Keystone logo
Five Towns College

Five Towns College

Five Towns College

Tanıtım

Üniversitede adresinden yıl "hayat değiştiren" olanlar olmalıdır.

Biz Beş Kentler olacak inanıyorum.

Müzik, film / video tiyatro sanat, ses, eğitim, iş, müzik iş, veya kitle iletişimi incelemek için planlama olsun, kendinizi her gün ilham ve özel fakülte ve üstün yetenekli öğrenciler ile çalışma bulacaksınız.

Ne Beş Kentler College farklı kılan nedir?

Biz olursa olsun sürdürmeye ne alan, yaratıcılık bizim bağlılık olduğunu düşünüyorum. Eğer Beş Kentler düşünüyorsanız, kendiniz için tiyatro gösterileri ve konserler ve yargıç bizim yeterlilik ve teklik düzeyinde birini görmek emin olun. Tesislerimizin bir tur atın ve müzik kayıtları, filmler ve diğer sanatsal çalışmalar yer alacak MIDI, MAC ve PC laboratuvarları, sinema / video ve televizyon stüdyoları, ya da üç ses stüdyoları, bkz.

Uluslararası Bursları

Beş Kentler College kabul edilen yabancı öğrenciler $ 1,000 $ 10,000 yıllık USD arasında değişen uluslararası bir burs almaya hak kazanır. Bu burslar, yetenek ve / veya liyakata dayalı ve ödüller mektupta belirtilen burs kriterlere göre renumerable vardır. Bu burslar, lisans ve lisansüstü düzeyde hem de verilir.

Misyonumuz

Beş Kentler College, etik, düşünsel ve toplumsal değerlere bağlılık teşvik öğrenme bir ömür boyu peşinde orchestrates. Öğrenme, öğretme ve bilimde mükemmeliyet adanmış Koleji müzik, medya, iş, eğitim, sahne sanatları ve eğlence endüstrisinin dünyalar kutluyor. Titiz akademik soruşturma, araştırma ve pratik deneyim entegre ederek, Kolej bizim demokratik bir toplumda ifade ve yaratıcı katılımcı olması mezunları hazırlar.

Beş Kentler College genel bir eğitim programı ile içerik uzmanlığını birleştiren farklı programlar aracılığı ile öğrencilere küresel bir perspektif içinde besler. Zorlu öğrencilerin sonuna kadar kendilerine özgü yeteneklerini genişletmek için ise yaratıcı bir toplumda birlikte öğrenci ve öğretim getirerek, Koleji, bireysellik ve çeşitliliği hem saygı ortamı kolaylaştırır.

Konumlar

  • New York

    305 N Service Rd, Dix Hills, NY, United States, , New York

    sorular