Keystone logo
FinTech School

FinTech School

FinTech School

Tanıtım

FinTech, finans ve global bankacılığın geleceğini teknoloji ile şekillendiriyor. Finansal Kurumlar gelişmek istiyorlar ancak FinTech'i iş modellerine dahil etmek için yardıma ihtiyaçları var . Teknoloji uzmanları, Finansal Kurumların Finans 2.0 için hazırlanmalarına yardım etmek isterler, ancak çoğu zaman yeterli iş ortamından yoksundurlar. Girişimciler mevcut iş modellerini bozmaya çalışıyorlar, ancak fikirlerini uygun ürünlere ve / veya çözümlere dönüştürmek için yardıma ihtiyaçları var.

Buraya geldiğimiz yer.

two people handshaking above table with laptop

rawpixel / Unsplash

Farklı ihtiyaçlar için kurslar ve programlar

FinTech School , en son FinTech sektörü, girişimcilik ve ürün geliştirme konularına bireyler, kurumlar ve girişimcilere dünya çapında pratik eğitim sunmaktadır. Endüstri trendleri konusunda güncel kalmak isteyen kişiler, kurslarımızı faydalı bulacaktır. Bu alanda yenilik yapmak isteyenler, kapsamlı programlarımızı veya yerinde eğitim kampı benzeri eğitimimizi daha uygun bulacaktır.

Girişimcileri uygulayarak uygulamalı eğitim

Bu bir akademik kurum değildir. FinTech School , FinTech girişimcileri ve orada bulunan ve bunu yapan finansal hizmetler uzmanları tarafından kuruldu. Onlar Goldman Sachs ve BlackRock gibi geleneksel şirketleri kapsayan, on yıllar boyunca finansal endüstri deneyimine sahipler. Ekibimiz aynı zamanda Y-birleştiricisi gibi endüstri lideri programlardan mezun olan ve şimdi risk sermayesi kapitalistleri tarafından takip edilen ürünleri piyasaya süren FinTech şirketlerini kurmuştur.

person using silver laptop computer on desk

John Schnobrich / Unsplash

Ekosistem desteği

Eğitimimizi araştırma, teknik kaynaklar ve mentorluk (inkübatör ve hızlandırıcı) desteğiyle güçlendiren daha büyük bir FinTech yenilik ekosistemi, FinTech Portföyünün bir parçasıyız. Bu girişimcilerin, bireylerin ve kurumların “bilgiden” “yürütmeye” geçmelerini sağlar.

Konumlar

  • San Francisco

    California Street,101, 94111, San Francisco

programlar

    Kurum ayrıca şunları sunar:

    sorular