Keystone logo
Florence Classical Arts Academy

Florence Classical Arts Academy

Florence Classical Arts Academy

Tanıtım

2009 yılında, Rus Direktörü Molugova Nadezhda'nın ve Akademisyenlerin ilhamıyla Floransa'da kurulan Akademi , İtalyan Floransa şehrinde stratejik bir konuma sahiptir. sanatın öğrenilmesi ve geliştirilmesi ve gözün her gün tarihi İtalyan sanatının tarihsel güzellikleri tarafından yakalandığı, yaşanabileceği ve gerçek " dolce vita " yaşandığı bir yaşam için ideal bir yer.

75975_75958_IMG_4482.jpg

Mekan, sanatçıya kesinlikle fayda sağlayan bilinen bir ilham kaynağı. Floransa, sanat çalışmaları ve yaşam için harika bir yaşam deneyimi için zengin ve teşvik edici bir ortam sunar. Burada birçok büyük Üstat'ın eserleri ile doğrudan temas halindesiniz - aralarında Michelangelo , Leonardo da Vinci ve Botticelli , hepsi de bu şehirde adını yazdı . Birçok sanat galerisi ve müze arasında dünyaca ünlü “ Uffizi Galerisi ” ve “ Pitti Sarayı ” var.

Şehrin canlı ve güvenli bir gece hayatı ve tüm tasarımcıların moda mağazaları, çok sayıda bar ve restoran bulunmaktadır. Akademimiz , merkezden yaklaşık 20 dakika yürüme mesafesinde, çok iyi hizmet verilen bir bölgede bulunmaktadır.

Öğretim Yöntemimiz 300 yıl önce , Rus sanatçıların geliştirdiği, esas olarak Rönesans ve sonraki dönemlerden İtalyan ve Fransız Ustalardan esinlenerek doğdu. Çeşitli ünlü sanatçılar bu yönteme ve bunların arasında katkıda bulundu: Repin , Surikov , Serov , Levitan , Vasnetsov ve Kuindzhi .

Akademimizin Misyonu, bu kadar büyük gelenekleri inşa etmek ve öğrencilerin zamanlarında ilk " Avant garde " sanatçıların yaptığı gibi yeni yollar keşfetmelerine yardımcı olmaktır. Bu, entegre akademik bir yaklaşımla kazanılan tekniklerin derin bir anlayışı ile kendilerini yeni yollarla ifade etmek demektir.

Profesörlerimiz, en iyi Rus akademilerinden mezun yetenekli sanatçılardır. Öğrencilerin yoğun olarak çalışması gereken, ancak profesörlerimiz her zaman dinlemeye, rehberlik etmeye ve teşvik etmeye hazır bir ortamda çok samimi bir ortamdadır.

Deneyimleri nedeniyle, öğrencilere potansiyellerini ifade etmelerine ve profesyonel sanatçılar olmalarına yardımcı olarak yardımcı olabilirler, Resim , Çizim , Anatomi , Kompozisyon , Kromatik , Perspektif ve Sanat Tarihi gibi konularda çalışabilirler.

Konumlar

  • Florence

    Via Giuseppe Galliano, 78, 50144, Florence

sorular