Keystone logo
Florida Institute of Technology

Florida Institute of Technology

Florida Institute of Technology

Tanıtım

Her şey 37 Sentle Başladı

Florida Tech, 1958'de "Brevard Engineering College" olarak kuruldu. Her şey, Cape Canaveral'da çalışan ileri görüşlü bir fizikçi olan Jerome P. Keuper'in zihninde bir fikir olarak başladı.

Üniversite irfanına göre, Keuper bilimsel ve teknolojik bir üniversite kurma arzusunu yerel bir barda içki içerken bir arkadaşına ifade etti. Sohbete kulak misafiri olan bir patron, barın diğer tarafına 37 sentlik bozuk para attı ve “İşte ilk bağışın Jerry. Şimdi git ve o üniversiteyi inşa et.”

Yani, Keuper yaptı. Ve ABD uzay programının ilk "füzecileri" için bir gece okulu olarak 37 sentle başlayan şey, şimdi öğrencileri geleceğin kariyerlerine hazırlamada mükemmelliğiyle dünya çapında tanınan kapsamlı bir ulusal araştırma üniversitesidir.

Temel değerler

 • Tüm İnsanlığın Yararına Araştırma
 • Bir Ömür Boyu Başarı İçin Eğitim
 • Daha İyi Bir Dünya için Küresel Vatandaşlık

Görev beyanı

Florida Institute of Technology'nin misyonu, öğrencileri küresel işgücüne katılmaya, yüksek öğrenim fırsatları aramaya ve topluluklarında hizmet etmeye hazırlamak için kültürel açıdan farklı bir öğrenci grubuna yüksek kaliteli eğitim sağlamaktır. Üniversite ayrıca temel ve uygulamalı araştırma yoluyla bilgiyi genişletmeyi ve yerel, eyalet, ulusal ve uluslararası destekçilerimizin çeşitli ekonomik, kültürel ve toplumsal ihtiyaçlarına hizmet etmeyi amaçlamaktadır.

Bu misyonu desteklemek için aşağıdakileri taahhüt ediyoruz:

 • Akademik ve idari programların sürekli gelişimine yol açan üretken bir kurumsal değerlendirme kültürünü teşvik ederek ve sürdürerek öğrenci gelişimini teşvik etmek
 • Fakülte, öğrenciler ve personel arasında entelektüel meraka, aidiyet duygusuna ve ortak amaca ve tüm çabalarda mükemmellik arayışına değer veren ve teşvik eden bir kurum kültürü geliştirmek
 • Kendi alanlarında lider ve uluslararası alanda tanınan akademisyenler olmak için mükemmel öğretim üyelerini işe almak ve geliştirmek
 • Etkili, yenilikçi, teknoloji odaklı bir eğitim ve araştırma kurumu olarak tanınmak
 • Mükemmel, son derece seçkin ve kültürel olarak çeşitliliğe sahip bir öğrenci grubunu işe almak ve elde tutmak
 • Üniversite topluluğunun tüm üyeleri için kampüs yaşam kalitesini sürekli iyileştirmek
 • Hem geleneksel hem de geleneksel olmayan öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel için kişisel ve kariyer gelişimi fırsatları sağlamak
 • Tüm uygun programlar için profesyonel akreditasyonun sağlanması ve sürdürülmesi

138708_Clean_Room.jpg

Biz Florida Tech'iz

Biz Florida'nın güneşli "Uzay Kıyısı"nda Melbourne'de bulunan özel, karma eğitim veren, yatılı, araştırma yoğun, doktora veren bir üniversiteyiz. Ama kim olduğumuz çok daha fazlası. Dünyanın her yerinden gelen araştırmacılar, akademisyenler ve öğrencilerden oluşan bir topluluğuz. Biz mühendisler, havacılar, yenilikçiler, liderler, eğitimciler, sporcular ve astronotlarız. Roket bilim adamlarının beyinlerine ve Panterlerin kalbine sahibiz. Biz Florida Tech'iz.

Biz Acımasızız

Florida Tech, liderler ve öğrencilerden oluşan bir üniversitedir; amansız büyüklük arayışında birleşmiş öğrenciler, personel, öğretim üyeleri ve mezunlardan oluşan çeşitli bir topluluktur.

Biz Uluslararasıyız

Dünya çapında 90'dan fazla ülkeden gelen öğrencilerin Florida Tech'te yaşamayı ve öğrenmeyi seçmesi, bizi gerçek anlamda küresel bir üniversite yapıyor. #BuradaHoş Geldiniz dediğimizde, bunu kastediyoruz.

Geleceği Yaratıyoruz

Florida Tech'in misyonunun ana ilkelerinden biri, bilim ve teknolojiyi Dünya'nın ve tüm sakinlerinin yararına ilerletmektir. Biz de öyle yapıyoruz.

Panter Gururumuz Var

Bunu kampüsü ilk ziyaret ettiğinizde, mezun olduğunuz gün veya aradaki bir noktada hissedebilirsiniz. Ama bunu yaptığınızda, Panther Pride'ın okul ruhundan daha fazlası olduğunu göreceksiniz. Bu bir aile.

Bağlantılar Kuruyoruz

Florida Tech, Brevard County topluluğunun bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve komşularını sunduğumuz birçok kişisel, profesyonel, kurumsal ve kültürel fırsatı keşfetmeye davet ediyor.

Biz STEM'iz

Florida Tech'in Florida'nın STEM Üniversitesi™ olarak bilinmesinin bir nedeni var. Basitçe söylemek gerekirse: Bilim, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik DNA'mızda var. Bu, STEM'i kim olduğumuzun, ne yaptığımızın ve neden var olduğumuzun arkasındaki itici güç yapar.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

 • Melbourne

  West University Boulevard,150, 32901, Melbourne

sorular