Keystone logo
Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Fort Hays State University Graduate School

Tanıtım

FHSU Midwest önde gelen ileri görüşlü, girişimci üniversitedir. Biz fazla 13.000 öğrenci bir kayıt var ve ön lisans, lisans ve yüksek lisans düzeylerinde 28 akademik bölümler ile sertifika ve diploma programlarının yüzlerce sunuyoruz. Biz içine ve olağanüstü bire-bir ilgi ve destek ile birlikte sınıf dışında hem premier öğrenme olanakları istediğiniz hedef odaklı öğrencileri çekmek.


Bizim profesörler kendi benzersiz yeteneklerini geliştirmek için öğrencileri motive olağanüstü öğretmenlerdir. Sonuç olarak, öğrencilerimiz şimdi ve bir ömür boyu, kariyerlerinde kendilerine rekabet avantajı sağlayacak bir bilginin derin takdir yanı sıra mesleki beceri ve güven ile mezun.


Kahve dükkanları, one-of-a-kind restoranlar, alışveriş ve canlı bir sanat - Denver ve Kansas tam ortasında yer alan, FHSU tarihi Hays, kendi sınır köklerini ve modern bir duyarlılık kutlayan bir toplumun kalbinde bir karşılama topluluktur sahne.


Fort Hays State University uzun bilgi hazır hale politikası vardı ve federal HEA ve HEOA mevzuatına uyum sağlar gelmiştir.

Akademik İşler

Eğer batı Kansas bir lise öğrencisi kolej kariyerini, derecenizi, ya da profesyonel arayışı sürekli eğitim tamamlamak isteyen ordunun bir üyesi başlayacak arıyor olsun, Fort Hays State University derecesi, sertifikanın yüzlerce ve ders seçenekleri sunar Lisans ve yüksek lisans düzeyinde.

Fort Hays State University, yenilikçi erişilebilir ve uygun fiyatlı eğitim olanakları ile tüm bireyleri sağlamayı amaçlamaktadır. Bizim öncelikli derinlemesine eğitimi kazandırmak için, pratik uygulamalı deneyim ve başarılı olmak için gerekli uluslararası perspektif, 21. yüzyıl işgücü üyelerini meşgul.

  • Olağanüstü derinliği ile öğrenme fırsatları
  • Olağanüstü ilgi ve destek sunmak Üstün fakülte
  • Sosyal, sivil ve profesyonel nişan Beklenti
  • Bir araya getirmek kültürleri ortaklıklar geliştirilmesi, perspektifler ve düşünme
  • Çözüm sürücüler Yenilik

Gelecek Uluslararası Öğrenciler

Eğer uluslararası bir öğrenci olarak Fort Hays State University katılmak için başvuruda bulunabilirler üç yolu vardır: Bir Yüksek Lisans Öğrencisi olarak, bir lisans öğrencisi olarak, İkinci Dil olarak İngilizce Öğrenci olarak.

Sen iş, bilim ve bilişim lisans programları da dahil olmak üzere, uluslararası öğrenciler için mevcut 22 lisansüstü programlara erişim elde edebilirsiniz. Bir lisans öğrencisi olarak büyük seçmek için üzerinde 60 akredite programları vardır. İngilizce eğitim İngilizce yeterlilik ileri seviyeleri ile başlayan edinilebilir.

Kampus


Fort Hays State University hakkında 4300 öğrenci, yaklaşık 270 24 farklı ülkeden olmak üzere, kampüs dersleri alarak güvenli, güzel ve samimi bir kampüs olduğunu. Bizim öğretim üyeleri ve personel kendi olağanüstü kişisel ilgi ve öğrencilere sağlanan destek ile tanınan ve uluslararası öğrenciler için yardım gibi İkinci Dil olarak İngilizce programı olarak, yerinde de ve personel Uluslararası Öğrenci Hizmetleri yabancı öğrenciler için yardım sağlamaya adamıştır Ofisi.

FHSU ve Denver, Colorado dört kez bir gün hava hizmeti ile yarım Denver ve Kansas arasında Hays, Kansas, yer almaktadır. Öğrenciler ABD'nin büyük metropol alanlarına erişimi olan bir üniversitenin geniş kültürel bağlamda küçük şehir yaşamının avantajlarından yararlanabilirsiniz.Konumlar

  • Wichita

    600 Park Street

    sorular