlardan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı alıntıyı okur; Başkan ödül veriyor. Alıcılar kısa (50 kelimelik) bir kabul beyanı vermeye teşvik edilir. İnsan Kaynakları Ofisi, prosedürleri periyodik olarak gözden geçirme ve Başkanlığa tavsiyelerde bulunma hakkını saklı tutar.

Kampüs Özellikleri

Bir Üniversite. Dört Kampüs. Ve Çevrimiçi.

Fairleigh Dickinson Üniversitesi'ndeki kampüs hayatı diğer üniversitelere benzemez. FDU, ilgi alanları ne olursa olsun öğrencilere heyecan verici ve çeşitli deneyimler sunar. Öğrenciler New Jersey'deki iki farklı kampüs, yurt dışındaki benzersiz fırsatlar ve çok çeşitli çevrimiçi teklifler arasından seçim yapabilirler.

Florham Kampüsü

 • FDU'nun Amerika Birleşik Devletleri'nde iki ana kampüsü vardır. New Jersey, Morris County'deki Florham Kampüsü mükemmel bir üniversite ortamıdır. Asırlık bir Vanderbilt-Twombly malikanesi, Frederick Law Omsted tarafından tasarlanan arazi, güçlü bir öğrenci yaşam programı ve geleneksel olanaklar ve aktiviteler, Florham'ı insanların hayalini kurduğu türden bir yer haline getiriyor.

Büyükşehir Kampüsü

 • Teaneck, New Jersey'deki Metropolitan Kampüsü ise tam tersine, yakındaki New York City'nin enerjisini besleyen ve yatılı ve işe gidip gelen öğrencilere hizmet veren, banliyö ortamında hızlı tempolu, profesyonel odaklı bir ortamdır. FDU'nun işletme, mesleki, bilim ve sağlık programlarının çoğu (lisans ve lisansüstü) burada bulunmaktadır.

Vancouver Kampüsü

 • Üniversitenin en yeni kampüsü 2007 yılında Vancouver, Britanya Kolumbiyası'nda açıldı ve dünyanın dört bir yanından öğrenci ve öğretim üyelerini barındırıyor. Vancouver Kampüsü, öğrencilere Kanada'da okurken Amerikan üniversite diploması kazanmaları için birkaç fırsattan birini sunar.

Wroxton Koleji

 • FDU'nun Britanya kampüsü Wroxton College, öğrencilere yoğun bir ortamda yurtdışında eğitim görme fırsatı sunuyor. Wroxton, İngiltere kırsalının kalbinde yer almaktadır ancak yine de Londra'dan sadece 70 mil uzaktadır. FDU ayrıca kapsamlı bir yurt dışı eğitim programı sunmaktadır ve ABD'deki diğer kurumlarla da ortaktır.

Online Programlar

 • Küresel eğitim misyonunun bir parçası olarak FDU, çevrimiçi derece programlarını öğretme ve öğrenme yaklaşımına dahil etmiştir. Çalışan profesyonellerin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanan çevrimiçi programlarımız, gelişmek için ihtiyaç duydukları yeterlilikleri kazanmanın kolay bir yolunu sunar.

  Sıralamalar

  Fairleigh Dickinson Üniversitesi düzenli olarak kazandığı birçok takdirle gurur duymaktadır. Aşağıda son dönemde öne çıkanlardan birkaçı yer alıyor.

  • Fairleigh Dickinson Üniversitesi, US News & World Report'un En İyi Kolejleri 2023 sıralamasında kuzeydeki En İyi Değer Okulları arasında 14. sırada yer almaktadır. Üniversite ayrıca US News tarafından kuzeydeki en iyi bölgesel üniversiteler arasında sıralanmıştır (#63). Ayrıca, Üniversitenin işletme, bilgisayar bilimi ve mühendislik alanlarındaki lisans programları da ülkenin en iyileri arasında gösterildi. Üniversite, kuzeydeki bölgesel üniversiteler arasında Gaziler için En İyi Kolejler sıralamasında 41. sırada ve Sosyal Hareketlilik Alanında En İyi Performans Gösteren Üniversiteler arasında (#28) yer almaktadır.
  • Fairleigh Dickinson Üniversitesi'nin hemşirelik (yüksek lisans ve DNP), yarı zamanlı MBA, halkla ilişkiler ve psikoloji alanındaki lisansüstü programları, US News & World Report'un Lisansüstü Okul Sıralaması (2022) tarafından ülkenin en iyileri arasında yer almaktadır.
  • Fairleigh Dickinson Üniversitesi, Forbes dergisi (2022) tarafından “Amerika'nın En İyi Kolejleri” arasında yer almaktadır.
  • Fairleigh Dickinson Üniversitesi, Money dergisi tarafından "2020 Paranız İçin En İyi Kolejler" arasında gösterildi. FDU ayrıca Money tarafından Amerika'nın En İyi Kolejleri arasında (2020) seçildi.
  • AcademicInfluence.com (AI), FDU'yu New Jersey'deki dördüncü En İyi Kolej ve eyaletteki en iyi küçük kolej ve en iyi liberal sanat kurumu olarak sıraladı (2022).
  • FDU, College Raptor (2023) tarafından New Jersey'de 2. "Gizli Mücevher" olarak derecelendirilmiştir.
  • Florham Kampüsü'ne ev sahipliği yapan Madison NJ, SafeWise (2021) tarafından Amerika'nın en güvenli 3. üniversite şehri seçildi.

  "Fairleigh Dickinson kuzeydeki En İyi Değer Okulları sıralamasında 14. sırada." — ABD Haberleri ve Dünya Raporu

  • Silberman College of Business, Princeton Review (2022) tarafından "En İyi İşletme Okulları" arasında yer almaktadır.
  • FDU'nun Uluslararası Otelcilik, Spor ve Turizm İşletmeciliği Okulu, konaklama programlarının ulusal ve küresel düzeyde en iyiler arasında yer almasını gerekçe göstererek önemli bir tanınma elde etti. Bunlar şunları içerir:
   • CEOWORLD dergisi (2022) tarafından dünyanın En İyi Otelcilik ve Otelcilik Okulları arasında 7. sırada.
   • Best Value Schools (2021) tarafından ülkedeki En İyi Otelcilik Yönetimi lisans programı arasında 5. sırada yer aldı.
   • TheBestSchools.org'un ülkenin en iyi konaklama programları listesinde (2021) 6. sırada yer aldı.
   • Best Value Schools (2021) tarafından ülkedeki Otelcilik Yönetimi alanında En İyi Yüksek Lisans sıralamasında 17. sırada yer aldı.
   • College Rank'e (2020) göre ülkedeki en iyi Lisans Otelcilik yönetimi programları arasında 23. sırada ve en iyi Yüksek Lisans Otelcilik yönetimi programları arasında 30. sırada.
   • Eduniversal (2021) tarafından Otelcilik Yönetimi Çalışmaları alanında MS kategorisinde 26. sırada.
   • Uluslararası Otelcilik, Spor ve Turizm İşletmeciliği Okulu, Otelcilik Okulları (HSD) üyesidir. HSD, merkezi Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan, öğrencilerin öğrenme sonuçlarını mesleki standartlara göre ölçerek çok yüksek kaliteli konaklama okullarını ve programlarını akredite eden, kar amacı gütmeyen uluslararası bir kuruluştur. HSD okullarından mezun olan öğrencilere HSD Görsel Transkript™ verilir. Bu, işverenlere, bu mezunların işverenlerine kazandırdığı ilgili yetenek ve yeterlilikler hakkında somut bilgi sağlar.
   • Fairleigh Dickinson Üniversitesi, 2021 PLEXUSS Küresel Sıralamasında birçok üst sıralarda yer aldı. Tiyatro sanatları ve yaratıcı yazarlık lisans programları New Jersey'de 1. sırada yer alırken, film ve kriminoloji eyalette 2. sırada yer aldı. Ayrıca New Jersey'de hemşirelik 3. sırada yer alırken, elektrik mühendisliği ve mühendislik sırasıyla 6. ve 7. sırada yer aldı (2021).
   • Nesiller arası hareketlilikte kolejlerin rolüne ilişkin Fırsat Eşitliği Projesi raporuna (2017) göre Fairleigh Dickinson Üniversitesi, öğrencilerin alt gelir grubundan orta ve üst sınıfa geçmelerine yardımcı olma konusunda eyalet ve ülke üniversiteleri arasında en üst sıralarda yer aldı. Aslında, FDU'dan mezun olan öğrencilerin yüzde 24'ü iki veya daha fazla gelir diliminde yükseliyor. FDU, ülke çapındaki 578 seçkin özel kolej arasında hareketlilik açısından 80. sırada yer almaktadır.
   • FDU'nun Silberman İşletme Fakültesi, Eduniversal anketi (2020) tarafından dünya çapında "Mükemmel İşletme Okulu" olarak tanınmaktadır. Eduniversal ayrıca FDU yüksek lisans programlarını dünyanın ve Kuzey Amerika'nın en iyileri arasında sıraladı. Bunlar arasında, En İyi Masters Kuzey Amerika sıralamasında şunlar yer almaktadır: Dijital Pazarlama (#15), Muhasebe (#19), MBA (#32), Uluslararası İşletme (#38) ve Executive MBA (#44) (2021). Bunlar aynı zamanda En İyi Ustalar Dünya sıralamasında şunları içerir: Tedarik Zinciri Yönetimi (#98) (2021).
   • FDU, Eduniversal (2021) tarafından Kuzey Amerika'da İletişim alanında En İyi Yüksek Lisans Derecesi listesinde 49. sırada yer aldı.
   • FDU, Best Value Schools (2021) tarafından En İyi Muhasebe Derecesi Programları arasında 61. sırada yer almaktadır.
   • Yüksek Lisans Programları Rehberi, FDU'yu Vergilendirme Alanında En İyi 10 Yüksek Lisans Programından biri (2020) olarak sıraladı.
   • FDU'nun Peter Sammartino Eğitim Okulu, Best Value Schools (2021) tarafından ülkedeki Yükseköğretimde En İyi Eğitim Doktoru kategorisinde 4., En İyi Ortaöğretim Programında ise 24. sırada yer almaktadır.

  "FDU'nun Uluslararası Otelcilik, Spor ve Turizm İşletmeciliği Okulu, dünyanın En İyi Otelcilik ve Otel İşletmeciliği Okulları arasında yedinci sırada yer almaktadır (2022)." — CEOWORLD Dergisi

  • En İyi Değer Okulları, FDU'yu Adli Psikoloji Programlarında En İyi 25 Doktora Programından biri olarak sıraladı (2021). Ek olarak, Adli Psikoloji Yüksek Lisansı CollegeRank (2020) tarafından ülkede 8. sırada yer aldı. GreatValueColleges.net, Adli Psikoloji Programlarında En Uygun Fiyatlı 30 Yüksek Lisans (2020) listesinde FDU 19. sırada yer aldı.
  • Sağlık Bilimleri Yüksek Lisansı, Sosyal Hizmet Derecesi Kılavuzu'na (2021) göre Klinik Araştırma Programlarında En İyi 15 Yüksek Lisans arasında 8. sırada yer almaktadır ve ayrıca En İyi Akredite Kolejler (2021) tarafından ülkede 16. sırada yer almaktadır.
  • Higher Education Dergisi'nde Hispanik Görünüm Dergisi, FDU'nun Metropolitan Kampüsü'nü, ilk yüksek lisans derecelerini kazanan İspanyol kökenliler için en iyi 100 Amerikan üniversitesi arasında sıraladı (2016).
  • FDU'nun hemşirelik programı, Best Value Schools (2021) tarafından ülkedeki Hemşirelik - Bilgi Sistemleri alanında Yüksek Lisans Derecesi alanında 6. sırada yer almaktadır. RNCareers.org, FDU'nun hemşirelik programını New Jersey'de 2. ve ülke çapında 72. sırada (2021) sıraladı. Henry P. Becton Hemşirelik ve Müttefik Sağlık Okulu, Hemşirelik Okulları Almanağı (2021) tarafından ABD'nin en iyi hemşirelik okulları arasında (Orta Atlantik bölgesinde 68. sırada) yer almaktadır. Ayrıca EveryNurse.org, FDU'yu New Jersey'deki (2022) en iyi RN'den BSN'ye programlarından (#6) biri olarak tanıdı.
  • Learn.org, Fairleigh Dickinson Üniversitesi'ni En İyi 50 Bilgisayar Bilimi Derecesi (2020–2021) arasında 21. sırada gösterdi.
  • FDU, GradReports'un En İyi Kriminoloji Yüksekokulları (2020) listesinde 12. sırada yer almaktadır.
  • FDU, Animation Career Review (2022) tarafından New Jersey'de Animasyon alanında 2. sırada ve animasyonla ilgili lisans derecesi sunan okullar arasında ulusal düzeyde ilk 25'te (24. sırada) yer almaktadır.
  • FDU, Animation Career Review (2022) tarafından New Jersey'deki (2022) Üniversite Sıralamasında en iyi on Grafik Tasarım okulu programı arasında 5. sırada yer almaktadır.
  • FDU, CollegeRank tarafından ülkedeki Film dalında En İyi Lisans dalında 28. sırada yer almaktadır (2021).
  • Intelligent.com, FDU'yu Elektrik Mühendisliği alanında En İyi Çevrimiçi Yüksek Lisans programları arasında ülkede 16. sırada ve Kuzeydoğu'nun En İyileri (2021) arasında sıraladı.
  • FDU, Yüksek Lisans Program Rehberi (2020) tarafından Bilgisayar Mühendisliği programında 35. En Uygun Fiyatlı Çevrimiçi Yüksek Lisans seçildi.
  • FDU, Ulusal Güvenlik Ajansı ve İç Güvenlik Bakanlığı tarafından 2026 yılına kadar Siber Savunma Eğitiminde Ulusal Akademik Mükemmellik Merkezi olarak yeniden belirlendi.
  • Lisans ve lisansüstü eğitimindeki en iyi değerleri gösteren bağımsız bir çevrimiçi rehber olan Value Colleges, FDU'yu En İyi 50 Üniversite Öncesi Yaz Programı (2021) arasında gösterdi.
  • Mezuniyet sonrası kazançlar, kariyer ortası kazançlar ve iş memnuniyetine dayalı PayScale College Maaş Raporunda, FDU mezunları ülkenin kolejleri ve üniversiteleri arasında en iyi yüzde 20'lik gelir elde eden kişiler arasında yer almaktadır.

  Programa kabul koşulları

  Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

  Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

  Konumlar

  • Madison

   285 Madison Avenue, 07940, Madison

   • Teaneck

    1000 River Rd, Teaneck, 07666, Teaneck

    • Vancouver

     842 Cambie St, Vancouver,, BC V6B 2P6, Vancouver

     • Wroxton

      Church St, Wroxton, Banbury, OX15 6QF, Wroxton

      • New York

       New York, Amerika Birleşik Devletleri

       sorular