Keystone logo
University of Applied Sciences Wiener Neustadt

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

University of Applied Sciences Wiener Neustadt

Tanıtım

Başarılı mesleğin geçidi!

University of Applied Sciences Wiener Neustadt , 1994 yılında türünün ilk örneği olarak kuruldu ve Avusturya'nın en iyi eğitim kurumları arasında sayılıyor. Şu anda 4000'den fazla öğrenci kampüslerimizden birinde lisans veya yüksek lisans programına kayıtlıdır: Wiener Neustadt, Wieselburg, Tulln ve Viyana. 12000'den fazla mezunumuz şimdi hem Avusturya'da hem de yurtdışında başarılı kariyere devam etmektedir.

Uluslararası ağa sahip olan ve bölgesel düzeyde sıkıca demirlenen FHWN , kapsamlı ve geleceğe yönelik eğitim ve araştırma programları sunmaktadır. Şu anda beş fakültede 37 lisans ve yüksek lisans programı sunuyoruz : İşletme, Mühendislik, Sağlık Bilimleri, Güvenlik ve Spor. 440'tan fazla çalışan ve 1300 öğretim üyesi, modern ve etkili bir uygulama odaklı eğitim sunmaktadır.

Alınan krediye göre hareket ediyoruz: Uygulamalı öğrenme yoluyla bakış açısı . Uygulamaya yönelik eğitim konseptimiz sayesinde, mezunlarımıza başarılı bir profesyonel kariyer için çok çeşitli perspektifler sunulmaktadır. 2015 Universum Talent Research çalışmasında mükemmel iş perspektifleri, FHWN en çok "istihdam edilebilirlik" olan üniversite olarak FHWN öğrencilerimiz tarafından teyit edildi - edinilen becerileri doğrudan iş FHWN uygulayabilme becerisi.

Yüksek pratik bir ilgiye ek olarak, odaklanmış uygulama araştırmaları üzerinde durmaktadır . Birçok araştırma laboratuvarımız, fonksiyonel alanlarımız ve seminer odalarımız, birinci sınıf bir eğitim garanti eden güncel teknolojiyle donatılmıştır. Ayrıca, araştırma ve geliştirme projelerindeki mühendislik ve bilimsel lisans programlarımız FHWN kendi araştırma şirketi olan FHWN tarafından desteklenmektedir.

FHWN diğer ana odak nokta uluslararasılığımızdır. Şu anda dünyanın dört bir yanındaki 100 ortak üniversite ile , öğrencilerimiz çalışmalarını ilerletmek veya staj yapmak için yurtdışında bir dönem geçirmek için birçok fırsata sahiptirler. FHWN iş, endüstri ve araştırmadaki uluslararası ortaklarla etkileşim ve ağ kurma, profesyonel bir kariyere başlarken değerli temaslar sağlar.

Konumlar

  • Wiener Neustadt

    Fachhochschule Wiener Neustadt City Campus, Schlögelgasse 22-26, 2700 , Wiener Neustadt

programlar

sorular